Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (293 entries)

en: Weather Update
he: עדכון מזג אוויר

en: Show current weather conditions
he: הצג תנאי מזג אוויר נוכחיים

en: _Help
he: _עזרה

en: _Close
he: סגור

en: Location _name:
he: _שם מיקום:

en: Latitud_e:
he: קו _רוחב:

en: L_ongitude:
he: קו _אורך:

en: Altitu_de:
he: _גובה:

en: _Timezone:
he: _אזור זמן:

en: Latitude specifies the north-south position of a point on the Earth's surface. If you change this value manually, you need to provide altitude and timezone manually too.
he: קו רוחב מציין עמדת צפון-דרום של נקודה על פני כדור הארץ. אם תשנה את ערך זה ידנית, יהיה עליך לספק ידנית גובה ואזור זמן גם כן.

en: Longitude specifies the east-west position of a point on the Earth's surface. If you change this value manually, you need to provide altitude and timezone manually too.
he: קו אורך מציין עמדת מזרח-מערב של נקודה על פני כדור הארץ. אם תשנה את ערך זה ידנית, יהיה עליך לספק ידנית גובה ואזור זמן גם כן.

en: For locations outside Norway the elevation model that's used by the met.no webservice is not very good, so it's usually necessary to specify the altitude as an additional parameter, otherwise the reported values will not be correct.
    
    The plugin tries to auto-detect the altitude using the GeoNames webservice, but that might not always be correct too, so you can change it here.
    
    Altitude is given in meters above sea level, or alternatively in feet by changing the unit on the units page. It should match the real value roughly, but small differences will have no influence on the weather data. Inside Norway, this setting has no effect at all.
he: עבור מקומות מחוץ לנורבגיה מודל ההגבהה שבשימוש על ידי שירות הרשת של met.no אינו טוב מאוד, כך שבדרך כלל נחוץ לציין את הגובה כפרמטר נוסף, אחרת הערכים המדווחים לא יהיו מדויקים.
    
    התוסף מנסה לאתר-אוטומטית את הגובה בעזרת שירות רשת GeoNames, אך אפשרי שגם זה לא תמיד יהיה מדויק, כך שנתונה לך האפשרות לשנות זאת כאן.
    
    גובה נתון במטרים מעל גובה פני הים, או לחלופין ברגל על ידי שינוי היחידה בעמוד היחידות. זה אמור להתאים את הערך האמיתי באופן גס, אולם להבדלים קטנים לא תהיה השפעה על נתוני מזג האוויר. בתוך נורבגיה, להגדרה זו אין השפעה בכלל.

en: feet
he: רגל

en: If the chosen location is not in your current timezone, then it is necessary to <i>put</i> the plugin into that other timezone for the times to be shown correctly. The proper timezone will be auto-detected via the GeoNames web service, but you might want to correct it if necessary.
    Leave this field empty to use the timezone set by your system. Invalid entries will cause the use of UTC time, but that may also depend on your system.
he: אם המיקום הנבחר אינו באיזור הזמן הנוכחי שלך, אז נדרש ל-<i>שים</i> את התוסף לאותו איזור זמן על מנת שיוצגו הזמנים הנכונים. איזור הזמן הנדרש יתגלה אוטומטית דרך שירות רשת GeoNames, אבל יכול להיות שתרצה לתקן אותו אם נדרש.
    השאר שדה זה ריק כדי להשתמש באיזור הזמן שנקבע ע"י המערכת שלך. ערכים לא חוקיים יגרמו לשימוש זמן UTC, אבל זה גם תלוי במערכת שלך.

en: Change the name for the location to your liking. It is used for display and does not affect the location parameters in any way.
he: שנה את השם עבור המיקום לפי להעדפתך. זה בשימוש לצורך הצגה ולא משפיע על פרמטרי המיקום בשום מקרה.

en: Change...
he: שינוי...

en: Search for a new location and auto-detect its parameters.
he: חפש עבור מיקום חדש ואתר-אוטומטית את הפרמטרים שלו.

en: Please change location name to your liking and correct alltitude and timezone if they are not auto-detected correctly.
he: אנא שנה שם מיקום לפי ראות עיניך ותקן גובה ואיזור זמן אם הם לא התגלו נכון אוטומטית.

en: _Location
he: _מיקום

en: _Temperature:
he: _טמפרטורה:

en: Barometric _pressure:
he: _לחץ אטמוספרי:

en: _Wind speed:
he: מהירות _משב:

en: Prec_ipitations:
he: מש_קעים:

en: Apparent te_mperature:
he: _טמפרטורה גלויה:

en: Celsius (°C)
he: צלזיוס (°C)

en: Fahrenheit (°F)
he: פרנהייט (‎°F)

en: Hectopascals (hPa)
he: פסקל (hPa)

en: Inches of mercury (inHg)
he: אינץ׳ של כספית (inHg)

en: Pound-force per square inch (psi)
he: כֺח-ליברה לאינץ׳ מרובע (psi)

en: Torr (mmHg)
he: טוֹר (mmHg)

en: Kilometers per hour (km/h)
he: קילומטר לשעה (km/h)

en: Miles per hour (mph)
he: מייל לשעה (mph)

en: Meters per second (m/s)
he: מטר לשנייה (m/s)

en: Feet per second (ft/s)
he: רגל לשנייה (ft/s)

en: Knots (kt)
he: קשר (kt)

en: Millimeters (mm)
he: מילימטרים (mm)

en: Inches (in)
he: אינצ׳ים (in)

en: Meters (m)
he: מטרים (מ׳)

en: Feet (ft)
he: רגליים (רגל)

en: Windchill/Heat index
he: משב צינה/עומס חום

en: Windchill/Humidex
he: משב צינה/עומס לחות

en: Steadman
he: סטדמן

en: Quayle-Steadman
he: קיל-סטדמן

en: _Units
he: י_חידות

en: Available icon themes are listed here. You can add icon themes to $HOME/.config/xfce4/weather/icons (or the equivalent directory on your system). Information about how to create or use icon themes can be found in the README file. New icon themes will be detected every time you open this config dialog.
he: ערכות נושא איקון זמינות רשומות כאן. אתה יכול להוסיף ערכות נושא איקון ל-$HOME/.config/xfce4/weather/icons (או לספרייה השקולה במערכת שלך.) מידע על איך ליצור או להשתמש בערכות נושא איקון ניתן למצוא בקובץ README. ערכות נושא איקון חדשות יתגלו בכל פעם שאתה פותח את דו שיח הגדרות זה.

en: _Icon theme:
he: _ערכת נושא איקון:

en: Open the user icon themes directory in your file manager, creating it if necessary.
he: פתח את תיקיית ערכות נושא אייקון משתמש במנהל הקבצים שלך, צור אותה אם נדרש.

en: Use only a single _panel row
he: השתמש רק בשורת _לוח בודדת

en: Check to always use only a single row on a multi-row panel and a small icon in deskbar mode.
he: סמן כדי להשתמש תמיד רק בשורה יחידה בלוח מרובה שורות ואייקון קטן במצב סרגל שולחני.

en: _Tooltip style:
he: _סגנון רמז צץ:

en: Choose your preferred tooltip style. Some styles give a lot of useful data, some are clearer but provide less data on a glance.
he: בחר סגנון רמז צץ שמועדף עליך. סגנונות מסוימים מעניקים מידע שימושי רב, חלק ברורים יותר אך מספקים נתונים מועטים יותר במבט חטוף.

en: Simple
he: פשוטה

en: Verbose
he: מרבה מלל

en: _Forecast layout:
he: מערך _תחזית:

en: Days in columns
he: ימים בטורים

en: Days in rows
he: ימים בשורות

en: _Number of forecast days:
he: מס_פר של ימי תחזית:

en: _Round values
he: עג_ל ערכים

en: _Appearance
he: _מראה

en: Font and color:
he: גופן וצבע:

en: These are the values that will be shown in the scrollbox. Select a single value here and click the appropriate button to remove it or move it up and down in the list.
he: אלו ערכים שיוצגו בתוך תיבת הגלילה. בחר ערך בודד כאן והקלק על הכפתור המתאים כדי להסירו או להזיזו מעלה ומטה בתוך הרשימה.

en: Move the selected value up in the list of labels to display.
he: הזז את הערך הנבחר מעלה ברשימה התוויות להצגה.

en: Move the selected value down in the list of labels to display.
he: הזז את הערך הנבחר מטה ברשימה התוויות להצגה.

note: * TRANSLATORS: The abbreviations in parentheses will be shown in * the scrollbox together with the values. Keep them in sync with * those in make_label() in weather.c. Some of them may be * standardized internationally, like CL, CM, CH, and you might * read that up somewhere and decide whether you w
en: Temperature (T)
he: טמפרטורה (T)

en: Barometric pressure (P)
he: לחץ ברומטרי (P)

en: Wind speed (WS)
he: מהירות משב (WS)

en: Wind speed - Beaufort scale (WB)
he: מהירות משב - סולם בופורט (WB)

en: Wind direction (WD)
he: כיוון משב (WD)

en: Wind direction in degrees (WD)
he: כיוון משב במעלות (WD)

en: Humidity (H)
he: לחות (H)

en: Dew point (D)
he: נקודת עיבוי (D)

en: Apparent temperature (A)
he: טמפרטורה גלויה (A)

en: Low clouds (CL)
he: עננים נמוכים (CL)

en: Middle clouds (CM)
he: עננים בינוניים (CM)

en: High clouds (CH)
he: עננים גבוהים (CH)

en: Cloudiness (C)
he: מעוננות (C)

en: Fog (F)
he: ערפל (F)

en: Precipitation (R)
he: משקעים (R)

en: Add the selected value to the labels that should be displayed in the scrollbox.
he: הוסף את הערך הנבחר לתוויות שאמורות להיות מוצגות בתוך תיבת הגלילה.

en: Select a value in the list of labels to display and click this button to remove it.
he: בחר ערך ברשימה התוויות להצגה והקלק על לחצן זה כדי להסירו.

en: Li_nes:
he: שורו_ת:

en: Decide how many values should be shown at once in the scrollbox. You can choose a smaller font or enlarge the panel to make more lines fit.
he: קבע על כמה ערכים להיראות בו זמנית בתוך תיבת הגלילה. באפשרותך לברור גופן קטן יותר או להגדיל את הלוח כדי להפוך יותר שורות למתאימים.

en: Hide the scrollbox to save valuable space on the panel. Most interesting information is also provided in the tooltip - provided you choose an appropriate tooltip style - that is shown when hovering over the icon.
he: הסתר את תיבת הגלילה כדי לשמור מרחב שימושי בפאנל. המידע המעניין ביותר מסופק גם בטיפ עזר - בהינתן שאתה בוחר סגנון טיפ עזר מתאים - זה מוצג כאשר סמן העכבר מעל האייקון.

en: <b>Show scrollbox</b>
he: <b>הצג תיבת גלילה</b>

en: Select _font
he: בחר _גופן

en: Choose a font you like and set it to a smaller or larger size. Middle-click on the button to unset the font and use your theme's default.
he: בחר גופן שתואם את העדפתך וקבע את גודלו לקטן יותר או גדול יותר. קליקי-אמצעי על הלחצן כדי לאפס את הגופן ולהשתמש בגופן ברירת מחדל של מוטיבך.

en: There may be problems with some themes that cause the scrollbox text to be hardly readable. If this is the case or you simply want it to appear in another color, then you can change it using this button. Middle-click on the button to unset the scrollbox text color.
he: ייתכנו בעיות עם מוטיבים מסוימים שיגרמו לטקסט של תיבת הגלילה להיות קריא בקושי. אם זהו המקרה או שפשוט ברצונך שהתמליל שבשאלה יופיע בצבע אחר, אז באפשרותך לשנות אותו באמצעות לחצן זה. באפשרותך ללחוץ עם קליק-אמצעי על הלחצן כדי לאפס את צבע התמליל של תיבת הגלילה.

en: Animate transitions between labels
he: בצע מעברים באנימציה בין תווית

en: Scroll the current displayed value(s) out and the new value(s) in instead of simply changing them. Uncheck this option if you find the animation too distracting.
he: גולל את הערכים הנוכחיים המוצגים החוצה ואת הערכים החדשים פנימה במקום פשוט לשנותם. אל תסמן את אפשרות זו במידה וההנפשה מפריעה לך יותר מדי.

en: _Scrollbox
he: _תיבת גלילה

en: WD
he: ‏WD‏

en: R
he: ‏R‏

en: No Data
he: אין נתונים

en: Short-term forecast data unavailable.
he: נתוני חיזוי לטווח-קצר לא זמינים.

en: The sun never sets today.
he: השמש לא שוקעת היום.

en: The sun never rises today.
he: השמש לא זורחת היום.

en: The sun never rises and sets at %s.
he: השמש לעולם לא זורחת ושוקעת ב%s.

en: The sun rises at %s and never sets.
he: השמש זורחת ב%sולעולם לא שוקעת.

en: The sun rises at %s and sets at %s.
he: השמש זורחת בשעה %s ושוקעת בשעה %s.

note: * TRANSLATORS: This is the simple tooltip. For a bigger challenge, * look at the verbose tooltip style further below ;-)
en: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    
    <b>Temperature:</b> %s
    <b>Wind:</b> %s from %s
    <b>Pressure:</b> %s
    <b>Humidity:</b> %s
he: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    
    <b>טמפרטורה:</b> %s
    <b>רוח:</b> %s מכיוון %s
    <b>לחץ:</b> ‭%s
    <b>לחות:</b> ‭%s

note: * TRANSLATORS: Re-arrange and align at will, optionally using * abbreviations for labels if desired or necessary. Just take * into account the possible size constraints, the centered * vertical alignment of the icon - which unfortunately cannot * be changed easily - and try to make it compact and lo
en: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    <span size="smaller">from %s to %s, with %s of precipitation</span>
    
    <b>Temperature:</b> %s		<span size="smaller">(values at %s)</span>
    <b>Wind:</b> %s (%son the Beaufort scale) from %s(%s)
    <b>Pressure:</b> %s    <b>Humidity:</b> %s
    <b>Fog:</b> %s    <b>Cloudiness:</b> %s
    
    <span size="smaller">%s</span>
he: <b><span size="large">%s</span></b> <span size="medium">(%s)</span>
    <b><span size="large">%s</span></b>
    <span size="smaller">מן %s עד %s, עם %s משקעים</span>
    
    <b>טמפרטורה:</b> ‎%s		<span size="smaller">(מחושבת בשעה %s)</span>
    <b>רוח:</b> ‎%s ‏(%sבסולם בופורט) מכיוון %s(%s)
    <b>לחץ:</b> ‎%s    <b>לחות:</b> ‭%s
    <b>ערפל:</b> ‭%s‬    <b>עננות:</b> ‭%s
    
    <span size="smaller">%s</span>

en: Cannot update weather data
he: לא ניתן לעדכן נתוני מזג אוויר

note: add refresh button to right click menu, for people who missed the middle mouse click feature
en: Re_fresh
he: _רענן

en: Show weather conditions and forecasts
he: הצג תנאי מזג אוויר ותחזיות

en: Unset
he: לא נקבע

en: Detecting...
he: כעת מאתר...

en: meters
he: מטרים

en: Named after the astronomer Anders Celsius who invented the original scale in 1742, the Celsius scale is an international standard unit and nowadays defined using the Kelvin scale. 0 °C is equivalent to 273.15 K and 1 °C difference in temperature is exactly the same difference as 1 K. It is defined with the melting point of water being roughly at 0 °C and its boiling point at 100 °C at one standard atmosphere (1 atm = 1013.5 hPa). Until 1948, the unit was known as <i>centigrade</i> - from Latin <i>centum</i> (100) and <i>gradus</i> (steps).
    In meteorology and everyday life the Celsius scale is very convenient for expressing temperatures because its numbers can be an easy indicator for the formation of black ice and snow.
he: נקראת על שם האסטרונום אנדרס צלזיוס (Anders Celsius) אשר המציא את הסולם המקורי בשנת 1742, סולם הצלזיוס הינו יחידת תקן בינלאומית וכיום מוגדר בעזרת סולם קלווין (Kelvin scale). ‏‎0 °C שקולה לערך של ‎273.15 K ושוני של 1‎ °C בטמפרטורה הוא בדיוק אותו השוני כמו של 1‎ K. זה מוגדר עם נקודת ההתכה של מים המצויה בערך בטמפרטורה של ‎0 °C ונקודת הרתיחה בטמפרטורה של 100‎ °C באטמוספרה תקנית אחת (‎1 atm = 1013.5 hPa). עד שנת 1948, היחידה היתה ידועה בשם <i>centigrade</i> (מלטינית <i>centum</i> ‏(100) וגם <i>gradus</i> (פסיעות).
    במטאורולוגיה ובחיי היום יום סולם הצלזיוס הינו נוח מאוד לשם ביטוי טמפרטורות משום שמספריו יכולים להוות מחוון קל לשם התהוות של קרח שחור ושלג.

en: The current Fahrenheit temperature scale is based on one proposed in 1724 by the physicist Daniel Gabriel Fahrenheit. 0 °F was the freezing point of brine on the original scale at standard atmospheric pressure, which was the lowest temperature achievable with this mixture of ice, salt and ammonium chloride. The melting point of water is at 32 °F and its boiling point at 212 °F. The Fahrenheit and Celsius scales intersect at -40 degrees. Even in cold winters, the temperatures usually do not fall into negative ranges on the Fahrenheit scale.
    With its inventor being a member of the Royal Society in London and having a high reputation, the Fahrenheit scale enjoyed great popularity in many English-speaking countries, but was replaced by the Celsius scale in most of these countries during the metrification process in the mid to late 20th century.
he: סולם טמפרטורת פרנהייט הנוכחי מבוסס על אחד אשר הוצע בשנת 1724 על ידי הפיזיקאי דניאל גבריאל פרנהייט (Daniel Gabriel Fahrenheit). ‏‎0 °F היתה נקודת הקיפאון של תמלחת בסולם המקורי בלחץ אטמוספרי תקין, שהיה הטמפרטורה הנמוכה ביותר שניתנה להשגה עם תערובת קרח זו, מלח וגם אמוניום כלורידי.
    נקודת ההתכה הנוכחית של מים מצויה ברמה של ‎32 °F ונקודת הרתיחה שלהם מצויה ברמה של ‎212 °F, והתדירות בין שתי נקודות אלו יכולה להתחלק לתוך 180 חלקים שווים. 180 הוא מספר מורכב מאוד, שיכול להתחלק באופן שווה אל חלקים רבים. הסולם של פרנהייט וצלזיוס מצטלב ברמה של ‎-40 מעלות. אפילו בחורפים קרים, הטמפרטורות בדרך כלל לא נופלות לטווחים שליליים בסולם פרנהייט.
    בשל היותו של ממציאו חבר בחברה (Royal Society) בלונדון לצד היותו בעל מוניטין גדול, הסולם פרנהייט נהנה מפופולריות גדולה במדינות דוברות-אנגלית רבות, אולם הוחלף בסולם צלזיוס ברוב המדינות הללו במהלך תהליך המטריפיקציה בין אמצע לבין שלהי המאה ה-20.

en: The pascal, named after mathematician, physicist and philosopher Blaise Pascal, is a SI derived unit and a measure of force per unit area, defined as one newton per square meter. One standard atmosphere (atm) is 1013.25 hPa.
he: הפסקל, נקראת על שם מתמטיקאי, פיזיקאי ופילוסוף בלייז פסקל (Blaise Pascal), היא יחידת SI נגזרת ואמת מידה של כֺח לכל שטח יחידה, מוגדרת בתור ניוטון אחד לכל מטר מרובע. אטמוספרה תקנית אחת (atm) היא ‎1013.25 hPa.

en: Inches of mercury is still widely used for barometric pressure in weather reports, refrigeration and aviation in the United States, but seldom used elsewhere. It is defined as the pressure exerted by a 1 inch circular column of mercury of 1 inch in height at 32 °F (0 °C) at the standard acceleration of gravity.
he: אינצ׳ים של כספית עדיין מצויה בשימוש נרחב עבור לחץ ברומטרי בדוחות מזג אוויר, צינון ותעופה בארצות הברית, ואולם בשימוש לעתים נדירות בכל מקום אחר. זו מוגדרת בלחץ שמופעל על ידי טור עיגולי 1 של כספית של אינץ׳ 1 ברמה של ‎32 °F ‏(‎0 °C) בהאצה רגילה של כֺח משיכה.

en: The pound per square inch is a unit of pressure based on avoirdupois units (a system of weights based on a pound of 16 ounces) and defined as the pressure resulting from a force of one pound-force applied to an area of one square inch. It is used in the United States and to varying degrees in everyday life in Canada, the United Kingdom and maybe some former British Colonies.
he: ליברה לאינץ׳ מרובע היא יחידת לחץ מבוססת על יחידות אבוארדופואה (מערכת של יחידות משקל מבוססת על ליברה של 16 אונקיות) ומוגדרת בתור הלחץ שנובע מכֺח של כֺח-ליברה אחד אשר חל על שטח של אינץ׳ מרובע אחד. זו מצויה בשימוש בארצות הברית ובמידות משתנות גם בחיי היומיום בקנדה, בממלכה המאוחדת ואולי גם בקולוניות בריטיות לשעבר.

en: The torr unit was named after the physicist and mathematician Evangelista Torricelli who discovered the principle of the barometer in 1644 and demonstrated the first mercury barometer to the general public. A pressure of 1 torr is approximately equal to one millimeter of mercury, and one standard atmosphere (atm) equals 760 Torr.
he: יחידת טוֹר (מילימטר של כספית) נקראה על שם הפיזיקאי ומתמטיקאי אוונג׳ליסטה טוריצ׳לי (Evangelista Torricelli) שגילה את העיקרון של של הברומטר בשנת 1644 והדגים את ברומטר הכספית הראשון לכלל הציבור. לחץ של טוֹר 1 שווה בקירוב למילימטר אחד של כספית, ואטמוספרה תקנית אחת (atm) שווה לערך של 760 טוֹר.

en: Wind speeds in TV or in the news are often provided in km/h.
he: מהירויות משב בטלויזיה או בחדשות מסופקת לעיתים בקמ״ש (km/h).

en: Miles per hour is an imperial unit of speed expressing the number of statute miles covered in one hour.
he: מיילים לשעה הינה יחדה אמפירית של מהירות מבטאת את המספר של מיילים תקניים הכלולים בשעה אחת.

en: Meter per second is <i>the</i> unit typically used by meteorologists to denote wind speeds.
he: מטרים לשניה זה <i>היחידה</i> אשר באופן טיפוסי משמשת מטרולוגים כדי לסמל מהירויות משב.

en: The foot per second (pl. feet per second) in the imperial unit system is the counterpart to the meter per second in the International System of Units.
he: רגל לשנייה (צורת רבים רגליים לשנייה) היא יחידה אימפריאלית המקבילה של מערכת היחידות הבינלאומית היא יחידת המידה מטר לשנייה.

en: The knot is a unit of speed equal to one international nautical mile (1.852 km) per hour, or approximately 1.151 mph, and sees worldwide use in meteorology and in maritime and air navigation. A vessel travelling at 1 knot along a meridian travels one minute of geographic latitude in one hour.
he: קשר היא יחידה של מהירות שוות ערך למייל ימי בינלאומי (1.852 ק״מ) לשעה, או בקירוב ‎1.151 mph‏, ורואה שימוש כלל עולמי במטאורולוגיה וגם בניווט ימי ואווירי. נסיעת שיט בקשר 1 לכיוון קו אורך נעה דקה אחת של קו רוחב גאוגרפי בשעה אחת.

en: 1 millimeter is one thousandth of a meter - the fundamental unit of length in the International System of Units -, or approximately 0.04 inches.
he: 1 מילימטר הוא אלפית מטר - יחידת מידת האורך היסודית במערכת היחידות הבינלאומית -, או בערך 0.04 אינטש.

en: The English word <i>inch</i> comes from Latin <i>uncia</i> meaning <i>one-twelfth part</i> (in this case, one twelfth of a foot). In the past, there have been many different standards of the inch with varying sizes of measure, but the current internationally accepted value is exactly 25.4 millimeters.
he: המילה האנגלית <i>inch</i> (אינץ׳) מקורה מלטינית <i>uncia</i> משמעותה <i>חלק של אחד-תריסר</i> (במקרה זה, תריסריונית של רגל). בעבר, היו תקנים שונים רבים של האינץ׳ עם אמות מידה משתנות. ברם, הערך המוסכם בינלאומית הנוכחי עומד בדיוק על 25.4 מילימטרים.

en: The meter is the fundamental unit of length in the International System of Units. Originally intended to be one ten-millionth of the distance from the Earth's equator to the North Pole at sea level, its definition has been periodically refined to reflect growing knowledge of metrology (the science of measurement).
he: מטר היא היחידה המהותית של אורך במערכת היחידות הבינלאומית. זו, במקור, נועדה להיות מרחק של חלק של 10 מיליון מן הקו המשווה של כדור הארץ עד הקוטב הצפוני בגובה הים, הגדרתה עודנה באופן מחזורי כדי לשקף גידול של ידע מטרולוגי (תורת המדידה).

en: A foot (plural feet) is a unit of length defined as being 0.3048 m exactly and used in the imperial system of units and United States customary units. It is subdivided into 12 inches. The measurement of altitude in the aviation industry is one of the few areas where the foot is widely used outside the English-speaking world.
he: רגל (רגליים ברבים) היא יחידת אורך מוגדרת במידה של 0.3048 מ׳ בדיוק ובשימוש במערכת האימפריאלית של יחידות מידה ויחידות נהוגות של ארצות הברית. זו נגזרת משנה שמחולקת לתוך 12 אינצ׳ים. המדידה של גובה בתעשיית האווירית היא אחד מן האזורים האחדים מקום בו הרגל מצויה בשימוש נרחב מחוץ לעולם של דוברי-אנגלית.

note: * TRANSLATORS: The Summer Simmer Index is similar to the heat * index, but usually used at night because of its better accuracy * at that time.
en: Used in North America, wind chill will be reported for low temperatures and heat index for higher ones. At night, heat index will be replaced by the Summer Simmer Index. For wind chill, wind speeds need to be above 3.0 mph (4.828 km/h) and air temperature below 50.0 °F (10.0 °C). For heat index, air temperature needs to be above 80 °F (26.7 °C) - or above 71.6 °F (22 °C) at night - and relative humidity at least 40%. If these conditions are not met, the air temperature will be shown.
he: בשימוש בצפון אמריקה, משב צינה תדווח עבור טמפרטורות נמוכות ועומס חום עבור גבוהות יותר. בלילה, עומס חום יוחלף בעומס רתיחת קיץ (SSI). עבור משב צינה, על מהירויות משב להיות מעל ‎3.0 mph(‏4.828 קמ״ש) וטמפרטורת אוויר מתחת ‎50.0 °F ‏(‎10 °C). לגבי עומס חום, על טמפרטורת אוויר להיות מעל ‎80 °F ‏(‎26.7 °C) - או מעל ‎71.6 °F ‏(‎22 °C) בלילה - לחות יחסית לפחות 40%. אם תנאים אלו לא מסופקים, טמפרטורת האוויר תוצג.

en: The Canadian counterpart to the US windchill/heat index, with the wind chill being similar to the previous model but with slightly different constraints. Instead of the heat index <i>humidex</i> will be used. For wind chill to become effective, wind speeds need to be above 2.0 km/h (1.24 mph) and air temperature below or equal to 0 °C (32 °F). For humidex, air temperature needs to be at least 20.0 °C (68 °F), with a dewpoint greater than 0 °C (32 °F). If these conditions are not met, the air temperature will be shown.
he: המקבילה הקנדית של משב צינה/עומס חום של ארה״ב, למרות שקיים דמיון עם משב צינה למודל הקודם לזה יש אילוצים שונים במקצת. במקום עומס חום <i>humidex</i> (עומס לחות) ינוצל. כדי שמשב צינה יהיה יעיל, על מהירויות משב להימצא מעל 2.0 קמ״ש (‎1.24 mph) וטמפרטורת אוויר מתחת או שווה לערך של ‎0 °C ‏(‎32 °F). לגבי עומס לחות, על טמפרטורת אוויר להיות לפחות ‎20.0 °C ‏(‎68 °F), עם נקודת עיבוי גדולה יותר מן ‎0 °C ‏(‎32 °F). אם תנאים אלו לא מסופקים, טמפרטורת האוויר תוצג.

en: This is the model used by the Australian Bureau of Meteorology, especially adapted for the climate of this continent. Possibly used in Central Europe and parts of other continents too, but then windchill and similar values had never gained that much popularity there as in the US or Canada, so information about its usage is scarce or uncertain. It depends on air temperature, wind speed and humidity and can be used for lower and higher temperatures alike.
he: זהו המודל שמצוי בשימוש על ידי משרד המטאורולוגיה של אוסטרליה (Australian Bureau of Meteorology), מותאם במיוחד עבור האקלים של יבשת זו. יתכן וזה בשימוש במרכז אירופה ובחלקים של יבשות אחרות גם כן, מאידך משב צינה וערכים דומים מעולם לא השיגו שם אהדה כה רבה כמו אצל ארה״ב או קנדה, כך שמידע אודות שימושו הינו נדיר או מפוקפק. זה תלוי על טמפרטורת אוויר, מהירות משב ולחות ויכול להיות בשימוש עבור טמפרטורות נמוכות יותר או גבוהות יותר בצורה שקולה.

en: Improvements by Robert G. Quayle and Robert G. Steadman applied in 1998 to earlier experiments/developments by Steadman. This model only depends on wind speed and temperature, not on relative humidity and can be used for both heat and cold stress.
he: שיפורים מאת רוברט ג. קיל (Robert G. Quayle) ורוברט ג. סטדמן (Robert G. Steadman) יושמו בשנת 1998 לניסויים/פיתוחים מוקדמים יותר מאת סטדמן. מודל זה תלוי על מהירות משב ועל טמפרטורה בלבד, לא על לחות יחסית ויכול להיות בשימוש עבור לחץ של חום וגם של קור.

en: Choose an icon theme.
he: בחר ערכת נושא איקון.

en: <b>Directory:</b> %s
    
    <b>Author:</b> %s
    
    <b>Description:</b> %s
    
    <b>License:</b> %s
he: <b>מדור:</b> ‎%s
    
    <b>מחבר:</b> %s
    
    <b>תיאור:</b> %s
    
    <b>רישיון:</b> %s

en: A more calendar-like view, with the days in columns and the daytimes (morning, afternoon, evening, night) in rows.
he: דומה יותר לתצוגה של לוח שנה, עם הימים בטורים ושעות היום (בוקר, אחר הצהריים, ערב, לילה) בשורות.

en: Shows the forecasts in a table with the daytimes (morning, afternoon, evening, night) in columns and the days in rows.
he: מציגה את התחזית בתוך טבלה עם שעות היום (בוקר, אחר הצהריים, ערב, לילה) בטורים ואת הימים בשורות.

en: Met.no provides forecast data for up to %d days in the future. Choose how many days will be shown in the forecast tab in the summary window. On slower computers, a lower number might help against lags when opening the window. Note however that usually forecasts for more than three days in the future are unreliable at best ;-)
he: ‏Met.no מספק נתוני תחזית עד למשך של %d ימים בעתיד. בחר כמה ימים יראו בלשונית התחזית בחלון הסיכום. במחשבים איטיים יותר, מספר נמוך יותר עשוי לעזור נגד השתהויות בעת פתיחת חלון. בכל אופן יש לשים לב לעובדה כי לרוב תחזיות אשר חוצות את התווך של שלושה ימים לעתיד אינן מהימנות לכל היותר ;-)

en: Select font
he: בחירת גופן

note: TRANSLATORS: Fallback value, usually never shown.
en: Choose the value to add to the list below. Values can be added more than once.
he: בחר את הערך להוספה לרשימה מטה. ערכים יכולים להתווסף ליותר מפעם אחת.

en: Air temperature, sometimes referred to as dry-bulb temperature. Measured by a thermometer that is freely exposed to the air, yet shielded from radiation and moisture.
he: טמפרטורת אוויר, לפעמים מיוחסת כטמפרטורת בצל-יבש. מדודה על ידי מדחום שחשוף בצורה חופשית לאוויר, עם זאת מוגן מקרינה ומרטיבות.

en: The weight of the air that makes up the atmosphere exerts a pressure on the surface of the Earth, which is known as atmospheric pressure. To make it easier to compare the value to other values for locations with different altitudes, atmospheric pressure is adjusted to the equivalent sea-level pressure and called barometric pressure. Rising barometric pressures generally indicate an improvement in weather conditions, while falling pressures mean deterioration.
he: המשקל של האוויר אשר גורם לאטמוספרה להפעיל לחץ על שטח הפנים שמתחתיה, ידוע גם בתור לחץ אטמוספרי. כדי להפוך זאת לקל יותר להשוות את הערך לערכים אחרים עבור מיקומים עם גבהים שונים, לחץ אטמוספרי הינו מותאם באופן שקול ללחץ פני הים וקרוי לחץ ברומטרי. לחץ ברומטרי מתגבר בדרך כלל מצביע על שיפור בתנאי מזג אוויר, בעוד שהמשמעות של לחצים יורדים היא הידרדרות.

en: Nowadays wind speed/velocity is measured using an anemometer (Greek <i>anemos</i>, meaning <i>wind</i>) in 10 m (33 ft) height. Anemometers usually measure either wind speed or pressure, but will provide both values as they are closely related to and can be deduced from each other.
he: כיום החשה/מהירות רוח מדודה בעזרת אנמומטר (יוונית <i>anemos</i>, משמעותה <i>רוח</i>) בגובה של 10 מ׳ (33 רגל). אנמומטרים לרוב מודדים החשה או לחץ, אך יספקו את שני הערכים כשם שאלה קשורים בקירוב וניתנים להסקה זה מזה.

en: Invented by Sir Francis Beaufort in 1805, this empirical scale on wind speed is based on people's observations of specific land or sea conditions, denoting these conditions with numbers from 0 (calm) to 12 (hurricane).
he: הומצאה על ידי סר פרנסיס בופורט (Sir Francis Beaufort) בשנת 1805, סולם אמפירי זה של מהירות משב מבוססת על תצפיות אנשים של תנאי יבשה או ים מסוימים, ציון תנאים אלו עם מספרים מן 0 (רגוע) עד 12 (הוריקן).

en: This gives the cardinal direction (North, East, South, West) the wind is coming from.
he: ממנה נקבל את הכיוון העיקרי (צפון, מזרח, דרום, מערב) ממנו הרוח מגיעה.

en: This gives the direction the wind is coming from in azimuth degrees (North = 0°, East = 90°, South = 180° and West = 270°).
he: ממנה נקבל את הכיוון ממנה הרוח מגיעה במעלות של אזימות (צפון = 0°, מזרח = 90°, דרום = 180° ומערב = 270°).

en: Humidity is defined as the amount of water vapor in the air and increases the possibility of precipitation, fog and dew. While absolute humidity is the water content of air, relative humidity gives (in %) the current absolute humidity relative to the maximum for that air temperature and pressure.
he: לחות מוגדרת ככמות של אדי מים באוויר ומגבירה את האפשרות של משקעים, ערפל ועיבוי. בעוד שלחות מוחלטת היא תכולת מים של אוויר, לחות יחסית נותנת (ביחידות מידה של %) את הלחות המוחלטת הנוכחית ביחס למקסימום עבור טמפרטורת האוויר והלחץ שלה.

en: This is the temperature to which air must be cooled to reach 100% relative humidity, given no change in water content. Reaching the dew point halts the cooling process, as condensation occurs which releases heat into the air. A high dew point increases the possibility of rain and severe thunderstorms. The dew point allows the prediction of dew, frost, fog and minimum overnight temperature, and has influence on the comfort level one experiences.
    
    <b>Note:</b> This is a calculated value not provided by met.no.
he: זוהי הטמפרטורה אשר האוויר שלה מוכרח להיות מצונן כדי להגיע אל 100% לחות יחסית, בהינתן שום שינוי בתכולת מים. הגעה אל נקודת העיבוי מפסיקה את תהליך הצינון, כשם שעיבוי מתרחש ומשחרר חום אל האוויר. נקודת עיבוי גבוהה מגבירה האפשרות של גשם וסופות רעם חמורות. נקודת העיבוי מאפשרת את החיזוי של טל, כפור, ערפל וטמפרטורת משך לילה מינימלית, ולזו יש השפעה על רמת הנוחיות שאחד חווה.
    
    <b>הערה:</b> זהו ערך מחושב שלא מסופק על ידי met.no.

en: Also known as <i>felt temperature</i>, <i>effective temperature</i>, or what some weather providers declare as <i>feels like</i>. Human temperature sensation is not only based on air temperature, but also on heat flow, physical activity and individual condition. While being a highly subjective value, apparent temperature can actually be useful for warning about extreme conditions (cold, heat).
    
    <b>Note:</b> This is a calculated value not provided by met.no. You should use a calculation model appropriate for your local climate and personal preferences on the units page.
he: מוכרת גם בשם <i>טמפרטורה מורגשת</i>, <i>טמפרטורה אפקטיבית</i>, או מה שספקי מזג אוויר מסוימים מצהירים בשם <i>מרגיש כמו</i>. טמפרטורת חישה אנושית אינה מבוססת רק על טמפרטורת אוויר, אך גם על תזרים להט, פעילות גופנית ותנאים אינדיבידואלים. בעוד שזהו ערך מאוד סובייקטיבי, טמפרטורה גלויה יכולה למעשה להיות מועילה לשם אזהרות אודות תנאים קיצוניים (קור, להט).
    
    <b>הערה:</b> זהו ערך מחושב שלא מסופק על ידי met.no. עליך לעשות שימוש במודל חישוב מתאים לאקלים המקומי וגם להעדפות האישיות שלך בעמוד היחידות.

en: This gives the low-level cloud cover in percent. According to WMO definition, low-level clouds can be found at altitudes below 4,000 m (13,000 ft), or 5,000 m (16,000 ft) at the equator, though their basis often lie below 2,000 m (6,500 ft). They are mainly composed of water droplets or ice particles and snow, when temperatures are cold enough.
he: ממנה נקבל את עטיפת הענן הנמוך באחוזים. לפי הגדרת WMO, עננים נמוכים ניתנים למציאה מתחת לגובה של 4,000 מ׳ (13,000 רגל), או 5,000 מ׳ (16,000 רגל) בקו המשווה, בכל אופן בסיסם שוכן לעתים מתחת 2,000 מ׳ (6,500 רגל). אלו בעיקר מורכבים מן טיפות מים או חלקיקי קרח ושלג, כאשר טמפרטורות קרות למדי.

en: This specifies the mid-level cloud cover in percent. According to WMO definition, mid-level clouds form in heights of 4,000-8,000 m (13,000-26,000 ft), or 5,000-10,000 m (16,000-33,000 ft) at the equator. Like their low-level cousins, they are principally composed of water droplets. When temperatures get low enough, ice particles can replace the droplets.
he: זו מציינת את עטיפת הענן התיכוני באחוזים. לפי הגדרת WMO, ענני תיכון מתגבשים בגבהים של 4,000-8,000 מ׳ (13,000-26,000 רגל), או של 5,000-10,000 מ׳ (16,000-33,000 רגל) בקו המשווה. כמו הדודנים הנמוכים שלהם, אלו בעיקר תוצרת של טיפות מים. כאשר טמפרטורה נעשית נמוכה מספיק, חלקיקי קרח יכולים להחליף את הטיפות.

en: This reports the high-level cloud cover in percent. According to WMO definition, high-level clouds can be found in altitudes of 8,000 to 15,000 m (26,000 to 49,000 ft), or 10,000 m-18,000 m (33,000-59,000 ft) at the equator, where temperatures are so low that they are mainly composed of ice crystals. While typically thin and white in appearance, they can be seen in a magnificent array of colors when the sun is low on the horizon.
he: זו מדווחת על עטיפת ענן גבוה באחוזים. לפי הגדרת WMO, עננים גבוהים ניתנים למציאה בגובה של 8,000 עד 15,000 מ׳ (26,000 עד 49,000 רגל), או 10,000  עד 18,000 מ׳ (33,000 עד 59,000 רגל) בקו המשווה, מקום בו טמפרטורות כה נמוכות עד שאלו מורכבים בעיקר מן גבישי קרח. בעוד שההופעה שלהם היא שקופה ולבנה באופן טיפוסי, ניתן לראותם בתצוגה מפוארת של צבעים כאשר רמתה של השמש מצויה בגובה נמוך באופק.

en: Cloudiness, or cloud cover, defines the fraction of the sky obscured by clouds when observed from a given location. Clouds are both carriers of precipitation and regulator to the amount of solar radiation that reaches the surface. While during daytime they reduce the temperature, at night they have the opposite effect, as water vapor prevents long-wave radiation from escaping into space. Apart from that, clouds reflect light to space and in that way contribute to the cooling of the planet.
he: מעוננות, או עטיפת ענן, מגדירה את החלק של השמים שמעורפל על ידי עננים בעת התבוננות ממקום נתון. עננים הם מובילי משקעים וגם מווסתים לכמות של קרינה סולרית שמגיע אל השטח. בעוד שאלו מקטינים את הטמפרטורה במשך שעות היום , בלילה יש להן השפעה הפוכה, כיוון שאדי מים מונעים מקרינת גל-ארוך מלהידלף לחלל. מלבד זאת, עננים מחזירים אור לחלל ובדרך הזו תורמים להתקררות של כוכב הלכת.

en: Fog is a type of low-lying stratus cloud, with the moisture in it often generated locally such as from a nearby lake, river, ocean, or simply moist ground, that forms when the difference between temperature and dew point is below 2.5 °C (4 °F), usually at a relative humidity of 100%. Fog commonly produces precipitation in the form of drizzle or very light snow and reduces visibility to less than 1 km (5/8 statute mile).
he: ערפל הוא טיפוס של ענן סטרטוס רדוד, עם הלחלוחיות שבתוכו לעתים מתחוללת באופן מקומי כגון מן אגם בקרבת מקום, נהר, אוקיינוס, או פשוט מן רטיבות קרקע, שמתגבשת כאשר השוני בין טמפרטורה לבין נקודת עיבוי מצויה מתחת ‎2.5 °C ‏(‎4 °F), לרוב בלחות יחסית של 100%. ערפל באופן שכיח מפיק משקעים בצורה של טפטוף או שלג דל ביותר ומצמצם ראות אל למטה מן 1 ק״מ (5/8 סטרטוס מייל).

en: The amount of rain, drizzle, sleet, hail, snow, graupel and other forms of water falling from the sky over a specific period.
    
    The values reported by met.no are those of precipitation in the liquid state - or in other words: of rain -, so if snow is expected (but not sleet), then the amount of snow will be <i>guessed</i> by multiplying the original value by a ratio dependent on the air temperature:
    
    <tt><small>                   T &lt; -11.1 °C (12 °F) =&gt; 1:12
    -11.1 °C (12 °F) &lt; T &lt;  -4.4 °C (24 °F) =&gt; 1:10
     -4.4 °C (24 °F) &lt; T &lt;  -2.2 °C (28° F) =&gt; 1:7
     -2.2 °C (28 °F) &lt; T &lt;  -0.6 °C (31 °F) =&gt; 1:5
     -0.6 °C (31 °F) &lt; T                    =&gt; 1:3
    
    </small></tt>Example: If temperature is -5 °C (12 °F), then snow density will be low and a rain to snow ratio of 1:10 will be used for calculation. Assuming the reported value is 5 mm, then the calculated amount of snow precipitation is 50 mm.
    
    <b>Note</b>: While air temperature is an important factor in this calculation, there are other influencing factors that the plugin doesn't know about like the type of snow and ground temperature. Because of that, these rules will only lead to rough estimates and may not represent the real amount of snow.
he: הכמות של גשם, טפטוף, גשם־שלג, ברד, שלג, פתיתי קרח וצורות אחרות של מים שיורדים מהשמים על פני משך זמן מסוים.
    
    הערכים המדווחים על ידי met.no הם של משקעים במצב צבירה נוזלי - או במילים אחרות: של גשם -, כך שאם שלג צפוי להגיע (אך לא גשם־שלג), אז הכמות של שלג תהיה <i>משוערת</i> על ידי הכפלת הערך המקורי ביחס מותנה בטמפרטורת האוויר:
    
    <tt><small>                   T &lt; -11.1 °C (12 °F) =&gt; 1:12
    -11.1 °C (12 °F) &lt; T &lt;  -4.4 °C (24 °F) =&gt; 1:10
     -4.4 °C (24 °F) &lt; T &lt;  -2.2 °C (28° F) =&gt; 1:7
     -2.2 °C (28 °F) &lt; T &lt;  -0.6 °C (31 °F) =&gt; 1:5
     -0.6 °C (31 °F) &lt; T                    =&gt; 1:3
    
    </small></tt>דוגמה: אם טמפרטורה מצויה ברמה של ‎- ‎5 °C ‏(‎12 °F), אז צפיפות שלג תהא נמוכה ויחס גשם לשלג של 1:10 ישמש לצורך תחשיב. בהנחה והערך המדווח הוא 5 מ״מ, אז הכמות המחושבת של משקע שלג הוא 50 מ״מ.
    
    <b>הערה</b>: בעוד שטמפרטורת אוויר היא גורם חשובה בתחשיב זה, קיימים עוד גורמים משפיעים שהתוסף לא מכיר את קיומם כמו טיפוס של שלג וטמפרטורת קרקע. משום שכך, חוקים אלו יובילו רק להערכות גסות ואפשרי כי אלו לא תסמלנה את הכמות האמיתית של שלג.

en: Labels to d_isplay
he: _תוויות להצגה

en: North
he: צפון

en: N
he: צפ׳

en: North-East
he: צפון-מזרח

en: NE
he: צפ׳ מז׳

en: East
he: מזרח

en: E
he: מז׳

en: South-East
he: דרום-מזרח

en: SE
he: דר׳ מז׳

en: South
he: דרום

en: S
he: דר׳

en: South-West
he: דרום-מערב

en: SW
he: דר׳ מע׳

en: West
he: מערב

en: W
he: מע׳

en: North-West
he: צפון-מערב

en: NW
he: צפ׳ מע׳

en: ft
he: רגל

en: m
he: מ׳

en: km/h
he: קמ״ש

en: kt
he: קשר

en: mm
he: מ״מ

en: Results
he: תוצאות

en: Searching...
he: כעת מחפש...

en: Search location
he: חיפוש מקום

en: Cancel
he: ביטול

en: Enter a city name or address
he: הזן שם עיר או כתובת

en: Search
he: חיפוש

note: * TRANSLATORS: Latitude and longitude are known from the * search results, but not the location name. The user shall * give the place a name.
en: Unnamed place
he: מקום ללא שם

en: Coordinates
he: קואורדינטות

en: Altitude
he: גובה

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

note: TRANSLATORS: Please use as many \t as appropriate to align the date/time values as in the original.
en: 
    Downloads
he: 
    הורדות

en: 	Weather data:
    	Last:	%s
    	Next:	%s
    	Current failed attempts: %d
he: 	נתוני מזג אוויר:
    	אחרון:	%s
    	הבא:	%s
    	ניסיונות כושלים נוכחיים: %d

en: 	Met.no Locationforecast API states that this version
    	of the webservice is deprecated, and the plugin needs to be
    	adapted to use a newer version, or it will stop working within
    	a few months.
    	Please file a bug on https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	if no one else has done so yet.
he: 	ה-API של Met.no Locationforecast מציין שגרסה זו
    	של שירות רשת היא לא בשימוש, ועל תוסף
    	לעבור התאמה על מנת להשתמש בגרסה חדשה יותר, או שהוא יפסיק לעבוד בתוך
    	מספר חודשים.
    	אנא פתח באג ב-https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	אם אף אחד אחר עוד לא עשה את זה.

en: 	Astronomical data:
    	Last:	%s
    	Next:	%s
    	Current failed attempts: %d
he: 	נתונים אסטרונומיים:
    	אחרון:	%s
    	הבא:	%s
    	ניסיונות כושלים נוכחיים: %d

en: 
    	Met.no sunrise API states that this version of the webservice
    	is deprecated, and the plugin needs to be adapted to use
    	a newer version, or it will stop working within a few months.
    	Please file a bug on https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	if no one else has done so yet.
he: 
    	ה-API של Met.no sunrise מציין שגרסה זו של שירות רשת
    	היא לא בשימוש, ועל תוסף לעבור התאמה על מנת להשתמש
    	בגרסה חדשה יותר, או שהוא יפסיק לעבוד בתוך מספר חודשים.
    	אנא פתח באג ב-https://gitlab.xfce.org/panel-plugins/xfce4-weather-plugin/
    	אם אף אחד אחר עוד לא עשה את זה.

note: calculation times
en: 
    Times Used for Calculations
he: 
    זמנים ששימשו עבור חישובים

en: 	Temperatures, wind, atmosphere and cloud data calculated
    	for:		%s
he: 	נתונים של טמפרטורות, משב, אטמוספרה ועננים חושבו
    	לזמן:		%s

en: 
    	Precipitation and the weather symbol have been calculated
    	using the following time interval:
    	Start:	%s
    	End:	%s
he: 
    	משקעים וסמלי מזג האוויר חושבו
    	באמצעות הפוגת הזמן שכדלקמן:
    	התחלה:	%s
    	סוף:	%s

note: sun and moon
en: 
    Astronomical Data
he: 
    נתונים אסטרונומיים

en: 	Sunrise:		The sun never rises today.
he: 	זריחת שמש:		השמש לא זורחת היום.

en: 	Sunset:		The sun never sets today.
he: 	שקיעת שמש:		השמש לא שוקעת היום.

en: 	Sunrise:		%s
he: 	זריחת שמש:		%s

en: 	Sunset:		%s
he: 	שקיעת שמש:		%s

en: 	Moon phase:	%s
he: 	מופע ירח:	%s

en: 	Moon phase:	Unknown
he: 	מופע ירח:	לא ידוע

en: 	Moonrise:	The moon never rises today.
he: 	זריחת ירח:	הירח לא זורח היום.

en: 	Moonset:	The moon never sets today.
he: 	שקיעת ירח:	הירח לא שוקע היום.

en: 	Moonrise:	%s
he: 	זריחת ירח:	%s

en: 	Moonset:	%s
he: 	שקיעת ירח:	%s

en: 	Data not available, will use sane default values for night and day.
he: 	אין נתונים זמינים, ייעשה שימוש בערכים משתמטים שקולים עבור יום וליל.

note: temperatures
en: 
    Temperatures
he: 
    טמפרטורות

en: Temperature
he: טמפרטורה

en: Dew point
he: נקודת עיבוי

en: Apparent temperature
he: טמפרטורה גלויה

note: wind
en: 
    Wind
he: 
    משב

en: 	Speed: %s %s (%s on the Beaufort scale)
he: 	מהירות: %s %s (בסולם ביופורט %s)

en: 	Direction: %s (%s%s)
he: 	כיוון: %s (%s%s)

note: precipitation
en: 
    Precipitation
he: 
    משקעים

en: Precipitation amount
he: כמות משקעים

note: atmosphere
en: 
    Atmosphere
he: 
    אטמוספרה

en: Barometric pressure
he: לחץ ברומטרי

en: Relative humidity
he: לחות יחסית

note: clouds
en: 
    Clouds
he: 
    עננים

en: Fog
he: ערפל

en: Low clouds
he: עננים נמוכים

en: Middle clouds
he: עננים בינוניים

en: High clouds
he: עננים גבוהים

en: Cloudiness
he: מעוננות

en: 
    Credits
he: 
    תודות

en: 	Encyclopedic information partly taken from
he: 	מידע אנציקלופדי נלקח בחלקו מתוך

en: Wikipedia
he: ויקיפדיה

en: 
    	Elevation and timezone data provided by
he: 
    מידע גובה ואיזור זמן מסופק ע״י

en: 
    	Weather and astronomical data from
he: 
    	מזג אוויר ומידע אסטרונומי מתוך

en: The Norwegian Meteorological Institute
he: המכון המטאורולוגי הנורבגי

en: Today
he: היום

en: Tomorrow
he: מחר

note: TRANSLATORS: Please use spaces as needed or desired to properly align the values; Monospace font is enforced with <tt> tags for alignment, and the text is enclosed in <small> tags because that looks much better and saves space.
en: <b>Times used for calculations</b>
he: <b>זמנים ששימשו עבור חישובים</b>

en: <tt><small>Interval start:       %s</small></tt>
he: <tt><small>התחלת מרווח:       %s</small></tt>

en: <tt><small>Interval end:         %s</small></tt>
he: <tt><small>סוף מרווח:         %s</small></tt>

en: <tt><small>Data calculated for:  %s</small></tt>
he: <tt><small>מידע חושב עבור:  %s</small></tt>

en: <b>Temperatures</b>
he: <b>טמפרטורות</b>

en: <tt><small>Dew point:            %s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>נקודת טל:            %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Apparent temperature: %s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>טמפרטורה מורגשת: %s%s%s</small></tt>

en: <b>Atmosphere</b>
he: <b>אטמוספרה</b>

en: <tt><small>Barometric pressure:  %s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>לחץ ברומטרי:  %s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Relative humidity:    %s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>לחות יחסית:    %s%s%s</small></tt>

en: <b>Precipitation</b>
he: <b>משקעים</b>

en: <tt><small>Amount:        %s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>כמות:        %s%s%s</small></tt>

en: <b>Clouds</b>
he: <b>עננים</b>

note: TRANSLATORS: Clouds percentages are aligned to the right in the tooltip, the %5s are needed for that and are used both for rounded and unrounded values.
en: <tt><small>Fog:           %5s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>ערפל:           %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Low clouds:    %5s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>עננים נמוכים: %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Middle clouds: %5s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>עננים בינוניים: %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>High clouds:   %5s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>עננים גבוהים: %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Cloudiness:    %5s%s%s</small></tt>
he: <tt><small>מעוננות: %5s%s%s</small></tt>

en: <tt><small>Sunrise: The sun never rises this day.</small></tt>
he: <tt><small>זריחת שמש: השמש לא זורחת היום.</small></tt>

en: <tt><small>Sunset: The sun never sets this day.</small></tt>
he: <tt><small>שקיעת שמש: השמש לא שוקעת היום.</small></tt>

en: <tt><small>Sunrise: %s</small></tt>
he: <tt><small>זריחת שמש: %s</small></tt>

en: <tt><small>Sunset:  %s</small></tt>
he: <tt><small>שקיעת שמש:  %s</small></tt>

en: <tt><small>Moon phase: %s</small></tt>
he: <tt><small>מופע ירח: %s</small></tt>

en: <tt><small>Moon phase: Unknown</small></tt>
he: <tt><small>מופע ירח: לא ידוע</small></tt>

en: <tt><small>Moonrise: The moon never rises this day.</small></tt>
he: <tt><small>זריחת ירח: הירח לא זורח היום.</small></tt>

en: <tt><small>Moonset: The moon never sets this day.</small></tt>
he: <tt><small>שקיעת ירח: הירח לא שוקע היום.</small></tt>

en: <tt><small>Moonrise: %s</small></tt>
he: <tt><small>זריחת ירח: %s</small></tt>

en: <tt><small>Moonset:  %s</small></tt>
he: <tt><small>שקיעת ירח:  %s</small></tt>

note: daytime headers
en: Morning
he: בוקר

en: Afternoon
he: אחר הצהריים

en: Evening
he: ערב

en: Night
he: לילה

en: Weather Report
he: דיווח מזג אוויר

en: No location selected.
he: לא נבחר מיקום.

en: Please set a location in the plugin settings.
he: אנא קבע מיקום בהגדרות התוסף.

en: Currently no data available.
he: כעת אין נתונים זמינים.

en: Plugin settings...
he: הגדרות תוסף...

en: _Forecast
he: _תחזית

en: _Details
he: _פרטים

note: TRANSLATORS: Moon phases
en: New moon
he: מולד ירח

en: Waxing crescent
he: ירח קשתי (מתמלא)

en: First quarter
he: רבעון ראשון

en: Waxing gibbous
he: ירח מקומר (מתמלא)

en: Full moon
he: ירח מלא

en: Waning gibbous
he: ירח מקומר (מתמעט)

en: Third quarter
he: רבעון שלישי

en: Waning crescent
he: ירח קשתי (מתמעט)

note: * TRANSLATORS: How these symbols are named and defined is explained at * http://om.yr.no/forklaring/symbol/ and https://api.met.no/faq.html#symbols. * To be more concise / shorter, the plugin uses names that deviate a bit from yr.no, so that * they fit well in the tooltip, forecast tab etc. * * More
en: Sunny
he: שטוף שמש

en: Clear
he: בהיר

en: Lightly cloudy
he: מעונן מעט

en: Partly cloudy
he: מעונן חלקית

en: Cloudy
he: מעונן

note: * http://www.theweathernetwork.com/weathericons/?product=weathericons&pagecontent=index: *   "Showers – Some sun is expected, interspersed with showers from *    time to time. As opposed to rain, showers describe liquid *    precipitation that can vary greatly in intensity over a short *    amount o
en: Rain showers
he: ממטרי גשם

note: * http://www.theweathernetwork.com/weathericons/?product=weathericons&pagecontent=index: *   "Thunder Showers - Intermittent rain showers with thunder and lightning, generally *    short-lived."
en: Thunder showers
he: ממטרי רעם

note: Analogues to "Rain showers"
en: Sleet showers
he: ממטרי גשם־שלג

en: Snow showers
he: ממטרי שלג

note: It's raining, usually incessantly, but not heavily.
en: Light rain
he: גשם קל

note: Heavy, usually incessant rain. met.no now uses "heavy rain", but personally I find light * rain and rain somewhat better. Symbol names indicate this is the way met.no did it some * time ago.
en: Rain
he: גשם

en: Rain with thunder
he: גשם עם רעם

note: Sleet is a mixture of rain and snow, but it's not hail.
en: Sleet
he: גשם־שלג

en: Snow
he: שלג

note: * http://en.wikipedia.org/wiki/Thundersnow: *   "Thundersnow, also known as a winter thunderstorm or a thunder snowstorm, is a relatively *    rare kind of thunderstorm with snow falling as the primary precipitation instead of *    rain. It typically falls in regions of strong upward motion within t
en: Thundersnow
he: סופת רעם

note: Same as symbols 1-15, but with thunder
en: Sleet showers with thunder
he: ממטרי גשם־שלג עם רעם

en: Snow showers with thunder
he: ממטרי שלג עם רעם

en: Light rain with thunder
he: גשם קל עם רעם

en: Sleet with thunder
he: גשם־שלג עם רעם
