Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (19 entries)

en: No carrier signal
hy_AM: Բռնիչ ազգանշան չկա

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
hy_AM: %s: %d%s ֊ը %dMb/s ֊ընթացքում

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
hy_AM: %d%s ֊ը %dMb/s ֊ի ընթացքում

en: No device configured
hy_AM: Կազմաձեւուած սարք չկա

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
hy_AM: <big><b>Չյաջողուեց գործարկել հրաման"%s" ֊ը։</b></big>
    
    %s

en: Error
hy_AM: Սխալ

en: Wavelan Plugin Options
hy_AM: Wavelan ներդրաւնի ընտրանքներ

en: Properties
hy_AM: Յատկութիւններ

en: Interface
hy_AM: Փոխկապակցիչ

en: _Autohide when offline
hy_AM: Երբ անցանց է, _ինքնուրոյն թաքցնել

en: Autohide when no _hardware present
hy_AM: Երբ սարքաշարը ներկայ չէ՝ ինքնուրոյն թաքցնել

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
hy_AM: Նշում․ Սա կդժուարեցնի ներդրաւնի հեռացումը կամ կազմաձեւումը, եթե սարքը յայտնաբերուած չէ։

en: Show _icon
hy_AM: Ցուցադրել _պատկերակը

en: Enable sig_nal quality colors
hy_AM: Միացնել ազդ_անշանի տեսակը գոյներով

en: View the status of a wireless network
hy_AM: Դիտել անլար ցանցի վիճակագրութիւնը

en: No such WaveLAN device
hy_AM: Նման WaveLAN սարք չկայ

en: Invalid parameter
hy_AM: Անվաւեր յարաչափ

en: Unknown error
hy_AM: Անյայտ սխալ

en: Unknown
hy_AM: Անյայտ
