Whisker Menu - en to eo translation catalogue (130 entries)

en: Add action
eo: Aldoni agon

en: Add to Desktop
eo: Aldoni al labortablo

en: Add to Favorites
eo: Aldoni al legosignoj

en: Add to Panel
eo: Aldoni al panelo

en: All Applications
eo: Ĉiuj aplikaĵoj

en: Alternate application launcher for Xfce
eo: Alternativa aplikaĵolanĉilo por Xfce

en: Amount of _items:
eo: Sumo de _elementoj:

en: Application icon si_ze:
eo: Grando de aplikaĵa bildsimbo_lo:

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Are you sure you want to hide "%s"?
eo: Ĉu vi certe volas kaŝi "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
eo: Ĉu vi certe volas elsaluti?

en: Are you sure you want to restart?
eo: Ĉu vi certe volas restarigi?

en: Are you sure you want to shut down?
eo: Ĉu vi certe volas malŝalti?

en: Background opacit_y:
eo: Fona _opakeco:

en: Browse the file system to choose a custom command.
eo: Esplori la dosiersistemon por elekti propran komandon.

en: C_ommand:
eo: K_omando:

en: Categ_ory icon size:
eo: Gra_ndo de bildsimbola kategorio:

en: Clear Recently Used
eo: Purigi lastajn programojn

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
eo: Aŭtora rajto © 2013-2024 Graeme Gott

en: Default Category
eo: Defaŭlta Kategorio

en: Details
eo: Detaloj

en: Di_splay:
eo: Ek_rano:

en: Do you want to suspend to RAM?
eo: Ĉu vi volas prokrasti al la ĉefmemoro?

en: Do you want to suspend to disk?
eo: Ĉu vi volas prokrasti al la disko?

en: Edit Application...
eo: Redakti aplikaĵon...

en: Edit _Profile
eo: Radakti _profilon

en: Failed to edit profile.
eo: Malsukcesis redakti profilon.

en: Failed to execute command "%s".
eo: Malsukcesis plenumi komandon "%s".

en: Failed to hibernate.
eo: Malsukcesis pasivumigi.

en: Failed to launch menu editor.
eo: Malsukcesis lanĉi menuo-redaktilon.

en: Failed to lock screen.
eo: Malsukcesis ŝlosi ekranon.

en: Failed to log out.
eo: Malsukcesis elsaluti.

en: Failed to open settings manager.
eo: Malsukcesis malfermi agordo-administranton.

en: Failed to restart.
eo: Malsukcesis restarigi.

en: Failed to shut down.
eo: Malsukcesis malŝalti.

en: Failed to suspend.
eo: Malsukcesis prokrasti.

en: Failed to switch user.
eo: Malsukcesis ŝanĝi uzanton.

en: Favorites
eo: Legosignoj

en: Hibernating computer in %d seconds.
eo: Pasivumigos komputilon en %d sekundoj.

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Hide Application
eo: Kaŝi aplikaĵon

en: Icon
eo: Bildsimbolo

en: Icon and title
eo: Bildsimbolo kaj titolo

en: Include _favorites
eo: Inkluzivi _legosignojn

en: Large
eo: Granda

en: Larger
eo: Pli granda

en: Log Ou_t...
eo: Elsalut_i...

en: Log _Out
eo: Elsalu_ti

en: Logging out in %d seconds.
eo: Elsalutos en %d sekundoj.

en: Man Pages
eo: Ĉefaj paĝoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Nam_e:
eo: Nom_o:

en: Name
eo: Nomo

en: None
eo: Neniom

en: Normal
eo: Normala

en: Open URI
eo: Malfermi URI

en: P_rofile:
eo: P_rofilo

en: Panel Button
eo: Panela butono

en: Pattern
eo: Ŝablono

en: Position _search entry next to panel button
eo: Poziciigi _serĉan eniron apud panela butono

en: Position cate_gories next to panel button
eo: Poziciigi kate_goriojn apud panela butono

en: Position categories _horizontally
eo: Poziciigi kategoriojn horizontale

en: Position commands next to search _entry
eo: Poziciigi komandojn apud serĉa _eniro

en: Recently Used
eo: Lastaj programoj

en: Remove action "%s"?
eo: Forigado: "%s"?

en: Remove from Favorites
eo: Forigi el legosignoj

en: Remove selected action
eo: Elektita forigado

en: Restarting computer in %d seconds.
eo: Restarigos komputilon in %d sekundoj.

en: Round Picture
eo: Ronda bildo

en: Run %s
eo: Lanĉado %s

en: Run in Terminal
eo: Lanĉi per Terminalo

en: Search Actio_ns
eo: Serĉad_oj

en: Search Action
eo: Serĉado

en: Search for Files
eo: Serĉi dosierojn

en: Search the Web
eo: Traserĉi la reton

en: Select Command
eo: Elekti komandon

en: Select an Icon
eo: Elekti bildsimbolon

en: Session Commands
eo: Sceanaj komandoj

en: Show a menu to easily access installed applications
eo: Montri menuon por facile aliri al instalitaj aplikaĵoj

en: Show application _descriptions
eo: Montri klarigojn de aplikaĵo

en: Show application too_ltips
eo: Montri butonajn informojn de aplikaĵo

en: Show as _icons
eo: Montri kiel _bildsimbolojn

en: Show as lis_t
eo: Montri kiel list_on

en: Show as t_ree
eo: Montri kiel a_rbon

en: Show c_onfirmation dialog
eo: Montri konfirman dialogon

en: Show cate_gory names
eo: Montri kategoriajn nomojn

en: Show generic application _names
eo: Montri komunajn nomojn de aplikaĵo

en: Shut _Down
eo: M_alŝalti

en: Small
eo: Malgranda

en: Smaller
eo: Pli malgranda

en: Sort Alphabetically A-Z
eo: Ordigi alfabete A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
eo: Ordigi alfabete Z-A

en: Sort ca_tegories
eo: Ordigi ka_tegoriojn

en: Square Picture
eo: Kvadra bildo

en: Stay _visible when focus is lost
eo: Resti vibeble kiam perdis fokuso

en: Suspe_nd
eo: Prokras_ti

en: Suspending computer in %d seconds.
eo: Halteti komputilon en %d sekundoj

en: Switch _User
eo: Ŝanĝi _uzanton

en: Switch categories by _hovering
eo: Ŝanĝi kategoriojn per glisado

en: The action will be deleted permanently.
eo: La ago estos forigita porĉiame.

en: Title
eo: Titolo

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
eo: Por malkaŝi tion vi devas permane forigi la dosieron "%s" aŭ malfermi la dosieron kaj forigi la linion "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
eo: Malŝaltos komputilon en %d sekundoj.

en: Unable to add launcher to desktop.
eo: Ne eblas aldoni lanĉilon al labortablo.

en: Unable to add launcher to panel.
eo: Ne eblas aldoni lanĉilon al panelo.

en: Unable to edit launcher.
eo: Ne eblas redakti lanĉilon

en: Unable to open the following url: %s
eo: Ne eblas malfermi la URL: %s

en: Use a single _panel row
eo: Uzi unuopan panel-vicon

en: Very Large
eo: Tre granda

en: Very Small
eo: Tre malgranda

en: Whisker Menu
eo: La menuo Whisker

en: Wikipedia
eo: Vikipedio

en: _Appearance
eo: _Apero

en: _Behavior
eo: _Konduto

en: _Cancel
eo: _Nuligi

en: _Close
eo: _Fermi

en: _Commands
eo: _Komando

en: _Delete
eo: _Forigi

en: _Edit Applications
eo: _Redakti aplikaĵojn

en: _General
eo: _Ĝenerala

en: _Help
eo: _Helpi

en: _Hibernate
eo: _Pasivumigo

en: _Icon:
eo: _Bildsimbolo:

en: _Lock Screen
eo: _Ŝlosi ekranon

en: _OK
eo: _Bone

en: _Pattern:
eo: _Ŝablono:

en: _Regular expression
eo: _Regula esprimo

en: _Restart
eo: _Restarigi

en: _Settings Manager
eo: _Agordo-administranto

en: _Title:
eo: _Titolo:
