Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
he: אין אות נשא

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
he: %s: %d%s ב- %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
he: %d%s ב- %dMb/s

en: No device configured
he: אין התקן מוגדר

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
he: <big><b>נכשל להריץ פקודה "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
he: שגיאה

en: Wavelan Plugin Options
he: אפשרויות תוסף Wavelan

en: Properties
he: מאפיינים

en: Interface
he: ממשק

en: _Autohide when offline
he: הסתר _אוטומטית כאשר לא מקוון

en: Autohide when no _hardware present
he: הסתר אוטומטית כאשר אין נוכחות _חומרה

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
he: הערה: אפשרות זו תקשה על הסרה או הגדרה של התוסף אם אין התקן מאותר.

en: Show _icon
he: הצג ס_מל

en: Show signal _bar
he: הצג _סרגל אות

en: Enable sig_nal quality colors
he: אפשר _צבעי איכות אות

en: Wifi Manager Command
he: פקודת מנהל Wifi

en: View the status of a wireless network
he: הצגת מצב של רשת אלחוטית

en: No such WaveLAN device
he: אין התקן WaveLAN כזה

en: Invalid parameter
he: פרמטר לא תקין

en: Unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

en: Unknown
he: לא ידוע
