Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (19 entries)

en: No carrier signal
el: Χωρίς σήμα

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
el: %s: %d%s στα %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
el: %d%s στα %dMb/s

en: No device configured
el: Δεν έχει ρυθμιστεί συσκευή

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
el: <big><b>Αδυναμία εκτέλεσης της εντολής "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
el: Σφάλμα

en: Wavelan Plugin Options
el: Επιλογές πρόσθετου WaveLAN

en: Properties
el: Ιδιότητες

en: Interface
el: Διασύνδεση

en: _Autohide when offline
el: _Αυτόματη απόκρυψη όταν δεν υπάρχει σύνδεση

en: Autohide when no _hardware present
el: Αυτόματη απόκρυψη όταν δεν βρίσκεται υλικό

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
el: Σημείωση: Αυτό θα καταστήσει δύσκολο να αφαιρεθεί ή να ρυθμιστεί το πρόσθετο αν δεν έχει βρεθεί κάποια συσκευή.

en: Show _icon
el: Εμφάνιση _εικονιδίου

en: Enable sig_nal quality colors
el: Ενεργοποίηση χρωμάτων ποιότητας σήματος

en: View the status of a wireless network
el: Προβολή της κατάστασης ενός ασύρματου δικτύου

en: No such WaveLAN device
el: Καμία τέτοια συσκευή WaveLAN

en: Invalid parameter
el: Μη έγκυρη παράμετρος

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Unknown
el: Άγνωστο
