Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
ms: Tiada isyarat pembawa

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
ms: %s: %d%s pada %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
ms: %d%s pada %dMb/s

en: No device configured
ms: Tiada peranti dikonfigur

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
ms: <big><b>Gagal lakukan perintah "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
ms: Ralat

en: Wavelan Plugin Options
ms: Pilihan Pemalam Wavelan

en: Properties
ms: Sifat

en: Interface
ms: Antaramuka

en: _Autohide when offline
ms: Sembunyi sen_diri bila diluar talian

en: Autohide when no _hardware present
ms: Sembunyi sendiri bila tiada pe_rkakasan hadir

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
ms: Perhatian: Ini akan menyukarkan proses membuang atau mengkonfigur pemalam jika tiada peranti dikesan.

en: Show _icon
ms: Tunjuk _ikon

en: Show signal _bar
ms: Tunjuk _palang isyarat

en: Enable sig_nal quality colors
ms: Benarkan warna kualiti is_yarat

en: Wifi Manager Command
ms: Perintah Pengurus Wifi

en: View the status of a wireless network
ms: Lihat status rangkaian tanpa wayar

en: No such WaveLAN device
ms: Tiada peranti WaveLAN sebegitu

en: Invalid parameter
ms: Parameter tidak sah

en: Unknown error
ms: Ralat tidak diketahui

en: Unknown
ms: Tidak Diketahui
