Whisker Menu - en to nb translation catalogue (119 entries)

en: Add action
nb: Legg til aktivitet

en: Add to Desktop
nb: Legg til på skrivebordet

en: Add to Favorites
nb: Legg til i favoritter

en: Add to Panel
nb: Legg til på panel

en: All Applications
nb: Alle applikasjoner

en: Alternate application launcher for Xfce
nb: Alternativ appllikasjonsstarter for Xfce

en: Amount of _items:
nb: Antall enheter

en: Application icon si_ze:
nb: Applikasjon ikon-størrelse

en: Applications
nb: Applikasjoner

en: Are you sure you want to hide "%s"?
nb: Er du sikker på at du vil skjule "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
nb: Er du sikker på at du vil logge ut?

en: Are you sure you want to restart?
nb: Er du sikker på at du vil omstarte?

en: Are you sure you want to shut down?
nb: Er du sikker på at du vil avslutte?

en: Background opacit_y:
nb: Gjennomsiktighet bakgrunn

en: Browse the file system to choose a custom command.
nb: Surf i filsystemet for å velge en tilpasset kommando.

en: C_ommand:
nb: K_ommando:

en: Categ_ory icon size:
nb: Kateg_ori ikonstørrelse:

en: Clear Recently Used
nb: Fjern sist brukte

en: Details
nb: Detaljer

en: Di_splay:
nb: Vi_sning:

en: Do you want to suspend to RAM?
nb: Ønsker du å suspendere til RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
nb: Ønsker du å suspendere til disk?

en: Edit Application...
nb: Rediger applikasjon...

en: Edit _Profile
nb: Rediger profil

en: Failed to edit profile.
nb: Misslyktes med å redigere profilen

en: Failed to execute command "%s".
nb: Kunne ikke kjøre kommandoen "%s".

en: Failed to hibernate.
nb: Klarte ikke å gå i dvale.

en: Failed to launch menu editor.
nb: Kunne ikke starte menyeditoren.

en: Failed to lock screen.
nb: Kunne ikke låse skjermen

en: Failed to log out.
nb: Kunne ikke logge ut

en: Failed to open settings manager.
nb: Kunne ikke åpne innstillinger

en: Failed to restart.
nb: Klarte ikke å re-starte.

en: Failed to shut down.
nb: Klarte ikke å avslutte.

en: Failed to suspend.
nb: Klarte ikke å suspendere.

en: Failed to switch user.
nb: Klarte ikke å bytte bruker.

en: Favorites
nb: Favoritter

en: Hibernating computer in %d seconds.
nb: Setter datamaskinen i dvale om %d sekunder.

en: Hidden
nb: Skjult

en: Hide Application
nb: Gjem applikasjonen

en: Icon
nb: Ikon

en: Icon and title
nb: Ikon og tittel

en: Include _favorites
nb: Inkluder_favoritter

en: Large
nb: Stor

en: Larger
nb: Større

en: Log Ou_t...
nb: Log U_t...

en: Log _Out
nb: Logg ut

en: Logging out in %d seconds.
nb: Logger ut om %d sekunder.

en: Man Pages
nb: Man-sider

en: Menu
nb: Meny

en: Nam_e:
nb: Nav_n:

en: Name
nb: Navn

en: None
nb: Ingen

en: Open URI
nb: Åpen URl

en: Panel Button
nb: Paneltast

en: Pattern
nb: Mønster

en: Popup menu at current mouse position
nb: Hurtigmeny ved musposisjon

en: Position _search entry next to panel button
nb: Plasser _søket ved siden av paneltasten

en: Position cate_gories next to panel button
nb: Plasser kategorier ved siden av paneltasten

en: Position commands next to search _entry
nb: Plasser kommandoer ved siden av søket

en: Print version information and exit
nb: Skriv ut versjonsinformasjon og avslutt

en: Recently Used
nb: Siste brukte

en: Remove action "%s"?
nb: Fjerne aktivitet "%s"?

en: Remove from Favorites
nb: Fjern fra favoritter

en: Remove selected action
nb: Fjerne valgt aktivitet

en: Restarting computer in %d seconds.
nb: Omstarter computeren om %d sekunder.

en: Run %s
nb: Kjør %s

en: Run in Terminal
nb: Kjør i terminal

en: Search Actio_ns
nb: Søkeaktiviteter

en: Search Action
nb: Søkeaktivitet

en: Select Command
nb: Velg kommando

en: Select an Icon
nb: Velg ikon

en: Session Commands
nb: Økt-kommandoer

en: Show a menu to easily access installed applications
nb: Vis en meny for enkel tilgang til installerte applikasjoner

en: Show application _descriptions
nb: Vis applikasjonsbeskrivelser

en: Show application too_ltips
nb: Vis applikasjons-verktøytips

en: Show as _icons
nb: Vis som_ikoner

en: Show as lis_t
nb: Vis som Lis_te

en: Show as t_ree
nb: Vis som t_ree

en: Show c_onfirmation dialog
nb: Vis b_ekreftelsesdialogen

en: Show cate_gory names
nb: Vis kategorinavn

en: Show generic application _names
nb: Vis generiske applikasjons_navn

en: Shut _Down
nb: Slå_av

en: Small
nb: Liten

en: Smaller
nb: Mindre

en: Sort Alphabetically A-Z
nb: Sorter alfabetisk A-Ø

en: Sort Alphabetically Z-A
nb: Sorter alfabetisk Ø-A

en: Stay _visible when focus is lost
nb: Forbli_synlig når fokuset er mistet

en: Suspe_nd
nb: Hvilemod_us

en: Suspending computer in %d seconds.
nb: Computeren går i hvilemodus om %d sekunder.

en: Switch _User
nb: Bytt_bruker

en: Switch categories by _hovering
nb: Endre kategorier ved mus over

en: The action will be deleted permanently.
nb: Aktiviteten vill bli slettet for godt.

en: Title
nb: Tittel

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
nb: For å synliggjøre den må du manuelt fjerne filen "%s" eller åpne filen og fjerne linjen "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
nb: Slår av computeren om %d sekunder.

en: Unable to add launcher to desktop.
nb: Kunne ikke legge oppstarter til skrivebordet

en: Unable to add launcher to panel.
nb: Kunne ikke legge oppstarter til panelet

en: Unable to edit launcher.
nb: Kan ikke kjøre starter.

en: Unable to open the following url: %s
nb: Kan ikke åpne følgende url: %s

en: Use a single _panel row
nb: Bruk enkel_panel rad

en: Very Large
nb: Veldig stor

en: Very Small
nb: Veldig liten

en: Whisker Menu
nb: Whisker-meny

en: _Appearance
nb: _Utseende

en: _Behavior
nb: _Oppførsel

en: _Cancel
nb: _Avbryt

en: _Close
nb: _Lukk

en: _Commands
nb: _Kommandoer

en: _Delete
nb: _Slett

en: _Edit Applications
nb: _Rediger applikasjoner

en: _General
nb: _Generelt

en: _Help
nb: _Hjelp

en: _Hibernate
nb: _Dvale

en: _Icon:
nb: _Ikon:

en: _Lock Screen
nb: _Lås skjermen

en: _Pattern:
nb: _Mønster:

en: _Regular expression
nb: _Regulært uttrykk

en: _Settings Manager
nb: _Innstillinger

en: _Title:
nb: _Tittel
