Whisker Menu - en to fa translation catalogue (82 entries)

en: Add action
fa: اضافه‌کردن عمل

en: Add to Desktop
fa: افزودن به میزکار

en: Add to Favorites
fa: افزودن به علاقه‌مندی‌ها

en: Add to Panel
fa: افزودن به تابلو

en: Alternate application launcher for Xfce
fa: اجراکننده‌ای جایگزین برای Xfce

en: Amount of _items:
fa: تعداد _آیتم‌ها

en: Applications
fa: برنامه‌ها

en: Background opacit_y:
fa: شفافیت پس‌زمینه

en: Browse the file system to choose a custom command.
fa: مرور سیستم‌فایل برای انتخاب‌کردن یک دستور سفارشی.

en: C_ommand:
fa: د_ستور:

en: Categ_ory icon size:
fa: اندازه‌ی آیکان دست_ه:

en: Clear Recently Used
fa: پاک‌کردن به‌تازگی استفاده شده

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
fa: کپی‌رایت © 2013-2024 Graeme Gott

en: Details
fa: جزئیات

en: Di_splay:
fa: نم_ایش:

en: Edit _Profile
fa: ویرایش _پروفایل

en: Failed to edit profile.
fa: ویرایش پروفایل ناموفق بود.

en: Failed to execute command "%s".
fa: اجرای دستور "%s" شکست خورد.

en: Failed to launch menu editor.
fa: اجرای ویرایشگر منو با شکست مواجه شد.

en: Failed to lock screen.
fa: قفل‌کردن صفحه‌نمایش با شکست مواجه شد.

en: Failed to log out.
fa: خروج با شکست مواجه شد.

en: Failed to open settings manager.
fa: بازکردن مدیریت تنظیمات با شکست مواجه شد.

en: Favorites
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Icon
fa: آیکان

en: Icon and title
fa: آیکان و عنوان

en: Large
fa: بزرگ

en: Larger
fa: بزرگ‌تر

en: Log _Out
fa: خر_وج

en: Man Pages
fa: صفحه‌های راهنما

en: Menu
fa: منو

en: Nam_e:
fa: نا_م:

en: Name
fa: نام

en: None
fa: هیچ

en: Normal
fa: عادی

en: Open URI
fa: بازکردن آدرس

en: Panel Button
fa: دکمه‌ی پنل

en: Pattern
fa: الگو

en: Position _search entry next to panel button
fa: قراردادن ورودی _جست‌و‌جو کنار دکمه‌ی پنل

en: Position cate_gories next to panel button
fa: قراردادن دسته‌ها درکنار دکمه‌ی پنل

en: Position commands next to search _entry
fa: قراردادن دستورها کنار _ورودی جست‌و‌جو

en: Recently Used
fa: به تازگی استفاده شده

en: Remove action "%s"?
fa: حذف عمل "%s"؟

en: Remove from Favorites
fa: حذف‌کردن از علاقه‌مندی‌ها

en: Remove selected action
fa: حذف عمل انتخاب شده

en: Run %s
fa: اجرای %s

en: Run in Terminal
fa: اجراکردن در ترمینال

en: Search Actio_ns
fa: جست‌و‌جوی اعما_ل

en: Search Action
fa: جست‌و‌جوی اعمال

en: Select Command
fa: انتخاب دستور

en: Select an Icon
fa: انتخاب یک آیکان

en: Show a menu to easily access installed applications
fa: نمایش یک منو برای دسترسی آسان به برنامه‌های نصب‌شده

en: Show application _descriptions
fa: نمایش برنامه _توضیحات

en: Show generic application _names
fa: نمایش _نام‌های برنامه‌‌ی عمومی

en: Small
fa: کوچک

en: Smaller
fa: کوچک‌تر

en: Sort Alphabetically A-Z
fa: مرتب‌سازی براساس حروف الفبا الف-ی

en: Sort Alphabetically Z-A
fa: مرتب‌سازی براساس حروف الفبا ی-الف

en: Switch categories by _hovering
fa: تغییر دسته‌ها با _بردن موس روی آن

en: The action will be deleted permanently.
fa: عمل برای همیشه حذف خواهدشد.

en: Title
fa: عنوان

en: Unable to add launcher to desktop.
fa: ناتوان در اضافه‌کردن لانچر به میزکار.

en: Unable to add launcher to panel.
fa: ناتوان در اضافه‌کردن لانچر به پنل.

en: Unable to open the following url: %s
fa: ناتوان در باز کردن این آدرس: %s

en: Use a single _panel row
fa: استفاده از یک _پنل سطری

en: Very Large
fa: خیلی بزرگ

en: Very Small
fa: خیلی کوچک

en: Whisker Menu
fa: منوی Whisker

en: Wikipedia
fa: ویکی‌پدیا

en: _Appearance
fa: _ظاهر

en: _Behavior
fa: _رفتار

en: _Cancel
fa: _انصراف

en: _Close
fa: _بستن

en: _Commands
fa: _دستورها

en: _Delete
fa: _حذف

en: _Edit Applications
fa: _ویرایش برنامه‌ها

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Icon:
fa: _آیکان:

en: _Lock Screen
fa: _قفل‌کردن صفحه‌نمایش

en: _OK
fa: _تأیید

en: _Pattern:
fa: _الگو:

en: _Regular expression
fa: _عبارت منظم

en: _Title:
fa: _عنوان:
