Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
nl: Geen dragersignaal

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
nl: %s: %d%s op %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
nl: %d%s op %dMb/s

en: No device configured
nl: Geen apparaat ingesteld

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
nl: <big><b>Kon opdracht '%s' niet uitvoeren.</b></big>
    
    %s

en: Error
nl: Fout

en: Wavelan Plugin Options
nl: Opties voor Wavelan-invoegsel

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Interface
nl: Bedieningsschil

en: _Autohide when offline
nl: _Automatisch verbergen wanneer geen verbinding

en: Autohide when no _hardware present
nl: Automatisch verbergen indien geen apparatuur aanwezig

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
nl: Let op: dit zal het moeilijk maken om het invoegsel te verwijderen of in te stellen wanneer er geen apparaat wordt gevonden.

en: Show _icon
nl: Pictogram tonen

en: Show signal _bar
nl: Signaal_balk tonen

en: Enable sig_nal quality colors
nl: Kleuren inschakelen voor signaalkwaliteit

en: Wifi Manager Command
nl: Opdracht voor WiFibeheerder

en: View the status of a wireless network
nl: Bekijk de status van een draadloos netwerk

en: No such WaveLAN device
nl: Zo'n WaveLAN-apparaat is er niet

en: Invalid parameter
nl: Ongeldige parameter

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown
nl: Onbekend
