Xfce Panel Plugins - en to da translation catalogue (19 entries)

en: No carrier signal
da: Intet bærebølgesignal

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
da: %s: %d%s ved %d Mb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
da: %d%s ved %d Mb/s

en: No device configured
da: Ingen enhed konfigureret

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
da: <big><b>Kunne ikke køre kommandoen "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
da: Fejl

en: Wavelan Plugin Options
da: Valgmuligheder for Wavelan-plugin

en: Properties
da: Egenskaber

en: Interface
da: Grænseflade

en: _Autohide when offline
da: Skjul _automatisk når offline

en: Autohide when no _hardware present
da: Skjul automatisk når der ikke er noget _hardware til stede

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
da: Bemærk: Det vil gør det svært at fjerne eller konfigurere pluginet, hvis der ikke er fundet nogen enhed.

en: Show _icon
da: Vis _ikon

en: Enable sig_nal quality colors
da: Aktivér farver for sig_nalets kvalitet

en: View the status of a wireless network
da: Vis statussen af et trådløst netværk

en: No such WaveLAN device
da: WaveLAN-enheden findes ikke

en: Invalid parameter
da: Ugyldig parameter

en: Unknown error
da: Ukendt fejl

en: Unknown
da: Ukendt
