Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
bg: Липсва сигнал на носителя

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
bg: %s: %d%s при %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
bg: %d%s при %dMb/s

en: No device configured
bg: Няма конфигурирано устройство

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
bg: <big><b>Неуспешно изпълнение на команда "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
bg: Грешка

en: Wavelan Plugin Options
bg: Опции на приставката Wavelan

en: Properties
bg: Свойства

en: Interface
bg: Интерфейс

en: _Autohide when offline
bg: _Автоматично скриване, когато сте извън линия

en: Autohide when no _hardware present
bg: Автоматично скриване, когато няма наличен хардуер

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
bg: Бележка: Това ще направи трудно настройването или премахването на приставката, ако няма намерено устройство.

en: Show _icon
bg: Показване на икона

en: Show signal _bar
bg: Показване на сигнална лента

en: Enable sig_nal quality colors
bg: Активиране на цветовото качество на сигнала

en: Wifi Manager Command
bg: Команда за Wifi мениджъра

en: View the status of a wireless network
bg: Преглед на състоянието на безжичната мрежа

en: No such WaveLAN device
bg: Няма такова WaveLAN устройство

en: Invalid parameter
bg: Невалиден параметър

en: Unknown error
bg: Неизвестна грешка

en: Unknown
bg: Неизвестно
