Whisker Menu - en to nl translation catalogue (136 entries)

en: Add action
nl: Voeg actie toe

en: Add to Desktop
nl: Voeg toe aan bureaublad

en: Add to Favorites
nl: Voeg toe aan favorieten

en: Add to Panel
nl: Voeg toe aan werkbalk

en: All Applications
nl: Alle toepassingen

en: Alternate application launcher for Xfce
nl: Alternatieve toepassingenstarter voor Xfce

en: Amount of _items:
nl: Hoeveelheid _elementen:

en: Application icon si_ze:
nl: Grootte van toepassingspictogram:

en: Applications
nl: Menu

en: Are you sure you want to hide "%s"?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt verbergen?

en: Are you sure you want to log out?
nl: Weet u zeker dat u zich wilt afmelden?

en: Are you sure you want to restart?
nl: Weet u zeker dat u wilt herstarten?

en: Are you sure you want to shut down?
nl: Weet u zeker dat u wilt afsluiten?

en: Background opacit_y:
nl: Ondoorzichtigheid van achtergrond:

en: Browse the file system to choose a custom command.
nl: Verken het bestandssysteem om een aangepaste opdracht te kiezen.

en: C_ommand:
nl: _Opdracht:

en: Categ_ory icon size:
nl: Grootte van categoriepictogram:

en: Choose which menu to popup by instance ID
nl: Kies welk menu er moet opduiken per instantie-ID

en: Clear Recently Used
nl: Verwijder 'onlangs gebruikt'

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
nl: Auteursrecht © 2013-2024 Graeme Gott

en: Default Category
nl: Standaardcategorie

en: Details
nl: Bijzonderheden

en: Di_splay:
nl: _Tonen:

en: Do you want to suspend to RAM?
nl: Wilt u de pauzestand inschakelen?

en: Do you want to suspend to disk?
nl: Wilt u de slaapstand inschakelen?

en: Edit Application...
nl: Toepassing bewerken...

en: Edit _Profile
nl: _Profiel bewerken

en: Failed to edit profile.
nl: Kon profiel niet bewerken.

en: Failed to execute command "%s".
nl: Kon opdracht '%s' niet uitvoeren.

en: Failed to hibernate.
nl: Kon slaapstand niet inschakelen.

en: Failed to launch menu editor.
nl: Kon menubewerker niet starten.

en: Failed to lock screen.
nl: Kon scherm niet vergrendelen.

en: Failed to log out.
nl: Kon niet afmelden.

en: Failed to open settings manager.
nl: Kon instellingenbeheerder niet openen.

en: Failed to restart.
nl: Kon niet herstarten.

en: Failed to shut down.
nl: Kon niet afsluiten.

en: Failed to suspend.
nl: Kon pauzestand niet inschakelen.

en: Failed to switch user.
nl: Kon gebruiker niet wisselen.

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Hibernating computer in %d seconds.
nl: Computer wordt over %d seconden in slaapstand gebracht.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide Application
nl: Toepassing verbergen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icon and title
nl: Pictogram en titel

en: Include _favorites
nl: _Favorieten opnemen

en: Large
nl: Groot

en: Larger
nl: Groter

en: Log Ou_t...
nl: A_fmelden...

en: Log _Out
nl: Af_melden

en: Logging out in %d seconds.
nl: U wordt over %d seconden afgemeld.

en: Man Pages
nl: Handleiding

en: Menu _height:
nl: Menu_hoogte:

en: Menu _width:
nl: Menu_breedte:

en: Nam_e:
nl: _Naam:

en: Name
nl: Naam

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: P_rofile:
nl: P_rofiel:

en: Panel Button
nl: Werkbalkknop

en: Pattern
nl: Patroon

en: Popup menu at center of screen
nl: Opduikmenu in het midden van het scherm

en: Popup menu at current mouse position
nl: Opduikmenu bij huidige muispositie

en: Position _search entry on bottom
nl: Plaats _zoekveld onderaan

en: Position cate_gories on bottom
nl: Plaats categorieën onderaan

en: Position cate_gories on left
nl: Plaats categorieën aan de linkerkant

en: Position categories _horizontally
nl: Plaats categorieën _horizontaal

en: Position commands next to search _entry
nl: Plaats opdrachten naast zoekvak

en: Position pro_file on bottom
nl: Plaats profiel onderaan

en: Print available menu instance IDs
nl: Toon beschikbare instantie-ID's voor het menu

en: Print version information and exit
nl: Toon versie-informatie en sluit af

en: Recently Used
nl: Onlangs gebruikt

en: Remove action "%s"?
nl: Actie '%s' verwijderen?

en: Remove from Favorites
nl: Verwijder uit favorieten

en: Remove selected action
nl: Verwijder gekozen actie

en: Restarting computer in %d seconds.
nl: De computer wordt over %d seconden herstart.

en: Round Picture
nl: Ronde foto

en: Run %s
nl: Draai %s

en: Run in Terminal
nl: Draai in terminal

en: Search Actio_ns
nl: _Zoekacties

en: Search Action
nl: Zoekactie

en: Search for Files
nl: Zoeken naar bestanden

en: Search the Web
nl: Doorzoek het web

en: Select Command
nl: Opdracht kiezen

en: Select an Icon
nl: Kies een pictogram

en: Session Commands
nl: Sessie-opdrachten

en: Show a menu to easily access installed applications
nl: Toon een menu om geïnstalleerde toepassingen eenvoudig op te starten

en: Show application _descriptions
nl: Toon _beschrijvingen van toepassingen

en: Show application too_ltips
nl: Toon _zweeftips voor toepassingen

en: Show as _icons
nl: Toon als _pictogrammen

en: Show as lis_t
nl: Toon als _lijst

en: Show as t_ree
nl: Toon als _boomstructuur

en: Show c_onfirmation dialog
nl: Toon bevestigings_dialoog

en: Show cate_gory names
nl: Toon namen van _categorieën

en: Show generic application _names
nl: Toon _generieke toepassingsnamen

en: Shut _Down
nl: Af_sluiten

en: Small
nl: Klein

en: Smaller
nl: Kleiner

en: Sort Alphabetically A-Z
nl: Rangschik alfabetisch van A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
nl: Rangschik alfabetisch van Z-A

en: Sort ca_tegories
nl: Rangschik categorieën

en: Square Picture
nl: Vierkante foto

en: Stay _visible when focus is lost
nl: Blijf _zichtbaar wanneer scherpstelling weg is

en: Suspe_nd
nl: _Pauzestand

en: Suspending computer in %d seconds.
nl: De computer wordt over %d seconden in pauzestand gebracht.

en: Switch _User
nl: Gebruiker _wisselen

en: Switch categories by _hovering
nl: Verwissel van categorie door muispijl erop te laten rusten

en: The action will be deleted permanently.
nl: De actie zal blijvend worden verwijderd.

en: Title
nl: Titel

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
nl: Om het weer zichtbaar te maken moet u handmatig het bestand '%s' verwijderen of dat bestand openen en de regel '%s' verwijderen.

en: Turning off computer in %d seconds.
nl: De computer wordt over %d seconden uitgeschakeld.

en: Unable to add launcher to desktop.
nl: Kon starter niet toevoegen aan bureaublad.

en: Unable to add launcher to panel.
nl: Kon starter niet toevoegen aan werkbalk.

en: Unable to edit launcher.
nl: Kon starter niet bewerken.

en: Unable to open the following url: %s
nl: Kon het volgende webadres niet openen: %s

en: Use a single _panel row
nl: Gebruik een enkele werkbalkrij

en: Very Large
nl: Heel groot

en: Very Small
nl: Heel klein

en: Whisker Menu
nl: Whiskermenu

en: _Appearance
nl: _Uiterlijk

en: _Behavior
nl: _Gedrag

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Commands
nl: Op_drachten

en: _Delete
nl: _Wissen

en: _Edit Applications
nl: Toepassingen _bewerken

en: _General
nl: _Algemeen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Hibernate
nl: Slaapstand

en: _Icon:
nl: P_ictogram:

en: _Lock Screen
nl: Scherm _vergrendelen

en: _OK
nl: _Oké

en: _Pattern:
nl: _Patroon:

en: _Regular expression
nl: _Reguliere uitdrukking

en: _Restart
nl: _Herstarten

en: _Settings Manager
nl: Instellingenbeheer

en: _Title:
nl: _Titel:
