Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: No carrier signal
uk: Немає сигналу з'єднання

note: Translators: net_name: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %s: %d%s at %dMb/s
uk: %s: %d%s при %dMb/s

note: Translators: quality quality_unit at rate Mb/s
en: %d%s at %dMb/s
uk: %d%s при %dMb/s

en: No device configured
uk: Пристрій не налаштовано

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
uk: <big><b>Помилка запуску команди: "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
uk: Помилка

en: Wavelan Plugin Options
uk: Опції плагіна Wavelan

en: Properties
uk: Параметри

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: _Autohide when offline
uk: _Ховати автоматично за відсутності з'єднання

en: Autohide when no _hardware present
uk: Автоматично сховати, якщо немає _пристроїв

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
uk: Примітка: Це викличе труднощі для видалення чи налаштування плагіна, якщо    зараз не знайдено пристроїв.

en: Show _icon
uk: Показати _іконку

en: Show signal _bar
uk: Показати панель _сигналу

en: Enable sig_nal quality colors
uk: Ввімкнути кольори якості _сигналу

en: Wifi Manager Command
uk: Команда диспетчера Wi-Fi

en: View the status of a wireless network
uk: Переглянути статус бездротової мережі

en: No such WaveLAN device
uk: Немає такого пристрою

en: Invalid parameter
uk: Неправильний параметр

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Wavelan
uk: Бездротова мережа
