Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: No carrier signal
fi: Ei kantoaaltosignaalia

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
fi: %s:%d%s nopeudella %d Mb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
fi: %d%s nopeudella %d Mb/s

en: No device configured
fi: Laitetta ei ole määritetty

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
fi: <big><b>Komennon "%s" suoritus epäonnistui.</b></big>
    
    %s

en: Error
fi: Virhe

en: Wavelan Plugin Options
fi: Wavelan-liitännäisen asetukset

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Interface
fi: Liitäntä

en: _Autohide when offline
fi: _Piilota automaattisesti yhteydettömässä tilassa

en: Autohide when no _hardware present
fi: Piilota automaattisesti, kun laitteistoa ei ole läsnä

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
fi: Huomautus: Tämä tekee liitännäisen poistamisesta tai asetusten muuttamisesta vaikeaa, jos laitteita ei löydetä.

en: Show _icon
fi: Näytä _kuvake

en: Enable sig_nal quality colors
fi: Ota sig_naalin laadun värit käyttöön

en: View the status of a wireless network
fi: Tarkkaile langattoman verkon tilaa

en: No such WaveLAN device
fi: Ei tällaista WaveLAN-laitetta

en: Invalid parameter
fi: Virheellinen parametri

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Unknown
fi: Tuntematon
