Whisker Menu - en to ne translation catalogue (120 entries)

en: Add action
ne: कार्य थप्नुहोस्

en: Add to Desktop
ne: डेस्कटपमा थप्नुहोस्

en: Add to Favorites
ne: मन पर्नेमा थप्नुहोस्

en: Add to Panel
ne: पट्टीमा थप्नुहोस्

en: All Applications
ne: सबै अनुप्रयोगहरू

en: Alternate application launcher for Xfce
ne: Xfce को लागि वैकल्पिक अनुप्रयोग सुरुवातकर्ता

en: Amount of _items:
ne: वस्तुको परिमाण:

en: Application icon si_ze:
ne: अनुप्रयोगको मूर्तिको आकार

en: Applications
ne: अनुप्रयोगहरु

en: Are you sure you want to hide "%s"?
ne: के तपाइँ पक्का %sलाई लुकाउन चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to log out?
ne: के तपाईँ पक्का बाहिर निस्कन चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to restart?
ne: के तपाइँ पक्का पुन: शुरू गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to shut down?
ne: के तपाइँ पक्का बन्द गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Background opacit_y:
ne: पृष्ठभूमिको अपारदर्शिता:

en: Browse the file system to choose a custom command.
ne: एक व्यक्तिगत आदेशको चयन गर्न फाइल प्रणाली ब्राउज गर्नुहोस्

en: C_ommand:
ne: आदेश:

en: Categ_ory icon size:
ne: वर्गमूर्तिको आकार:

en: Clear Recently Used
ne: हालसालै प्रयोग भएकालाई सफा गर्नुहोस्

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
ne: प्रतिलिपि अधिकार © 2013-2024 Graeme Gott

en: Details
ne: विवरणहरु

en: Di_splay:
ne: प्रदर्शन:

en: Do you want to suspend to RAM?
ne: के तपाईँ RAM मा स्थगन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you want to suspend to disk?
ne: के तपाईँ डिस्कमा स्थगन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Edit Application...
ne: अनुप्रयोगलाई सम्पादन गर्नुहोस् ...

en: Edit _Profile
ne: पाश्र्वचित्र सम्पादन गर्नुहोस्

en: Failed to edit profile.
ne: पाश्र्वचित्र सम्पादन गर्न बिफल

en: Failed to execute command "%s".
ne: "%s" आदेशलाई कार्यान्वयन गर्न  बिफल।

en: Failed to hibernate.
ne: सीतनिद्रामा जान बिफल।

en: Failed to launch menu editor.
ne: मेनु सम्पादक शुरू गर्न बिफल।

en: Failed to lock screen.
ne: स्क्रिन लक गर्न  बिफल ।

en: Failed to log out.
ne: बाहिरीन बिफल ।

en: Failed to open settings manager.
ne: प्राथमिकता व्यवस्थापक खोल्न  बिफल।

en: Failed to restart.
ne:  पुन: शुरू गर्न बिफल।

en: Failed to shut down.
ne: बन्द गर्न बिफल।

en: Failed to suspend.
ne:  स्थगन गर्न बिफल।

en: Failed to switch user.
ne: प्रयोगकर्ता बदल्न गर्न बिफल।

en: Favorites
ne: मन पर्ने

en: Hibernating computer in %d seconds.
ne: %dसेकेण्डमा सीतनिद्रामा जाँदै।

en: Hide Application
ne: अनुप्रयोगहरु लुकाउनुहोस्

en: Icon
ne: मूर्ति

en: Icon and title
ne: मूर्ति र शीर्षक

en: Include _favorites
ne: मनपर्ने समावेश गर्नुहोस्

en: Large
ne: ठूलो

en: Larger
ne: अझ ठूलो

en: Log Ou_t...
ne: बाहिर निस्कनुहोस्

en: Log _Out
ne: बाहिर _निस्कनुहोस्

en: Logging out in %d seconds.
ne: %dसेकेण्डमा बाहिर निस्कदै।

en: Man Pages
ne: सहयोग पृष्ठहरु

en: Menu
ne: मेन्यू

en: Nam_e:
ne: नाम:

en: Name
ne: नाम

en: None
ne: केहि पनि छैन

en: Normal
ne: साधारण

en: Open URI
ne: युआरआइ खोल्नुहोस्

en: Panel Button
ne: पट्टीको बटन

en: Pattern
ne: ढाँचा

en: Position _search entry next to panel button
ne: पट्टीको बटनको नजिक खोजलाई स्थानाङ्कित गर्नुहोस्

en: Position cate_gories next to panel button
ne: पट्टीको बटनको नजिक श्रेणीहरुलाई स्थानाङ्कित गर्नुहोस्

en: Position commands next to search _entry
ne: खोजको नजिक आदेशहरुलाई स्थानाङ्कित गर्नुहोस्

en: Recently Used
ne: हालसालै प्रयोग भएका

en: Remove action "%s"?
ne: के "%s" कार्य हटाउनु हुन्छ?

en: Remove from Favorites
ne: मन पर्नेबाट हटाउनुहोस्

en: Remove selected action
ne: चयन गरेको कार्य हटाउनुहोस्

en: Restarting computer in %d seconds.
ne: %dसेकेण्डमा कम्प्युटर पुनःशुरू गर्दै।

en: Run %s
ne: %s चालु गर्नुहोस्

en: Run in Terminal
ne: टर्मिनलमा चालु गर्नुहोस्

en: Search Actio_ns
ne: कार्यहरु खोज्नुहोस्

en: Search Action
ne: कार्य खोज्नुहोस्

en: Select Command
ne: आदेश चयन गर्नुहोस्

en: Select an Icon
ne: मूर्ति चयन गर्नुहोस्

en: Session Commands
ne: सत्र आदेशहरू

en: Show a menu to easily access installed applications
ne: स्थापित अनुप्रयोगहरुको सहज पहुचको लागी एक मेन्यू देखाउनुहोस्

en: Show application _descriptions
ne: अनुप्रयोगका विवरण देखाउनुहोस्

en: Show application too_ltips
ne: अनुप्रयोगका सुझाव देखाउनुहोस्

en: Show as _icons
ne: मूर्तिको आकारमा देखाउनुहोस्

en: Show as lis_t
ne: सूचीको आकारमा देखाउनुहोस्

en: Show as t_ree
ne: रूखको आकारमा देखाउनुहोस्

en: Show c_onfirmation dialog
ne: पुष्टिकरण संवाद देखाउनुहोस्

en: Show cate_gory names
ne: वर्गका नामहरू देखाउनुहोस्

en: Show generic application _names
ne: अनुप्रयोगहरुको समान्य नाम देखाउनुहोस्

en: Shut _Down
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Small
ne: सानो

en: Smaller
ne: अझ सानो

en: Sort Alphabetically A-Z
ne: A-Z  अनुसार वर्णक्रमीक गर्नुहोस्

en: Sort Alphabetically Z-A
ne: Z-A अनुसार वर्णक्रमीक गर्नुहोस्

en: Stay _visible when focus is lost
ne:  ध्यान हराउँदा दृश्यात्मक रहनुहोस्

en: Suspe_nd
ne: स्थगन गर्नुहोस्

en: Suspending computer in %d seconds.
ne: %d सेकेणडमा कम्प्युटर स्थगन गर्दै।

en: Switch _User
ne: प्रयोगकर्ता बदल्नुहोस्

en: Switch categories by _hovering
ne: मण्डराएर वर्गहरुलाई बदल्नुहोस्

en: The action will be deleted permanently.
ne: कार्य स्थायीरुपमा हटाईनेछ।

en: Title
ne: शीर्षक

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
ne: यसलाई नलुकाउन तपाईंले मैन्युअल तरिकाले फाइल "%s" हटाउनुपर्दछ वा फाइल खोल्नुपर्दछ र लाइन "%s" हटाउनुपर्नेछ।

en: Turning off computer in %d seconds.
ne: %d सेकेणडमा कम्प्युटर बन्द गर्दै।

en: Unable to add launcher to desktop.
ne: प्रक्षेपकलाई डेस्कटपमा थप्न असमर्थ।

en: Unable to add launcher to panel.
ne: प्रक्षेपकलाई पट्टीमा थप्न असमर्थ।

en: Unable to edit launcher.
ne: प्रक्षेपकलाई सम्पादन गर्न असमर्थ।

en: Unable to open the following url: %s
ne: निम्न युआरएललाई खोल्न बिफल: %s

en: Use a single _panel row
ne: एक पङ्क्ति पट्टीको प्रयोग गर्नुहोस्

en: Very Large
ne: अत्यन्त ठूलो

en: Very Small
ne: अत्यन्त सानो

en: Whisker Menu
ne: विस्कर मेन्यू

en: Wikipedia
ne: विकिपीडिया

en: _Appearance
ne: रुप

en: _Behavior
ne: ब्य॒वहार

en: _Cancel
ne: रद्द

en: _Close
ne: बन्द

en: _Commands
ne: आदेशहरू

en: _Delete
ne: मेटाउनुहोस्

en: _Edit Applications
ne: अनुप्रयोगहरु सम्पादन गर्नुहोस्

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Hibernate
ne: सीतनिद्रामा पठाउनुहोस्।

en: _Icon:
ne: मूर्ति:

en: _Lock Screen
ne: स्क्रिन लक गर्नुहोस्

en: _OK
ne: ठीक

en: _Pattern:
ne: ढाँचा:

en: _Regular expression
ne: रेगुलर एक्सप्रेशन

en: _Restart
ne: पुन: शुरू गर्नुहोस्

en: _Settings Manager
ne: प्राथमिकता प्रबन्धक

en: _Title:
ne: शीर्षक:
