Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: No carrier signal
oc: Pas de portadoira

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
oc: %s : %d %s a %d Mo/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
oc: %d %s a %d Mo/s

en: No device configured
oc: Cap de periferic pas configurat

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
oc: <big><b>L'execucion de la comanda « %s » a fracassat.</b></big>
    
    %s

en: Wavelan Plugin Options
oc: Opcions de l'empeuton Wavelan

en: Properties
oc: Proprietats

en: Interface
oc: Interfàcia

en: _Autohide when offline
oc: Amagar _automaticament fòra connexion

en: Autohide when no _hardware present
oc: Amagar automaticament en l’abséncia de _material

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
oc: Nòta : La configuracion o supression d'aqueste empeuton serà dificile en l'abséncia de periferic.

en: Show _icon
oc: Afichar l'_icòna

en: Enable sig_nal quality colors
oc: Activar las colors de qualitat de se_nhal

en: View the status of a wireless network
oc: Veire l'estat d'una ret sens fial

en: No such WaveLAN device
oc: Pas cap de periferic WaveLAN

en: Invalid parameter
oc: Paramètre invalid

en: Unknown error
oc: Error desconeguda

en: Unknown
oc: Desconegut
