Whisker Menu - en to gl translation catalogue (123 entries)

en: Add action
gl: Engadir acción

en: Add to Desktop
gl: Engadir ao escritorio

en: Add to Favorites
gl: Engadir aos favoritos

en: Add to Panel
gl: Engadir ao panel

en: All Applications
gl: Todas as aplicacións

en: Alternate application launcher for Xfce
gl: Iniciador de aplicacións alternativo para o Xfce

en: Amount of _items:
gl: Cantidade de _elementos:

en: Application icon si_ze:
gl: Tamaño da icona da _aplicación:

en: Applications
gl: Aplicacións

en: Are you sure you want to hide "%s"?
gl: Ten a certeza de que quere agochar «%s»?

en: Are you sure you want to log out?
gl: Ten a certeza de que quere saír?

en: Are you sure you want to restart?
gl: Ten a certeza de que quere reiniciar?

en: Are you sure you want to shut down?
gl: Ten a certeza de que quere apagar?

en: Background opacit_y:
gl: Opacidade do _fondo:

en: Browse the file system to choose a custom command.
gl: Explorar o sistema de ficheiros para escoller unha orde personalizada.

en: C_ommand:
gl: _Orde:

en: Categ_ory icon size:
gl: Tamaño da icona da categoría:

en: Clear Recently Used
gl: Limpar os elementos recentes

en: Default Category
gl: Categoría predeterminada

en: Details
gl: Detalles

en: Di_splay:
gl: _Pantalla:

en: Do you want to suspend to RAM?
gl: Quere suspender á memoria RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
gl: Quere suspender ao disco?

en: Edit Application...
gl: Modificar a aplicación...

en: Edit _Profile
gl: Modificar o perfil

en: Failed to edit profile.
gl: Produciuse un fallo tentando modificar o perfil.

en: Failed to execute command "%s".
gl: Produciuse un fallo ao executar a orde «%s».

en: Failed to hibernate.
gl: Produciuse un fallo ao hibernar.

en: Failed to launch menu editor.
gl: Produciuse un fallo ao iniciar o editor de menús.

en: Failed to lock screen.
gl: Produciuse un fallo ao bloquear a pantalla.

en: Failed to log out.
gl: Produciuse ao saír.

en: Failed to open settings manager.
gl: Produciuse un fallo ao abrir o xestor de opcións.

en: Failed to restart.
gl: Produciuse un fallo ao reiniciar.

en: Failed to shut down.
gl: Produciuse un fallo ao apagar.

en: Failed to suspend.
gl: Produciuse un fallo ao suspender.

en: Failed to switch user.
gl: Produciuse un fallo ao trocar de usuario.

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Hibernating computer in %d seconds.
gl: A computadora hibernarase en %d segundos.

en: Hidden
gl: Oculto

en: Hide Application
gl: Agochar a aplicación

en: Icon
gl: Icona

en: Icon and title
gl: Icona e título

en: Include _favorites
gl: Incluír os _favoritos

en: Large
gl: Grande

en: Larger
gl: Maior

en: Log Ou_t...
gl: Saí_r...

en: Log _Out
gl: Saí_r

en: Logging out in %d seconds.
gl: Sairase da sesión en %d segundos.

en: Man Pages
gl: Páxinas de manual

en: Menu
gl: Menú

en: Nam_e:
gl: Nom_e:

en: Name
gl: Nome

en: None
gl: Ningún

en: Open URI
gl: Abrir un URI

en: Panel Button
gl: Botón do panel

en: Pattern
gl: Padrón

en: Popup menu at current mouse position
gl: Amosar o menú na posición actual do rato

en: Position _search entry next to panel button
gl: Situar o cadro de busca a carón do botón do panel

en: Position cate_gories next to panel button
gl: Situar as categorías a carón do botón do panel

en: Position commands next to search _entry
gl: Situar as ordes a carón do cadro de busca

en: Print version information and exit
gl: Amosar a información da versión e saír

en: Recently Used
gl: Usadas recentemente

en: Remove action "%s"?
gl: Quere retirar a acción «%s»?

en: Remove from Favorites
gl: Retirar de favoritos

en: Remove selected action
gl: Retirar a acción selecionada

en: Restarting computer in %d seconds.
gl: A computadora reiniciarase en %d segundos

en: Run %s
gl: Executar %s

en: Run in Terminal
gl: Executar no terminal

en: Search Actio_ns
gl: Acció_ns da busca

en: Search Action
gl: Acción da busca

en: Select Command
gl: Seleccione unha orde

en: Select an Icon
gl: Seleccione unha icona

en: Session Commands
gl: Ordes da sesión

en: Show a menu to easily access installed applications
gl: Amosar un menú para acceder doadamente as aplicacións instaladas

en: Show application _descriptions
gl: Amosar as _descricións das aplicacións

en: Show application too_ltips
gl: Amosar as indicacións das aplicacións

en: Show as _icons
gl: Amosar as _iconas

en: Show as lis_t
gl: Amosar como _lista

en: Show as t_ree
gl: Amosar como _árbore

en: Show c_onfirmation dialog
gl: Amosar o diálogo de c_onfirmación

en: Show cate_gory names
gl: Amosar os nomes da cate_gorías

en: Show generic application _names
gl: Amosar os _nomes xenéricos das aplicacións

en: Shut _Down
gl: _Apagar

en: Small
gl: Pequeno

en: Smaller
gl: Menor

en: Sort Alphabetically A-Z
gl: Ordenar alfabeticamente A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
gl: Ordenar alfabeticamente Z-A

en: Sort ca_tegories
gl: Ordenar as ca_tegorías

en: Stay _visible when focus is lost
gl: Ficar visíbel ao perder o foco

en: Suspe_nd
gl: Suspe_nder

en: Suspending computer in %d seconds.
gl: A computadora suspenderase en %d segundos.

en: Switch _User
gl: Trocar de _usuario

en: Switch categories by _hovering
gl: Trocar categorías ao _pasar co rato

en: The action will be deleted permanently.
gl: A acción será eliminada permanentemente.

en: Title
gl: Título

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
gl: Para desagochar ten que eliminar manualmente o ficheiro «%s» ou abrir o ficheiro e eliminar a liña «%s».

en: Turning off computer in %d seconds.
gl: A computadora apagarase en %d segundos.

en: Unable to add launcher to desktop.
gl: Non se puido engadir o iniciador no escritorio.

en: Unable to add launcher to panel.
gl: Non se puido engadir o iniciador no panel.

en: Unable to edit launcher.
gl: Non se puido modificar o iniciador.

en: Unable to open the following url: %s
gl: Non se puido abrir a seguinte URL: %s

en: Use a single _panel row
gl: Usar un panel cunha única fila

en: Very Large
gl: Enorme

en: Very Small
gl: Minúsculo

en: Whisker Menu
gl: Menú Whisker

en: _Appearance
gl: _Aparencia

en: _Behavior
gl: _Comportamento

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Commands
gl: _Ordes

en: _Delete
gl: _Eliminar

en: _Edit Applications
gl: _Modificar as aplicacións

en: _General
gl: _Xeral

en: _Help
gl: _Axuda

en: _Hibernate
gl: _Hibernar

en: _Icon:
gl: _Icona:

en: _Lock Screen
gl: _Bloquear a pantalla

en: _OK
gl: _Vale

en: _Pattern:
gl: _Padrón:

en: _Regular expression
gl: Expresión _regular

en: _Restart
gl: _Reiniciar

en: _Settings Manager
gl: Xestor _da configuración

en: _Title:
gl: _Título:
