Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: No carrier signal
cs: Žádný signál

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
cs: %s: %d %s při rychlosti %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
cs: %d%s při rychlosti %dMb/s

en: No device configured
cs: Žádné nakonfigurované zařízení

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
cs: <big><b>Nepodařilo se spustit příkaz "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
cs: Chyba

en: Wavelan Plugin Options
cs: Možnosti zásuvného modulu Bezdrátové připojení

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Interface
cs: Zařízení

en: _Autohide when offline
cs: _Automaticky skrýt v režimu offline

en: Autohide when no _hardware present
cs: Automaticky skrýt v nepřítomnosti _zařízení

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
cs: Poznámka: Pokud nebude nalezeno zařízení, bude obtížné odebrat nebo konfigurovat tento zásuvný modul.

en: Show _icon
cs: Zobrazit _ikonu

en: Enable sig_nal quality colors
cs: Povolit barvy kvality sign_álu

en: View the status of a wireless network
cs: Zobrazuje stav bezdrátové sítě

en: No such WaveLAN device
cs: Takové zařízení WaveLAN neexistuje

en: Invalid parameter
cs: Neplatný parametr

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Wavelan
cs: Bezdrátové připojení
