Whisker Menu - en to ms translation catalogue (121 entries)

en: Add action
ms: Tambah tindakan

en: Add to Desktop
ms: Tambah ke Desktop

en: Add to Favorites
ms: Tambah ke Kegemaran

en: Add to Panel
ms: Tambah ke Panel

en: All Applications
ms: Semua Aplikasi

en: Alternate application launcher for Xfce
ms: Pelancar aplikasi alternatif untuk Xfce

en: Amount of _items:
ms: Amaun _item:

en: Application icon si_ze:
ms: Sai_z ikon aplikasi:

en: Applications
ms: Aplikasi

en: Are you sure you want to hide "%s"?
ms: Anda pasti mahu sembunyikan "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
ms: Anda pasti mahu mendaftar keluar?

en: Are you sure you want to restart?
ms: Anda pasti mahu memulakan semula?

en: Are you sure you want to shut down?
ms: Anda pasti mahu matikan?

en: Background opacit_y:
ms: Ke_legapan latar belakang:

en: Browse the file system to choose a custom command.
ms: Layar sistem fail untuk memilih perintah suai.

en: C_ommand:
ms: P_erintah:

en: Categ_ory icon size:
ms: Saiz ikon kateg_ori:

en: Clear Recently Used
ms: Kosongkan Yang Diguna Baru-baru Ini

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
ms: Hakcipta © 2013-2024 Graeme Gott

en: Details
ms: Perincian

en: Di_splay:
ms: Papa_ran:

en: Do you want to suspend to RAM?
ms: Anda pasti mahu tangguhkan RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
ms: Anda pasti mahu tangguhkan cakera?

en: Edit Application...
ms: Sunting Aplikasi...

en: Edit _Profile
ms: Sunting _Profil

en: Failed to edit profile.
ms: Gagal menyunting profil.

en: Failed to execute command "%s".
ms: Gagal lakukan perintah "%s".

en: Failed to hibernate.
ms: Gagal dihibernasikan.

en: Failed to launch menu editor.
ms: Gagal melancarkan penyunting menu.

en: Failed to lock screen.
ms: Gagal mengunci skrin.

en: Failed to log out.
ms: Gagal mendaftar keluar.

en: Failed to open settings manager.
ms: Gagal membuka pengurus tetapan.

en: Failed to restart.
ms: Gagal dimulakan semula.

en: Failed to shut down.
ms: Gagal dimatikan.

en: Failed to suspend.
ms: Gagal ditangguh

en: Failed to switch user.
ms: Gagal menukar pengguna.

en: Favorites
ms: Kegemaran

en: Hibernating computer in %d seconds.
ms: Menghibernasikan komputer dalam tempoh %d saat.

en: Hidden
ms: Sembunyi

en: Hide Application
ms: Sembunyi Aplikasi

en: Icon
ms: Ikon

en: Icon and title
ms: Ikon dan tajuk

en: Include _favorites
ms: Termasuk _kegemaran

en: Large
ms: Besar

en: Larger
ms: Lebih Besar

en: Log Ou_t...
ms: Daftar Kel_uar...

en: Log _Out
ms: Daftar _Keluar

en: Logging out in %d seconds.
ms: Mendaftar keluar dalam tempoh %d saat.

en: Man Pages
ms: Halaman Man

en: Nam_e:
ms: Na_ma:

en: Name
ms: Nama

en: None
ms: Tiada

en: Normal
ms: Biasa

en: Open URI
ms: Buka URI

en: Panel Button
ms: Butang Panel

en: Pattern
ms: Corak

en: Popup menu at current mouse position
ms: Menu popup pada kedudukan tetikus sekarang

en: Position _search entry next to panel button
ms: Kedudukan masukan _gelintar bersebelahan butang panel

en: Position cate_gories next to panel button
ms: Letak kate_gori disebelah butang panel

en: Position commands next to search _entry
ms: Kedudukan perintah bersebelahan _masukan gelintar

en: Print version information and exit
ms: Papar maklumat versi dan keluar

en: Recently Used
ms: Diguna Baru-baru Ini

en: Remove action "%s"?
ms: Buang tindakan "%s"?

en: Remove from Favorites
ms: Buang dari Kegemaran

en: Remove selected action
ms: Buang tindakan terpilih

en: Restarting computer in %d seconds.
ms: Memulakan semula komputer dalam tempoh %d saat.

en: Run %s
ms: Jalankan %s

en: Run in Terminal
ms: Jalan dalam Terminal

en: Search Actio_ns
ms: Gelintar Ti_ndakan

en: Search Action
ms: Gelintar Tindakan

en: Select Command
ms: Pilih Perintah

en: Select an Icon
ms: Pilih satu Ikon

en: Session Commands
ms: Perintah Sesi

en: Show a menu to easily access installed applications
ms: Tunjuk menu untuk capai aplikasi terpasang dengan mudah

en: Show application _descriptions
ms: Tunjuk _keterangan aplikasi

en: Show application too_ltips
ms: Tunjuk pet_ua alat aplikasi

en: Show as _icons
ms: Tunjuk sebagai _ikon

en: Show as lis_t
ms: Tunjuk sebagai se_narai

en: Show as t_ree
ms: Tunjuk sebagai p_epohon

en: Show c_onfirmation dialog
ms: Tunjuk dialog pen_gesahan

en: Show cate_gory names
ms: Tunjuk nama kate_gori

en: Show generic application _names
ms: Tunjuk _nama aplikasi generik

en: Shut _Down
ms: _Matikan

en: Small
ms: Kecil

en: Smaller
ms: Lebih Kecil

en: Sort Alphabetically A-Z
ms: Isih A-Z Secara Berabjad

en: Sort Alphabetically Z-A
ms: Isih Z-A Secara Berabjad

en: Stay _visible when focus is lost
ms: Kekal _tampak sekiranya kehilangan fokus

en: Suspe_nd
ms: Ta_ngguh

en: Suspending computer in %d seconds.
ms: Menangguh komputer dalam tempoh %d saat.

en: Switch _User
ms: Tukar Pengg_una

en: Switch categories by _hovering
ms: Tukar kategori mengikut pe_ngapungan

en: The action will be deleted permanently.
ms: Tindakan akan dipadam secara kekal.

en: Title
ms: Tajuk

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
ms: Untuk keluarkannya anda perlu membuang fail "%s" secara manual atau buka fail dan buang baris "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
ms: Mematikan komputer dalam tempoh %d saat.

en: Unable to add launcher to desktop.
ms: Tidak boleh tambah pelancar ke desktop.

en: Unable to add launcher to panel.
ms: Tidak boleh tambah pelancar ke panel.

en: Unable to edit launcher.
ms: Tidak boleh sunting pelancar.

en: Unable to open the following url: %s
ms: Tidak dapat buka url berikut: %s

en: Use a single _panel row
ms: Guna baris _panel tunggal

en: Very Large
ms: Sangat Besar

en: Very Small
ms: Sangat Kecil

en: Whisker Menu
ms: Menu Whisker

en: _Appearance
ms: Pen_apilan

en: _Behavior
ms: _Kelakuan

en: _Cancel
ms: _Batal

en: _Close
ms: _Tutup

en: _Commands
ms: P_erintah

en: _Delete
ms: Pa_dam

en: _Edit Applications
ms: _Sunting Aplikasi

en: _General
ms: _Am

en: _Help
ms: Ba_ntuan

en: _Hibernate
ms: _Hibernasi

en: _Icon:
ms: _Ikon:

en: _Lock Screen
ms: _Kunci Skrin

en: _Pattern:
ms: _Corak:

en: _Regular expression
ms: Ungkapan nala_r

en: _Restart
ms: _Mula Semula

en: _Settings Manager
ms: Pengurus _Tetapan

en: _Title:
ms: _Tajuk:
