Whisker Menu - en to bg translation catalogue (138 entries)

en: Add action
bg: Добавяне на действие

en: Add to Desktop
bg: Добавяне към Работния плот

en: Add to Favorites
bg: Добавяне към Любими

en: Add to Panel
bg: Добавяне в панела

en: All Applications
bg: Всички програми

en: Alternate application launcher for Xfce
bg: Алтернативно меню на програмите за Xfce

en: Amount of _items:
bg: Брой на елементите:

en: Application icon si_ze:
bg: Размер на икона на програма:

en: Applications
bg: Приложения

en: Are you sure you want to hide "%s"?
bg: Сигурни ли сте, че искате да скриете "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
bg: Сигурен ли сте, че искате да излезете?

en: Are you sure you want to restart?
bg: Сигурен ли сте, че искате да рестартирате?

en: Are you sure you want to shut down?
bg: Сигурен ли сте, че искате да изключите?

en: Background opacit_y:
bg: Непрозрачност на фона:

en: Browse the file system to choose a custom command.
bg: Преглед на файловата система за избор на потребителска команда.

en: C_ommand:
bg: Команда:

en: Categ_ory icon size:
bg: Размер на иконите на категориите:

en: Choose which menu to popup by instance ID
bg: Изберете кое меню да се появи по ID на екземпляр

en: Clear Recently Used
bg: Изчисти последно използваните

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
bg: Авторски права © 2013-2024 Graeme Gott

en: Default Category
bg: Категория по подразбиране

en: Details
bg: Подробности

en: Di_splay:
bg: Покажи:

en: Do you want to suspend to RAM?
bg: Искате ли да приспите системата в RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
bg: Искате ли да приспите системата на диска?

en: Edit Application...
bg: Редактиране на програма...

en: Edit _Profile
bg: Редактиране на профил

en: Failed to edit profile.
bg: Не може да бъде редактиран профила.

en: Failed to execute command "%s".
bg: Неуспешно изпълнение на команда "%s".

en: Failed to hibernate.
bg: Неуспешна хибернация.

en: Failed to launch menu editor.
bg: Неуспешно стартиране на редактора на менюто.

en: Failed to lock screen.
bg: Неуспешно заключване на екрана.

en: Failed to log out.
bg: Неуспешно излизане.

en: Failed to open settings manager.
bg: Неуспешно отваряне на мениджъра на настройките.

en: Failed to restart.
bg: Неуспешно рестартиране.

en: Failed to shut down.
bg: Неуспешно изключване.

en: Failed to suspend.
bg: Неуспешно приспиване.

en: Failed to switch user.
bg: Неуспешна смяна на потребител.

en: Favorites
bg: Любими

en: Hibernating computer in %d seconds.
bg: Привеждане на компютъра в хибернация след %d секунди.

en: Hidden
bg: Скрит

en: Hide Application
bg: Скриване на програма

en: Icon
bg: Икона

en: Icon and title
bg: Икона и заглавие

en: Include _favorites
bg: Включи _любими

en: Large
bg: Голяма

en: Larger
bg: По- голяма

en: Log Ou_t...
bg: Излизане...

en: Log _Out
bg: Изход

en: Logging out in %d seconds.
bg: Излизане след %d секунди.

en: Man Pages
bg: Страница с ръководство

en: Menu
bg: Меню

en: Menu _height:
bg: _Височина на менюто:

en: Menu _width:
bg: _Ширина на менюто:

en: Nam_e:
bg: Име:

en: Name
bg: Име

en: None
bg: Няма

en: Normal
bg: Нормална

en: Open URI
bg: Отвори URI

en: P_rofile:
bg: Профил:

en: Panel Button
bg: Бутон в панела

en: Pattern
bg: Шаблон

en: Popup menu at center of screen
bg: Изскачащо меню в центъра на екрана

en: Popup menu at current mouse position
bg: Изскачащо меню в текущата позиция на мишката

en: Position _search entry on bottom
bg: Разполагане на полето за _търсене отдолу

en: Position cate_gories on bottom
bg: Разполагане на _категориите отдолу

en: Position cate_gories on left
bg: Разполагане на _категориите вляво

en: Position categories _horizontally
bg: Хоризонтално разположение на категориите

en: Position commands next to search _entry
bg: Командите да се намират след полето за търсене

en: Position pro_file on bottom
bg: Разполагане на профила отдолу

en: Print available menu instance IDs
bg: Отпечатване на налични идентификатори на екземплярите на менюто

en: Print version information and exit
bg: Отпечатване на информация за версията и изход

en: Recently Used
bg: Последно използвани

en: Remove action "%s"?
bg: Премахване на действие "%s"?

en: Remove from Favorites
bg: Премахване от Любими

en: Remove selected action
bg: Премахване на избраното действие

en: Restarting computer in %d seconds.
bg: Рестартиране на компютъра след %d секунди.

en: Round Picture
bg: Кръгло изображение

en: Run %s
bg: Стартирай %s

en: Run in Terminal
bg: Изпълни в Терминал

en: Search Actio_ns
bg: Търсене на действия

en: Search Action
bg: Търсене на действие

en: Search for Files
bg: Търсене на файлове

en: Search the Web
bg: Търсене в мрежата

en: Select Command
bg: Избор на команда

en: Select an Icon
bg: Избор на икона

en: Session Commands
bg: Команди за сесията

en: Show a menu to easily access installed applications
bg: Показване на меню за лесен достъп до инсталираните приложения

en: Show application _descriptions
bg: Показване описания на програмите

en: Show application too_ltips
bg: Показване на подсказки за приложенията

en: Show as _icons
bg: Показване, като _икони

en: Show as lis_t
bg: Показване, като _списък

en: Show as t_ree
bg: Показване, като _дърво

en: Show c_onfirmation dialog
bg: Показване на диалог за потвърждение

en: Show cate_gory names
bg: Показване имената на _категориите

en: Show generic application _names
bg: Показване на родовите имена на програмите

en: Shut _Down
bg: Изключване

en: Small
bg: Малка

en: Smaller
bg: По- малка

en: Sort Alphabetically A-Z
bg: Сортиране по азбучен ред от А-Я

en: Sort Alphabetically Z-A
bg: Сортиране по азбучен ред от Я-А

en: Sort ca_tegories
bg: Сортиране на категориите

en: Square Picture
bg: Квадратно изображение

en: Stay _visible when focus is lost
bg: Да се вижда при изгубване на фокуса

en: Suspe_nd
bg: Приспиване

en: Suspending computer in %d seconds.
bg: Приспиване на компютъра след %d секунди.

en: Switch _User
bg: Смяна на потребител.

en: Switch categories by _hovering
bg: Смяна на категориите при посочване

en: The action will be deleted permanently.
bg: Действието ще бъде премахнато завинаги.

en: Title
bg: Заглавие

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
bg: За да се покаже, трябва ръчно да премахнете файла "%s" или да отворите файла и да премахнете реда "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
bg: Изключване на компютъра след %d секунди.

en: Unable to add launcher to desktop.
bg: Неуспешно добавяне на стартер върху работния плот.

en: Unable to add launcher to panel.
bg: Неуспешно добавяне на стартер в панела.

en: Unable to edit launcher.
bg: Стартера не може да бъде редактиран.

en: Unable to open the following url: %s
bg: Не може да бъде отворен следният адрес: %s

en: Use a single _panel row
bg: Използване на един ред в панела

en: Very Large
bg: Много голяма

en: Very Small
bg: Много малка

en: Whisker Menu
bg: Whisker Меню

en: Wikipedia
bg: Уикипедия

en: _Appearance
bg: Външен вид

en: _Behavior
bg: Поведение

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _Close
bg: _Затваряне

en: _Commands
bg: _Команди

en: _Delete
bg: _Изтриване

en: _Edit Applications
bg: Редактиране на програмите

en: _General
bg: Общ

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Hibernate
bg: _Хибернация

en: _Icon:
bg: _Икона:

en: _Lock Screen
bg: _Заключване на екрана

en: _Pattern:
bg: _Шаблон:

en: _Regular expression
bg: Регулярен израз

en: _Restart
bg: _Рестартиране

en: _Settings Manager
bg: _Мениджър на настройките

en: _Title:
bg: Заглавие:
