Whisker Menu - en to be translation catalogue (105 entries)

en: Add action
be: Дадаць дзеянне

en: Add to Desktop
be: Дадаць на працоўны стол

en: Add to Favorites
be: Дадаць ва ўпадабанае

en: Add to Panel
be: Дадаць на панэль

en: All Applications
be: Усе праграмы

en: Alternate application launcher for Xfce
be: Альтэрнатыўнае меню запуску праграм для Xfce

en: Amount of _items:
be: Колькасць _элементаў:

en: Applications
be: Праграмы

en: Are you sure you want to hide "%s"?
be: Сапраўды хочаце схаваць "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
be: Сапраўды хочаце выйсці?

en: Are you sure you want to restart?
be: Сапраўды хочаце перазапусціць кампутар?

en: Are you sure you want to shut down?
be: Сапраўды хочаце выключыць кампутар?

en: Background opacit_y:
be: Празрыстасць фону

en: Browse the file system to choose a custom command.
be: Аглядзець файлавую сістэму для выбару адвольнага загаду.

en: C_ommand:
be: За_гад:

en: Categ_ory icon size:
be: Памер значка _катэгорыі:

en: Clear Recently Used
be: Ачысціць гісторыю

en: Details
be: Падрабязнасці

en: Di_splay:
be: Ад_люстроўваць:

en: Do you want to suspend to RAM?
be: Усыпіць, захаваўшы даныя ў RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
be: Усыпіць, захаваўшы даныя на дыск?

en: Edit Application...
be: Рэдагаваць праграму...

en: Edit _Profile
be: Рэдагаваць _профіль

en: Failed to edit profile.
be: Адрэдагаваць профіль не атрымалася.

en: Failed to execute command "%s".
be: Не атрымалася запусціць загад "%s".

en: Failed to launch menu editor.
be: Не атрымалася запусціць рэдактар меню.

en: Failed to lock screen.
be: Не атрымалася заблакаваць экран.

en: Failed to log out.
be: Не атрымалася выйсці.

en: Failed to open settings manager.
be: Не атрымалася адкрыць кіраўніка налад.

en: Favorites
be: Упадабанае

en: Hibernating computer in %d seconds.
be: Кампутар засне праз %d секунд.

en: Hidden
be: Схаваны

en: Icon
be: Значок

en: Icon and title
be: Значок і загаловак

en: Include _favorites
be: Уключаць _упадабанае

en: Large
be: Буйны

en: Larger
be: Вялікі

en: Log _Out
be: Выйсці

en: Logging out in %d seconds.
be: Сеанс завершыцца праз %d секунд.

en: Man Pages
be: Старонкі man

en: Menu
be: Меню

en: Nam_e:
be: Наз_ва:

en: Name
be: Назва

en: None
be: Няма

en: Normal
be: Звычайны

en: Open URI
be: Адкрыць URI

en: Panel Button
be: Кнопка на панэлі

en: Pattern
be: Шаблон

en: Popup menu at current mouse position
be: Паказваць выплыўное меню на бягучай пазіцыі курсора

en: Position _search entry next to panel button
be: Радок по_шуку каля панэлі

en: Position cate_gories next to panel button
be: Катэгорыя пасля кнопак панэлі

en: Position commands next to search _entry
be: Кнопкі загадаў побач з радком пошуку

en: Print version information and exit
be: Вывесці інфармацыю пра версію і выйсці

en: Recently Used
be: Нядаўнія

en: Remove action "%s"?
be: Выдаліць дзеянне "%s"?

en: Remove from Favorites
be: Выдаліць з упадабанага

en: Remove selected action
be: Выдаліць абранае дзеянне

en: Restarting computer in %d seconds.
be: Кампутар перазапусціцца праз %d секунд.

en: Run %s
be: Запусціць %s

en: Run in Terminal
be: Запусціць у тэрмінале

en: Search Actio_ns
be: Дзея_нні пошуку

en: Search Action
be: Дзеянне пошуку

en: Select Command
be: Абраць загад

en: Select an Icon
be: Абраць значок

en: Show a menu to easily access installed applications
be: Адлюстроўвае меню для зручнага доступу да ўсталяваных праграм

en: Show application _descriptions
be: Адлюстроўваць апісанне праграм

en: Show application too_ltips
be: Адлюстроўваць выплыўныя апавяшчэнні для прагам

en: Show cate_gory names
be: Адлюстроўваць назвы катэ_горый

en: Show generic application _names
be: Адлюстроўваць агульныя назвы _прагам

en: Shut _Down
be: Вык_лючыць

en: Small
be: Маленькі

en: Smaller
be: Вельмі маленькі

en: Sort Alphabetically A-Z
be: Упарадкаванне па алфавіце А-Я

en: Sort Alphabetically Z-A
be: Упарадкаванне па алфавіце Я-А

en: Suspending computer in %d seconds.
be: Кампутар прыпыніцца праз %d секунд.

en: Switch categories by _hovering
be: Пераключаць катэгорыі пры навядзенні курсора мышы

en: The action will be deleted permanently.
be: Дзеянне будзе назаўсёды выдалена.

en: Title
be: Загаловак

en: Turning off computer in %d seconds.
be: Кампутар выключыцца праз %d  секунд.

en: Unable to add launcher to desktop.
be: Немагчыма дадаць запускальнік на працоўны стол.

en: Unable to add launcher to panel.
be: Немагчыма дадаць запускальнік на панэль.

en: Unable to edit launcher.
be: Немагчыма змяніць запускальнік.

en: Unable to open the following url: %s
be: Немагчыма адкрыць спасылку: %s

en: Use a single _panel row
be: Выкарыстоўваць адзін _радок на панэлі:

en: Very Large
be: Вельмі вялікі

en: Very Small
be: Вельмі малы

en: Whisker Menu
be: Меню Whisker

en: Wikipedia
be: Вікіпедыя

en: _Appearance
be: _Выгляд

en: _Behavior
be: _Паводзіны

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Commands
be: _Загады

en: _Delete
be: _Выдаліць

en: _Edit Applications
be: _Рэдагаваць праграмы

en: _General
be: А_сноўныя

en: _Help
be: _Даведка

en: _Hibernate
be: _Усыпіць

en: _Icon:
be: _Значок

en: _Lock Screen
be: _Заблакаваць экран

en: _OK
be: _Добра

en: _Pattern:
be: _Шаблон:

en: _Regular expression
be: _Рэгулярны выраз

en: _Restart
be: Пераза_пусьціць

en: _Title:
be: _Загаловак:
