Xfce Panel Plugins - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: No carrier signal
ur: کوئی کیریئر سگنل نہیں

en: No device configured
ur: کوئی ڈیوائس تشکیل نہیں دی گئی

en: Wavelan Plugin Options
ur: ویولین پلگ ان اختیارات

en: Properties
ur: خصوصیات

en: Interface
ur: مواجہ

en: _Autohide when offline
ur: آف لائن پر خودکار _غائب کریں

en: Note: This will make it difficult to remove or configure the plugin if there is no device detected.
ur: نوٹ: اگر کوئی ڈیوائس ڈیٹیکٹ نہ ہوئی تو یہ پلگ ان کو تشکیل دینے اور اسے ختم کرنے میں مشکل پیدا کرے گا.

en: View the status of a wireless network
ur: وائرلیس نیٹ ورک کی حالت دیکھیں

en: Wavelan
ur: ویولین
