Whisker Menu - en to cs translation catalogue (122 entries)

en: Add action
cs: Přidat akci

en: Add to Desktop
cs: Přidat na plochu

en: Add to Favorites
cs: Přidat k oblíbeným

en: Add to Panel
cs: Přidat na panel

en: All Applications
cs: Všechny aplikace

en: Alternate application launcher for Xfce
cs: Alternativní spouštěč aplikací pro Xfce

en: Amount of _items:
cs: Množství _položek:

en: Application icon si_ze:
cs: Veliko_st ikon aplikací:

en: Applications
cs: Aplikace

en: Are you sure you want to hide "%s"?
cs: Opravdu chcete „%s“ skrýt?

en: Are you sure you want to log out?
cs: Opravdu se chcete odhlásit?

en: Are you sure you want to restart?
cs: Opravdu chcete počítač restartovat?

en: Are you sure you want to shut down?
cs: Opravdu chcete počítač vypnout?

en: Background opacit_y:
cs: Neprůhlednost po_zadí:

en: Browse the file system to choose a custom command.
cs: Procházet souborový systém a vybrat vlastní příkaz.

en: C_ommand:
cs: P_říkaz

en: Categ_ory icon size:
cs: Velikost ikon kateg_orií:

en: Clear Recently Used
cs: Vymazat seznam nedávno použitých položek

en: Default Category
cs: Výchozí kategorie

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Di_splay:
cs: _Zobrazení:

en: Do you want to suspend to RAM?
cs: Chcete počítač uspat do operační paměti

en: Do you want to suspend to disk?
cs: Chcete počítač uspat na disk?

en: Edit Application...
cs: Upravit aplikaci…

en: Edit _Profile
cs: Upravit _profil

en: Failed to edit profile.
cs: Úprava profilu se nezdařila.

en: Failed to execute command "%s".
cs: Spuštění příkazu "%s" se nezdařilo

en: Failed to hibernate.
cs: Nepodařilo se uspat na disk.

en: Failed to launch menu editor.
cs: Spuštění editoru nabídky se nezdařilo.

en: Failed to lock screen.
cs: Uzamknutí obrazovky se nezdařilo.

en: Failed to log out.
cs: Odhlášení se nezdařilo.

en: Failed to open settings manager.
cs: Otevření správce nastavení se nezdařilo.

en: Failed to restart.
cs: Nepodařilo se restartovat.

en: Failed to shut down.
cs: Nepodařilo se vypnout.

en: Failed to suspend.
cs: Nepodařilo se uspat do paměti.

en: Failed to switch user.
cs: Nepodařilo se přepnout uživatele.

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Hibernating computer in %d seconds.
cs: Uspání počítače na disk za %d sekund.

en: Hidden
cs: Skrytá

en: Hide Application
cs: Skrýt aplikaci

en: Icon
cs: Ikona

en: Icon and title
cs: Ikona a název

en: Include _favorites
cs: Zahrnout _oblíbené

en: Large
cs: Velké

en: Larger
cs: Větší

en: Log Ou_t...
cs: Odhlási_t…

en: Log _Out
cs: _Odhlásit se

en: Logging out in %d seconds.
cs: Ohlášení za %d sekund.

en: Man Pages
cs: Manuálové stránky

en: Menu
cs: Nabídka

en: Nam_e:
cs: Náz_ev:

en: Name
cs: Název

en: None
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normální

en: Open URI
cs: Otevřít URl

en: Panel Button
cs: Tlačítko panelu

en: Pattern
cs: Vzorec

en: Popup menu at current mouse position
cs: Nabídka na aktuální pozici kurzoru myši

en: Position _search entry next to panel button
cs: Umí_stit vyhledávání vedle tlačítka panelu

en: Position cate_gories next to panel button
cs: Umístit kate_gorie vedle tlačítka panelu

en: Position commands next to search _entry
cs: Umístit příkazy v_edle kolonky vyhledávání

en: Print version information and exit
cs: Zobrazit informace o verzi a ukončit

en: Recently Used
cs: Nedávno použité

en: Remove action "%s"?
cs: Odebrat akci „%s“?

en: Remove from Favorites
cs: Odebrat z oblíbených

en: Remove selected action
cs: Odebrat vybranou akci

en: Restarting computer in %d seconds.
cs: Restart počítače za %d sekund.

en: Run %s
cs: Spustit %s

en: Run in Terminal
cs: Spustit v terminálu

en: Search Actio_ns
cs: Akce hledá_ní

en: Search Action
cs: Akce hledání

en: Select Command
cs: Vyberte příkaz

en: Select an Icon
cs: Vyberte ikonu

en: Session Commands
cs: Povely relace

en: Show a menu to easily access installed applications
cs: Zobrazovat nabídku pro snadný přístup k nainstalovaným aplikacím

en: Show application _descriptions
cs: Zobrazit popisky _aplikací

en: Show application too_ltips
cs: Zobrazovat bublinové nápovědy ap_likací

en: Show as _icons
cs: Zobrazit jako _ikony

en: Show as lis_t
cs: Zobrazi_t jako seznam

en: Show as t_ree
cs: Zobrazit jako s_trom

en: Show c_onfirmation dialog
cs: Zobrazovat p_otvrzovací dialog

en: Show cate_gory names
cs: Zobrazovat názvy kate_gorií

en: Show generic application _names
cs: Zobrazovat obecné _názvy aplikací

en: Shut _Down
cs: _Vypnout

en: Small
cs: Malé

en: Smaller
cs: Menší

en: Sort Alphabetically A-Z
cs: Seřadit abecedně A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
cs: Seřadit abecedně Z-A

en: Stay _visible when focus is lost
cs: Po ztrátě zaměření ukazatele myši zůstat _viditelný

en: Suspe_nd
cs: _Uspat do paměti

en: Suspending computer in %d seconds.
cs: Uspání počítače do paměti za %d sekund.

en: Switch _User
cs: Přepnout _uživatele

en: Switch categories by _hovering
cs: Přepínat _kategorie najetím kurzoru

en: The action will be deleted permanently.
cs: Akce bude nenávratně smazána.

en: Title
cs: Název

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
cs: Pro zrušení skrytí je třeba ručně odebrat soubor „%s“ nebo ho otevřít a odebrat řádek „%s“.

en: Turning off computer in %d seconds.
cs: Vypnutí počítače za %d sekund.

en: Unable to add launcher to desktop.
cs: Nelze přidat spouštěč na plochu.

en: Unable to add launcher to panel.
cs: Nelze přidat spouštěč na panel.

en: Unable to edit launcher.
cs: Spouštěč se nedaří upravit.

en: Unable to open the following url: %s
cs: Nedaří se otevřít umístění URL adresy: %s

en: Use a single _panel row
cs: Použít jeden řádek _panelu

en: Very Large
cs: Velmi velké

en: Very Small
cs: Velmi malé

en: Whisker Menu
cs: Nabídka Whisker

en: _Appearance
cs: Vzh_led

en: _Behavior
cs: _Chování

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Commands
cs: _Příkazy

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Edit Applications
cs: Upravit aplikac_e

en: _General
cs: _Obecné

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Hibernate
cs: _Uspat na disk

en: _Icon:
cs: _Ikona:

en: _Lock Screen
cs: _Zamknout obrazovku

en: _Pattern:
cs: _Vzorec:

en: _Regular expression
cs: _Regulární výraz

en: _Restart
cs: _Restartovat

en: _Settings Manager
cs: _Správa nastavení

en: _Title:
cs: Náz_ev:
