Whisker Menu - en to kk translation catalogue (102 entries)

en: Add action
kk: Әрекетті қосу

en: Add to Desktop
kk: Жұмыс үстеліне қосу

en: Add to Favorites
kk: Таңдамалыларға қосу

en: Add to Panel
kk: Панельге қосу

en: All Applications
kk: Барлық қолданбалар

en: Alternate application launcher for Xfce
kk: Xfce үшін қолданбалар жөнелтуші

en: Amount of _items:
kk: Нәрселер _саны:

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Are you sure you want to hide "%s"?
kk: "%s" жасыруды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to log out?
kk: Жүйеден шығуды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to restart?
kk: Қайта қосуды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to shut down?
kk: Сөндіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Background opacit_y:
kk: Фон мөл_дірлілігі:

en: Browse the file system to choose a custom command.
kk: Таңдауыңызша команданы таңдау үшін файлдық жүйені шолыңыз.

en: C_ommand:
kk: К_оманда:

en: Categ_ory icon size:
kk: Сан_ат таңбашасы өлшемі:

en: Clear Recently Used
kk: Соңғы қолданылған тізімін тазалау

en: Details
kk: Ақпараты

en: Di_splay:
kk: Көр_сету:

en: Do you want to suspend to RAM?
kk: Жадыға ұйықтатуды қалайсыз ба?

en: Do you want to suspend to disk?
kk: Дискіге ұйықтатуды қалайсыз ба?

en: Edit _Profile
kk: _Профильді түзету

en: Failed to edit profile.
kk: Профильді түзету сәтсіз аяқталды.

en: Failed to execute command "%s".
kk: "%s" командасын орындау сәтсіз аяқталды.

en: Failed to launch menu editor.
kk: Мәзір түзетушісін жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to lock screen.
kk: Экранды бұғаттау сәтсіз аяқталды.

en: Failed to log out.
kk: Жүйеден шығу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to open settings manager.
kk: Баптаулар басқарушысын ашу сәтсіз аяқталды.

en: Favorites
kk: Таңдамалы

en: Hibernating computer in %d seconds.
kk: Компьютер %d секундтан кейін гибернацияланады.

en: Hidden
kk: Жасырын

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Icon and title
kk: Таңбаша және атауы

en: Large
kk: Үлкен

en: Larger
kk: Үлкенірек

en: Log _Out
kk: Ш_ығу

en: Logging out in %d seconds.
kk: %d секундтан кейін шығу.

en: Man Pages
kk: Man парақтары

en: Menu
kk: Мәзір

en: Nam_e:
kk: А_ты:

en: Name
kk: Аты

en: None
kk: Жоқ

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Open URI
kk: URI ашу

en: Panel Button
kk: Панель батырмасы

en: Pattern
kk: Үлгі

en: Popup menu at current mouse position
kk: Курсор тұрған орындағы қалқымалы мәзір

en: Position _search entry next to panel button
kk: Іздеу өрі_сін панель батырмасының қасында орналастыру

en: Position cate_gories next to panel button
kk: Са_наттарды панель батырмасының қасында орналастыру

en: Position commands next to search _entry
kk: Командаларды іздеу өрі_сінің қасында орналастыру

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Recently Used
kk: Соңғы қолданылған

en: Remove action "%s"?
kk: "%s" әрекетін өшіру керек пе?

en: Remove from Favorites
kk: Таңдамалылардан өшіру

en: Remove selected action
kk: Таңдалған әрекетті өшіру

en: Restarting computer in %d seconds.
kk: Компьютер %d секундтан кейін қайта қосылады.

en: Run %s
kk: %s орындау

en: Run in Terminal
kk: Терминалда орындау

en: Search Actio_ns
kk: Іздеу әре_кеттері

en: Search Action
kk: Іздеу әрекеті

en: Select Command
kk: Команданы таңдау

en: Select an Icon
kk: Таңбашаны таңдаңыз

en: Show a menu to easily access installed applications
kk: Орнатылған қолданбаларға қатынау үшін қарапайым мәзірді көрсету

en: Show application _descriptions
kk: Қолданбалар с_ипаттамаларын көрсету

en: Show application too_ltips
kk: Қолданбалар қ_алқымалы кеңестерін көрсету

en: Show cate_gory names
kk: Сан_аттар аттарын көрсету

en: Show generic application _names
kk: Қолданбалардың жалпы ата_уларын көрсету

en: Shut _Down
kk: Сө_ндіру

en: Small
kk: Кіші

en: Smaller
kk: Кішірек

en: Sort Alphabetically A-Z
kk: Әліппемен сұрыптау A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
kk: Әліппемен сұрыптау Z-A

en: Suspending computer in %d seconds.
kk: Компьютер %d секундтан кейін ұйықтатылады.

en: Switch categories by _hovering
kk: Санаттарды үстіне а_пару арқылы ауыстырыңыз

en: The action will be deleted permanently.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайтындай жойылады.

en: Title
kk: Атауы

en: Turning off computer in %d seconds.
kk: Компьютер %d секундтан кейін сөндіріледі.

en: Unable to add launcher to desktop.
kk: Жөнелткішті жұмыс үстеліне қосу мүмкін емес.

en: Unable to add launcher to panel.
kk: Жөнелткішті панельге қосу мүмкін емес.

en: Unable to open the following url: %s
kk: Келесі сілтемені ашу мүмкін емес: %s

en: Use a single _panel row
kk: Бір _панель жолын қолдану

en: Very Large
kk: Өте үлкен

en: Very Small
kk: Өте кішкентай

en: Whisker Menu
kk: Whisker мәзірі

en: Wikipedia
kk: Википедия

en: _Appearance
kk: С_ыртқы түрі

en: _Behavior
kk: Мі_нез-құлығы

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Commands
kk: _Командалар

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Edit Applications
kk: Қолданбаларды түз_ету

en: _General
kk: Жал_пы

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Hibernate
kk: Г_ибернация

en: _Icon:
kk: _Таңбаша:

en: _Lock Screen
kk: Экранды б_локтау

en: _OK
kk: _ОК

en: _Pattern:
kk: Үл_гі:

en: _Regular expression
kk: Тұ_рақты өрнек

en: _Restart
kk: Қа_йта қосу

en: _Title:
kk: А_тауы:
