Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: No carrier signal
kk: Сигналдың тасушысы жоқ

en: No device configured
kk: Бапталған құрылғылар жоқ

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
kk: <big><b>"%s" командасын жөнелту қатесі.</b></big>
    
    %s

en: Error
kk: Қате

en: Wavelan Plugin Options
kk: Сымсыз желі плагинінің баптаулары

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Interface
kk: Интерфейс

en: _Autohide when offline
kk: Желі ж_оқ кезде автожасыру

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
kk: Ескерту: Құрылғылар жоқ кезде плагинді өшіру не баптау қиынға соғатын болады.

en: View the status of a wireless network
kk: Сымсыз желінің қалып-күйін қарау

en: Wavelan
kk: Сымсыз желі
