Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
sl: Ni nosilnega signala

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
sl: %s: %d%s pri %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
sl: %d%s pri %dMb/s

en: No device configured
sl: Nobena naprava ni nastavljena

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
sl: <big><b>Ni mogoče zagnati ukaza "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
sl: Napaka

en: Wavelan Plugin Options
sl: Nastavitve za wavelan vtičnik

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Interface
sl: k

en: _Autohide when offline
sl: S_amodejno skrij, ki ni povezave

en: Autohide when no _hardware present
sl: Samodejno skrij, ko ni s_trojne opreme

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
sl: Opomba: To bo otežilo odstranjevanje ali nastavljanje vtičnika, ko naprava ni zaznana.

en: Show _icon
sl: Prikaži _ikono

en: Show signal _bar
sl: Pokaži si_gnalni stolpec

en: Enable sig_nal quality colors
sl: Vklopi barv_ni prikaz kakovosti signala

en: Wifi Manager Command
sl: Ukaz upravitelja Wifi

en: View the status of a wireless network
sl: Prikaz stanja brezžične povezave

en: No such WaveLAN device
sl: Ni takšne WaveLAN naprave

en: Invalid parameter
sl: Napačen parameter

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unknown
sl: Neznano
