Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
sq: Pa sinjal bartës

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
sq: %s: %d%s me %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
sq: %d%s me %dMb/s

en: No device configured
sq: S’ka pajisje të formësuar

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
sq: <big><b>S’u arrit të përmbushej urdhri "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
sq: Gabim

en: Wavelan Plugin Options
sq: Mundësi Shtojce Wavelan

en: Properties
sq: Veti

en: Interface
sq: Ndërfaqe

en: _Autohide when offline
sq: _Vetëfshihe kur s’është në linjë

en: Autohide when no _hardware present
sq: Vetëfshihe kur nuk ka të pranishëm _hardware

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
sq: Shënim: Kjo do ta bëjë të vështirë heqjen ose formësimin e shtojcës, nëse nuk zbulohet pajisje.

en: Show _icon
sq: Shfaq -ikonë

en: Show signal _bar
sq: Shfaq _shtyllë sinjali

en: Enable sig_nal quality colors
sq: Aktivizo ngjyra cilësie _sinjali

en: Wifi Manager Command
sq: Urdhër Përgjegjësi Wifi-i

en: View the status of a wireless network
sq: Shihni gjendjen e një rrjeti pa fill

en: No such WaveLAN device
sq: S’ka pajisje të tillë WaveLAN

en: Invalid parameter
sq: Parametër i pavlefshëm

en: Unknown error
sq: Gabim i panjohur

en: Unknown
sq: I panjohur
