Xfce Panel Plugins - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: No carrier signal
sv: Ingen bärarsignal

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
sv: %s: %d%s vid %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
sv: %d%s vid %dMb/s

en: No device configured
sv: Ingen enhet konfigurerad

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
sv: <big><b>Det gick inte att köra kommandot  "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
sv: Fel

en: Wavelan Plugin Options
sv: Alternativ för Wavelan-insticksprogram

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Interface
sv: Gränssnitt

en: _Autohide when offline
sv: _Dölj automatiskt när frånkopplad

en: Autohide when no _hardware present
sv: Dölj automatiskt då _hårdvara saknas

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
sv: Observera: Detta kommer att göra det svårt att ta bort eller konfigurera insticksmodulen om det inte finns någon upptäckt enhet.

en: Show _icon
sv: Visa i_kon

en: Enable sig_nal quality colors
sv: Aktivera sig_nalkvalitetsfärger

en: Wifi Manager Command
sv: Wifi hanterare kommando

en: View the status of a wireless network
sv: Visa status för ett trådlöst nätverk

en: No such WaveLAN device
sv: Ingen sådan WaveLAN-enhet

en: Invalid parameter
sv: Ogiltig parameter

en: Unknown error
sv: Okänt fel

en: Unknown
sv: Okänt
