Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
nb: Ingen bærersignal

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
nb: %s: %d%s på %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
nb: %d%s på %dMb/s

en: No device configured
nb: Ingen enhet konfigurert

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
nb: <big><b>Klarte ikke å utføre kommando «%s».</b></big>
    
    %s

en: Error
nb: Feil

en: Wavelan Plugin Options
nb: Wavelan-innstillinger

en: Properties
nb: Egenskaper

en: Interface
nb: Grensesnitt

en: _Autohide when offline
nb: _Skjul automatisk hvis frakoblet

en: Autohide when no _hardware present
nb: Gjem automatisk når ingen _maskinvare er tilstede

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
nb: Merk: Dette vil gjøre det vanskelig å fjerne eller konfigurere modulen hvis ingen enheter er funnet.

en: Show _icon
nb: Vis _ikon

en: Show signal _bar
nb: Vis signalst_yrke

en: Enable sig_nal quality colors
nb: Skru på farger for signal_kvalitet

en: Wifi Manager Command
nb: Kommando for wifi-styring

en: View the status of a wireless network
nb: Se status på et trådløsnettverk

en: No such WaveLAN device
nb: Har ingen slik WaveLAN-enhet

en: Invalid parameter
nb: Ugyldig parameter

en: Unknown error
nb: Ukjent feil

en: Unknown
nb: Ukjent
