Whisker Menu - en to hu translation catalogue (137 entries)

en: Add action
hu: Művelet hozzáadása

en: Add to Desktop
hu: Ikon hozzáadása az Asztalhoz

en: Add to Favorites
hu: Hozzáadás a kedvencekhez

en: Add to Panel
hu: Ikon hozzáadása a tálcához

en: All Applications
hu: Összes alkalmazás

en: Alternate application launcher for Xfce
hu: Alternatív alkalmazásindító az Xfce-hez

en: Amount of _items:
hu: Elemek száma:

en: Application icon si_ze:
hu: Alkalmazás ikonmérete:

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Are you sure you want to hide "%s"?
hu: Biztos, hogy el akarja rejteni ezt: "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
hu: Biztos ki akar jelentkezni?

en: Are you sure you want to restart?
hu: Biztos újra akarja indítani a gépét?

en: Are you sure you want to shut down?
hu: Biztos ki akarja kapcsolni a gépét?

en: Background opacit_y:
hu: Háttér átlátszósága:

en: Browse the file system to choose a custom command.
hu: Egyéni parancs kiválasztása a fájlrendszer böngészésével.

en: C_ommand:
hu: P_arancs:

en: Categ_ory icon size:
hu: _Kategória ikon méret:

en: Clear Recently Used
hu: Előzmények törlése

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
hu: Minden jog fenntartva © 2013-2024 Graeme Gott

en: Default Category
hu: Alapértelmezett kategória

en: Details
hu: Részletek

en: Di_splay:
hu: M_egjelenítés:

en: Do you want to suspend to RAM?
hu: Biztosan fel akarja függeszteni a memóriába?

en: Do you want to suspend to disk?
hu: Biztosan felfüggeszti a lemezre?

en: Edit Application...
hu: Alkalmazás szerkesztése...

en: Edit _Profile
hu: Profil szerkesztése

en: Failed to edit profile.
hu: Profil szerkesztése sikertelen

en: Failed to execute command "%s".
hu: Nem sikerült végrehajtani a "%s" parancsot.

en: Failed to hibernate.
hu: Sikertelen hibernálás.

en: Failed to launch menu editor.
hu: Nem sikerült a menüszerkesztő elindítása.

en: Failed to lock screen.
hu: A képernyő zárolása sikertelen.

en: Failed to log out.
hu: A kijelentkezés sikertelen

en: Failed to open settings manager.
hu: A beállítások megnyitása sikertelen.

en: Failed to restart.
hu: Sikertelen újraindítás.

en: Failed to shut down.
hu: Sikertelen leállítás.

en: Failed to suspend.
hu: Felfüggesztés nem sikerült.

en: Failed to switch user.
hu: Felhasználóváltás nem sikerült.

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Hibernating computer in %d seconds.
hu: A számítógép hibernálása %d másodperc múlva.

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hide Application
hu: Alkalmazás elrejtése

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon and title
hu: Ikon és cím

en: Include _favorites
hu: _Kedvencekkel együtt

en: Large
hu: Nagy

en: Larger
hu: Nagyobb

en: Log Ou_t...
hu: _Kijelentkezés

en: Log _Out
hu: _Kijelentkezés

en: Logging out in %d seconds.
hu: Kijelentkezés %d másodperc múlva.

en: Man Pages
hu: Kézikönyv oldalak

en: Menu
hu: Menü

en: Menu _height:
hu: Menü magasság:

en: Menu _width:
hu: Menü szélesség:

en: Nam_e:
hu: Né_v:

en: Name
hu: Név

en: None
hu: Egyik sem

en: Normal
hu: Normál

en: Open URI
hu: URI megnyitása

en: P_rofile:
hu: Profil:

en: Panel Button
hu: Panel gomb

en: Pattern
hu: Minta

en: Popup menu at center of screen
hu: Felugró ablak a képernyő közepén

en: Popup menu at current mouse position
hu: Felugró ablak az egér pozíciójában

en: Position _search entry on bottom
hu: Keresőmező elhelyezése alul

en: Position cate_gories on bottom
hu: Kategóriák elhelyezése alul

en: Position cate_gories on left
hu: Kategóriák elhelyezése a bal oldalon

en: Position categories _horizontally
hu: Kategóriák elhelyezése vízszintesen

en: Position commands next to search _entry
hu: Parancsok elhelyezése a kereső_mező mellé

en: Position pro_file on bottom
hu: Profil elhelyezése alul

en: Print version information and exit
hu: Verzió információ kiírása és kilépés

en: Recently Used
hu: Előzmények

en: Remove action "%s"?
hu: "%s" művelet eltávolítása?

en: Remove from Favorites
hu: Eltávolítás a kedvencekből

en: Remove selected action
hu: Kijelölt művelet eltávolítása

en: Restarting computer in %d seconds.
hu: A számítógép újraindítása %d másodperc múlva.

en: Round Picture
hu: Kerek kép

en: Run %s
hu: %s futtatása

en: Run in Terminal
hu: Futtatás terminálban

en: Search Actio_ns
hu: Mű_veletek keresése

en: Search Action
hu: Művelet keresése

en: Search for Files
hu: Fájlok keresése

en: Search the Web
hu: Keresés az interneten

en: Select Command
hu: Parancs kiválasztása

en: Select an Icon
hu: Válasszon egy ikont

en: Session Commands
hu: Munkamenet parancsok

en: Show a menu to easily access installed applications
hu: menü megjelenítése a telepített alkalmazások könnyű eléréséhez

en: Show application _descriptions
hu:  _Leírás szerinti megjelenítés

en: Show application too_ltips
hu: Alkalmazás eszköz_tippek megjelenítése

en: Show as _icons
hu: Mutassa ikonokként

en: Show as lis_t
hu: Mutassa listaként

en: Show as t_ree
hu: Mutassa fanézetben

en: Show c_onfirmation dialog
hu: Mutassa a megerősítő ablakot

en: Show cate_gory names
hu: Kategória nevek mutatása

en: Show generic application _names
hu: Általános alkalmazás_nevek megjelenítése

en: Shut _Down
hu: Kikapcsolás

en: Small
hu: Kicsi

en: Smaller
hu: Kissebb

en: Sort Alphabetically A-Z
hu: Rendezés ABC rendben növekvően

en: Sort Alphabetically Z-A
hu: Rendezés ABC rendben csökkenően

en: Sort ca_tegories
hu: Kategóriák rendezése

en: Square Picture
hu: Szögletes kép

en: Stay _visible when focus is lost
hu: Maradjon látható fókuszváltás esetén

en: Suspe_nd
hu: Felfüggesztés

en: Suspending computer in %d seconds.
hu: A számítógép felfüggesztése %d másodperc múlva.

en: Switch _User
hu: Felhasználóváltás

en: Switch categories by _hovering
hu: Kategóriák váltása _fókusszal.

en: The action will be deleted permanently.
hu: A művelet véglegesen törölve lesz.

en: Title
hu: Cím

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
hu: Elrejtéshez törölje a "1 %s" fájlt vagy törölje ki a fájlból a "1 %s" sort.

en: Turning off computer in %d seconds.
hu: A számítógép kikapcsolása %d másodperc múlva.

en: Unable to add launcher to desktop.
hu: Nem lehet az ikont kirakni az asztalra.

en: Unable to add launcher to panel.
hu: Nem lehet az ikont kirakni a tálcára.

en: Unable to edit launcher.
hu: Az indító nem szerkeszthető.

en: Unable to open the following url: %s
hu: Nem lehetséges megnyitni a következő url-t: %s

en: Use a single _panel row
hu: Egy sor _panel használata

en: Very Large
hu: Nagyon Nagy

en: Very Small
hu: Nagyon Kicsi

en: Whisker Menu
hu: Whisker Menü

en: Wikipedia
hu: Wikipédia

en: _Appearance
hu: _Kinézet

en: _Behavior
hu: _Viselkedés

en: _Cancel
hu: Mégse

en: _Close
hu: Bezárás

en: _Commands
hu: _Parancsok

en: _Delete
hu: Törlés

en: _Edit Applications
hu: _Alkalmazások szerkesztése

en: _General
hu: Általános

en: _Help
hu: Súgó

en: _Hibernate
hu: _Hibernálás

en: _Icon:
hu: _Ikon:

en: _Lock Screen
hu: _Képernyő lezárása

en: _OK
hu: OK

en: _Pattern:
hu: _Minta:

en: _Regular expression
hu: _Reguláris kifejezés

en: _Restart
hu: Új_raindítás

en: _Settings Manager
hu: Beállításkezelő

en: _Title:
hu: _Cím:
