Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (20 entries)

en: No carrier signal
be: Сігнал адсутнічае

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
be: %s: %d%s пры %dМб/с

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
be: %d%s пры %dМб/с

en: No device configured
be: Прылада не наладжаная

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
be: <big><b>Не атрымалася запусціць загад "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
be: Памылка

en: Wavelan Plugin Options
be: Параметры ўбудовы бесправадной сеткі

en: Properties
be: Уласцівасці

en: Interface
be: Інтэрфейс

en: _Autohide when offline
be: Аўтаматычна хаваць пры адсутнасці _сігналу

en: Autohide when no _hardware present
be: Аўтаматычна хаваць пры адсутнасці _прылады

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
be: Заўвага: будзе цяжка выдаліць альбо наладзіць убудову, калі прылада не выяўленая.

en: Show _icon
be: Паказваць з_начок

en: Enable sig_nal quality colors
be: Паказваць ко_лерам якасць сігналу

en: View the status of a wireless network
be: Прагляд стану бесправадной сеткі

en: No such WaveLAN device
be: Прылада WaveLAN адсутнічае

en: Invalid parameter
be: Хібны параметр

en: Unknown error
be: Невядомая памылка

en: Unknown
be: Невядома

en: Wavelan
be: Бесправадная сетка
