Whisker Menu - en to ast translation catalogue (104 entries)

en: Add action
ast: Amestar aición

en: Add to Desktop
ast: Amestar al escritoriu

en: Add to Favorites
ast: Amestar a favoritos

en: Add to Panel
ast: Amestar al panel

en: All Applications
ast: Toles aplicaciones

en: Alternate application launcher for Xfce
ast: Llanzador d'aplicaciones alternativu pa Xfce

en: Amount of _items:
ast: Cantidá d'_elementos:

en: Applications
ast: Aplicaciones

en: Are you sure you want to hide "%s"?
ast: ¿De xuru que quies anubrir «%s»?

en: Are you sure you want to log out?
ast: ¿De xuru que quies zarrar sesión?

en: Are you sure you want to restart?
ast: ¿De xuru que quies reaniciar?

en: Are you sure you want to shut down?
ast: ¿De xuru que quies apagar?

en: Background opacit_y:
ast: Opaci_dá del fondu:

en: Browse the file system to choose a custom command.
ast: Restolar pel sistema de ficheros o esbillar un comandu personalizáu.

en: C_ommand:
ast: C_omandu:

en: Categ_ory icon size:
ast: Tamañ_u d'iconu d'estaya:

en: Clear Recently Used
ast: Llimpiar Usáo apocayá

en: Details
ast: Detalles

en: Di_splay:
ast: Pa_ntalla:

en: Do you want to suspend to RAM?
ast: ¿Quies suspender a la RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
ast: ¿De xuru quies suspender el discu?

en: Edit _Profile
ast: Editar _perfil

en: Failed to edit profile.
ast: Fallu al abrir el perfil.

en: Failed to execute command "%s".
ast: Fallu al executar el comandu "%s".

en: Failed to hibernate.
ast: Fallu al ivernar.

en: Failed to launch menu editor.
ast: Fallu al llanzar l'editor del menú.

en: Failed to lock screen.
ast: Fallu al bloquiar la pantalla.

en: Failed to log out.
ast: Fallu al zarrar sesión.

en: Failed to open settings manager.
ast: Fallu al abrir el xestor d'axustes.

en: Failed to restart.
ast: Fallu al reaniciar.

en: Failed to shut down.
ast: Fallu al apagar.

en: Failed to suspend.
ast: Fallu al suspendar.

en: Failed to switch user.
ast: Fallu al cambiar d'usuariu.

en: Favorites
ast: Favoritos

en: Hibernating computer in %d seconds.
ast: Ivernaráse l'ordenador en %d segundos.

en: Hidden
ast: Anubría

en: Icon
ast: Iconu

en: Icon and title
ast: Iconu y títulu

en: Large
ast: Grande

en: Larger
ast: Más grande

en: Log _Out
ast: Zarrar _sesión:

en: Logging out in %d seconds.
ast: Zarraráse la sesión en %d segundos

en: Man Pages
ast: Páxines man

en: Menu
ast: Menú

en: Nam_e:
ast: Nom_e:

en: Name
ast: Nome

en: None
ast: Nada

en: Open URI
ast: Abrir URI

en: Panel Button
ast: Botón del panel

en: Pattern
ast: Patrón

en: Popup menu at current mouse position
ast: Menú del ventanu emerxente na posición d'anguaño'l mur

en: Position _search entry next to panel button
ast: Allugar el cuadru de _gueta co'l botón del panel

en: Position commands next to search _entry
ast: Allugar los comandos co la caxa de gueta

en: Print version information and exit
ast: Amuesa la información de la versión y cola

en: Recently Used
ast: Usáu apocayá

en: Remove action "%s"?
ast: ¿Desaniciar aición "%s"?

en: Remove from Favorites
ast: Desaniciar de favoritos

en: Remove selected action
ast: Desaniciar aición esbillada

en: Restarting computer in %d seconds.
ast: Raniciaráse l'ordenador en %d segundos.

en: Run %s
ast: Executar %s

en: Run in Terminal
ast: Executar na terminal

en: Search Actio_ns
ast: Guetar aicio_nes

en: Search Action
ast: Guetar aición

en: Select Command
ast: Esbillar comandu

en: Select an Icon
ast: Esbilla un iconu

en: Show a menu to easily access installed applications
ast: Amuesa un menú p'acceder cenciellamente a les aplicaciones instalaes

en: Show application _descriptions
ast: Amosar descripciones _d'aplicaciones

en: Show application too_ltips
ast: _Amodsar conseyos emerxentes d'aplicaciones

en: Show generic application _names
ast: Amosar _nomes d'aplicaciones xenéricos

en: Shut _Down
ast: Apa_gar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Smaller
ast: Más pequeñu

en: Sort Alphabetically A-Z
ast: Ordenar alfabéticamente A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
ast: Ordenar alfabéticamente Z-A

en: Suspending computer in %d seconds.
ast: Suspenderáse l'ordenador en %d segundos

en: Switch categories by _hovering
ast: Camudar ente estayes _apuntando col mur

en: The action will be deleted permanently.
ast: L'aición desanciaráse dafechu.

en: Title
ast: Títulu

en: Turning off computer in %d seconds.
ast: Apagaráse l'ordenador en %d segundos.

en: Unable to add launcher to desktop.
ast: Nun pue amestase'l llanzador al escritoriu.

en: Unable to add launcher to panel.
ast: Nun pue amestase'l llanzador al panel.

en: Unable to open the following url: %s
ast: Nun pue abrise la URL siguiente: %s

en: Use a single _panel row
ast: Usar panel d'una _filera

en: Very Large
ast: Pergrande

en: Very Small
ast: Perpequeñu

en: Whisker Menu
ast: Menú Whisker

en: _Appearance
ast: _Aspeutu

en: _Behavior
ast: _Comportamientu

en: _Cancel
ast: _Encaboxar

en: _Close
ast: _Zarrar

en: _Commands
ast: _Comandos

en: _Delete
ast: _Desaniciar

en: _Edit Applications
ast: _Editar aplicaciones

en: _General
ast: _Xeneral

en: _Help
ast: _Ayuda

en: _Hibernate
ast: _Ivernar

en: _Icon:
ast: _Iconu:

en: _Lock Screen
ast: _Bloquiar pantalla

en: _OK
ast: _Aceutar

en: _Pattern:
ast: _Patrón:

en: _Regular expression
ast: _Espresión regular

en: _Restart
ast: _Reaniciar

en: _Settings Manager
ast: _Xestor d'axustes

en: _Title:
ast: _Títulu:
