Xfce Panel Plugins - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: No carrier signal
tr: Taşıyıcı sinyal bulunamadı

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
tr: %s: %d%s %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
tr: %d%s %dMb/s

en: No device configured
tr: Ayarlanmış aygıt bulunamadı

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
tr: <big><b>"%s" komutu çalıştırılamadı.</b></big>
    
    %s

en: Error
tr: Hata

en: Wavelan Plugin Options
tr: Wavelan Eklentisi Seçenekleri

en: Properties
tr: Özellikler

en: Interface
tr: Arayüz

en: _Autohide when offline
tr: Çevri_m dışıyken gizle

en: Autohide when no _hardware present
tr: Kullanılabilir _aygıt olmadığı zaman kendiliğinden gizle

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
tr: Uyarı: Eğer aygıt yok ise bu eklentiyi panelden kaldırmanız veya yapılandırmanız zor olabilir.

en: Show _icon
tr: Simgeyi _göster

en: Show signal _bar
tr: _Sinyal çubuğunu göster

en: Enable sig_nal quality colors
tr: Sin_yal kalitesi renklerini etkinleştir

en: Wifi Manager Command
tr: Wifi Yönetici Komutu

en: View the status of a wireless network
tr: Kablosuz ağ durumunu görüntüle

en: No such WaveLAN device
tr: Böyle bir WaveLan aygıtı yoktur

en: Invalid parameter
tr: Geçersiz parametre

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Unknown
tr: <Bilinmeyen>
