Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: No carrier signal
lv: Nav nesēja signāla

en: No device configured
lv: Nav konfigurēta ierīce

en: Wavelan Plugin Options
lv: Wavelan spraudņa uzstādījumi

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Interface
lv: Interfeisi

en: _Autohide when offline
lv: _Slēpt, kad nepieslēgts

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
lv: Piezīme: Būs grūti veikt konfigurāciju, kad nav pieejama ierīce.

en: View the status of a wireless network
lv: Apskatīt bezvadu tīkla statusu
