Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: No carrier signal
ca: No hi ha senyal portador

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
ca: %s: %d%s a %d Mb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
ca: %d%s a %d Mb/s

en: No device configured
ca: No hi ha cap dispositiu configurat

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
ca: <big><b>Ha fallat l'execució de l'ordre «%s».</b></big>
    
    %s

en: Wavelan Plugin Options
ca: Opcions del connector Wavelan

en: Properties
ca: Propietats

en: Interface
ca: Interfície

en: _Autohide when offline
ca: Oculta _automàticament quan estigui desconnectat

en: Autohide when no _hardware present
ca: Oculta automàticament quan no _hi hagi maquinari present

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
ca: Nota: això farà més difícil suprimir o configurar el connector si no s'han detectat dispositius.

en: Show _icon
ca: Mostra la _icona

en: Enable sig_nal quality colors
ca: Habilita els colors per a la qualitat del se_nyal

en: View the status of a wireless network
ca: Visualitzeu l'estat de la xarxa sense fil

en: No such WaveLAN device
ca: No hi ha cap dispositiu WaveLAN

en: Invalid parameter
ca: Paràmetre no vàlid

en: Unknown error
ca: Error desconegut

en: Unknown
ca: Desconegut
