Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: No carrier signal
pl: Brak sygnału nośnika

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
pl: %s: %d%s z prędkością %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
pl: %d%s z prędkością %dMb/s

en: No device configured
pl: Brak skonfigurowanego urządzenia

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
pl: <big><b>Błąd wykonania polecenia "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
pl: Błąd

en: Wavelan Plugin Options
pl: Wavelan

en: Properties
pl: Konfiguruje ustawienia apletu

en: Interface
pl: Interfejs

en: _Autohide when offline
pl: _Ukrywanie po rozłączeniu

en: Autohide when no _hardware present
pl: Automatyczne _ukrywanie przy nieobecności urządzenia

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
pl: Uwaga: może utrudniać usunięcie lub skonfigurowanie apletu.

en: Show _icon
pl: Pokaż _ikonę

en: Show signal _bar
pl: Pokaż _pasek sygnału

en: Enable sig_nal quality colors
pl: Włącz kolory jakości syg_nału

en: Wifi Manager Command
pl: Polecenie menedżera Wi-Fi

en: View the status of a wireless network
pl: Dostarcza informacje o stanie sieci bezprzewodowej

en: No such WaveLAN device
pl: Nie ma takiego urządzenia WaveLAN

en: Invalid parameter
pl: Niepoprawny parametr

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Wavelan
pl: Sieć bezprzewodowa
