Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: No carrier signal
sk: Žiadny signál

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
sk: %s: %d%s na %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
sk: %d%s na %dMb/s

en: No device configured
sk: Žiadne nastavené zariadenie

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
sk: <big><b>Zlyhalo vykonanie príkazu "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
sk: Chyba

en: Wavelan Plugin Options
sk: Možnosti zásuvného modulu Bezdrôtová sieť

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Interface
sk: Rozhranie

en: _Autohide when offline
sk: _Automaticky skrývať, ak nie je pripojený

en: Autohide when no _hardware present
sk: Automaticky skryť, ak neexistuje _hardvér

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
sk: Poznámka: Ak nebude nájdené zariadenie, bude problematické odobrať, alebo nastaviť tento zásuvný modul.

en: Show _icon
sk: Zobraziť _ikonu

en: Show signal _bar
sk: Zobraziť _indikátor signálu

en: Enable sig_nal quality colors
sk: zapnúť farby kvality sig_nálu

en: Wifi Manager Command
sk: Príkaz pre spustenie správcu WiFi

en: View the status of a wireless network
sk: Zobrazuje stav bezdrôtovej siete

en: No such WaveLAN device
sk: Žiadne zariadenie WaveLAN

en: Invalid parameter
sk: Neplatný parameter

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Wavelan
sk: Bezdrôtová sieť
