Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (22 entries)

en: No carrier signal
et: Teenuse signaal puudub

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
et: %s: %d%s kiirusega %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
et: %d%s kiirusega %dMb/s

en: No device configured
et: Seade on kirjeldamata

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
et: <big><b>„%s“ käsu käivitamine ei õnnestunud.</b></big>
    
    %s

en: Error
et: Viga

en: Wavelan Plugin Options
et: Traadita võrguseadme jälgija eelistused

en: Properties
et: Omadused

en: Interface
et: Võrguliides

en: _Autohide when offline
et: Peida automaatselt, kui _võrguühendus puudub

en: Autohide when no _hardware present
et: Peida automaatselt, kui arvutis ei leidu vastavat _raudvara

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
et: Märkus: kui raudvara puudumisel peidad selle vidina automaatselt, siis on sul raske seda hiljem seadistada ja eemaldada.

en: Show _icon
et: Näita _ikooni

en: Show signal _bar
et: Näita signaalitugevuse _tulpa

en: Enable sig_nal quality colors
et: Märgista värvidega _signaali kvaliteeti

en: Wifi Manager Command
et: Wifihalduri käsk

en: View the status of a wireless network
et: Vaata traadita võrgu olekut

en: No such WaveLAN device
et: Sellist traadita võrguseadet ei leidu

en: Invalid parameter
et: Vigane parameeter

en: Unknown error
et: Teadmata viga

en: Unknown
et: Pole teada

en: Wavelan
et: Traadita võrguseade
