Whisker Menu - en to pl translation catalogue (136 entries)

en: Add action
pl: Dodaje czynność

en: Add to Desktop
pl: Dodaj do pulpitu

en: Add to Favorites
pl: Dodaj do ulubionych

en: Add to Panel
pl: Dodaj do panelu

en: All Applications
pl: Wszystkie programy

en: Alternate application launcher for Xfce
pl: Uruchamia programy w środowisku Xfce

en: Amount of _items:
pl: Ilość _elementów:

en: Application icon si_ze:
pl: Ro_zmiar ikony programu:

en: Applications
pl: Programy

en: Are you sure you want to hide "%s"?
pl: Czy na pewno chcesz ukryć „%s”?

en: Are you sure you want to log out?
pl: Czy na pewno chcesz się wylogować?

en: Are you sure you want to restart?
pl: Czy na pewno chcesz ponownie uruchomić komputer?

en: Are you sure you want to shut down?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć komputer?

en: Background opacit_y:
pl: _Przezroczystość tła:

en: Browse the file system to choose a custom command.
pl: Przegląda system plików, aby wybrać własne polecenie

en: C_ommand:
pl: _Polecenie:

en: Categ_ory icon size:
pl: Rozmiar ikony kateg_orii:

en: Choose which menu to popup by instance ID
pl: Wybierz menu, które ma się wyświetlić według identyfikatora instancji

en: Clear Recently Used
pl: Wyczyść ostatnio używane

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
pl: Prawa autorskie © 2013-2024 Graeme Gott

en: Default Category
pl: Kategoria domyślna

en: Details
pl: Szczegóły

en: Di_splay:
pl: _Wyświetlanie:

en: Do you want to suspend to RAM?
pl: Czy chcesz wstrzymać działanie komputera?

en: Do you want to suspend to disk?
pl: Czy chcesz zahibernować działanie komputera?

en: Edit Application...
pl: Edytuj program...

en: Edit _Profile
pl: Edytuj p_rofil

en: Failed to edit profile.
pl: Nie udało się edytować profilu.

en: Failed to execute command "%s".
pl: Nie udało się uruchomić polecenia „%s”.

en: Failed to hibernate.
pl: Nie udało się zahibernować.

en: Failed to launch menu editor.
pl: Nie udało się uruchomić edytora menu.

en: Failed to lock screen.
pl: Nie udało się zablokować ekranu.

en: Failed to log out.
pl: Nie udało się wylogować.

en: Failed to open settings manager.
pl: Nie udało się uruchomić menedżera ustawień.

en: Failed to restart.
pl: Nie udało się ponownie uruchomić.

en: Failed to shut down.
pl: Nie udało się wyłączyć.

en: Failed to suspend.
pl: Nie udało się wstrzymać.

en: Failed to switch user.
pl: Nie udało się przełączyć użytkownika.

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Hibernating computer in %d seconds.
pl: Działanie komputera zostanie zahibernowane za %d sekund.

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide Application
pl: Ukryj program

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon and title
pl: Ikona i etykieta

en: Include _favorites
pl: Dołączenie _ulubionych

en: Large
pl: Duży

en: Larger
pl: Większy

en: Log Ou_t...
pl: Wy_loguj…

en: Log _Out
pl: _Wyloguj

en: Logging out in %d seconds.
pl: Użytkownik zostanie wylogowany za %d sekund.

en: Man Pages
pl: Strony podręcznika

en: Menu _height:
pl: _Wysokość menu:

en: Menu _width:
pl: _Szerokość menu:

en: Nam_e:
pl: _Nazwa:

en: Name
pl: Nazwa

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Zwykły

en: Open URI
pl: Otwórz adres URI

en: P_rofile:
pl: P_rofil:

en: Panel Button
pl: Przycisk panelu

en: Pattern
pl: Wzór

en: Popup menu at center of screen
pl: Menu podręczne na środku ekranu

en: Popup menu at current mouse position
pl: Menu podręczne w bieżącej pozycji myszy

en: Position _search entry on bottom
pl: Umieszczenie paska _wyszukiwania na dole

en: Position cate_gories on bottom
pl: Umieszczenie kate_gorii na dole

en: Position cate_gories on left
pl: Umieszczenie kategorii po _lewej

en: Position categories _horizontally
pl: Umieszczenie kategorii _poziomo

en: Position commands next to search _entry
pl: Umieszczenie przycisków p_oleceń obok paska wyszukiwania

en: Position pro_file on bottom
pl: Umieszczenie pro_filu na dole

en: Print available menu instance IDs
pl: Wypisuje dostępne identyfikatory instacji menu

en: Print version information and exit
pl: Wypisuje informacje o wersji i kończy

en: Recently Used
pl: Ostatnio używane

en: Remove action "%s"?
pl: Usunąć czynność „%s”?

en: Remove from Favorites
pl: Usuń z ulubionych

en: Remove selected action
pl: Usuwa wybraną czynność

en: Restarting computer in %d seconds.
pl: Komputer zostanie ponownie uruchomiony za %d sekund.

en: Round Picture
pl: Okrągły obraz

en: Run %s
pl: Uruchom %s

en: Run in Terminal
pl: Uruchom w terminalu

en: Search Actio_ns
pl: _Czynności

en: Search Action
pl: Wyszukaj czynność

en: Search for Files
pl: Wyszukaj pliki

en: Search the Web
pl: Przeszukaj sieć

en: Select Command
pl: Wybór polecenia

en: Select an Icon
pl: Wybór ikony

en: Session Commands
pl: Polecenia sesji

en: Show a menu to easily access installed applications
pl: Wyświetla aktywatory zainstalowanych programów rozmieszczone w menu

en: Show application _descriptions
pl: _Opisy programów

en: Show application too_ltips
pl: _Podpowiedzi programów

en: Show as _icons
pl: Pokaż jako _ikony

en: Show as lis_t
pl: Pokaż jako lis_tę

en: Show as t_ree
pl: Pokaż jako d_rzewo

en: Show c_onfirmation dialog
pl: Potwierdzanie _czynności

en: Show cate_gory names
pl: Nazwy kate_gorii

en: Show generic application _names
pl: Uproszczone _nazwy programów

en: Shut _Down
pl: Wyłą_cz

en: Small
pl: Mały

en: Smaller
pl: Mniejszy

en: Sort Alphabetically A-Z
pl: Posortuj alfabetycznie A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
pl: Posortuj alfabetycznie Z-A

en: Sort ca_tegories
pl: Sortowanie ka_tegorii

en: Square Picture
pl: Kwadratowy obraz

en: Stay _visible when focus is lost
pl: Utrzymywanie _widoczności po utracie fokusu

en: Suspe_nd
pl: W_strzymaj

en: Suspending computer in %d seconds.
pl: Działanie komputera zostanie wstrzymane za %d sekund.

en: Switch _User
pl: Przełącz uży_tkownika

en: Switch categories by _hovering
pl: Przełączanie kategorii poprzez _wskazanie ich kursorem myszy

en: The action will be deleted permanently.
pl: Czynność zostanie nieodwracalnie usunięta.

en: Title
pl: Etykieta

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
pl: Aby ją odkryć, musisz ręcznie usunąć plik „%s” lub otworzyć ten plik i usunąć wiersz „%s”.

en: Turning off computer in %d seconds.
pl: Komputer zostanie wyłączony za %d sekund.

en: Unable to add launcher to desktop.
pl: Nie można dodać aktywatora na pulpicie

en: Unable to add launcher to panel.
pl: Nie można dodać aktywatora do panelu

en: Unable to edit launcher.
pl: Nie można edytować aktywatora.

en: Unable to open the following url: %s
pl: Nie można otworzyć następującego adresu URL: %s

en: Use a single _panel row
pl: Umieszczenie ikony w jednym wierszu p_anelu

en: Very Large
pl: Największy

en: Very Small
pl: Najmniejszy

en: Whisker Menu
pl: Menu Whisker

en: _Appearance
pl: _Wygląd

en: _Behavior
pl: _Zachowanie

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Commands
pl: _Polecenia

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Edit Applications
pl: _Edytuj programy

en: _General
pl: _Ogólne

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Hibernate
pl: _Zahibernuj

en: _Icon:
pl: _Ikona:

en: _Lock Screen
pl: _Zablokuj ekran

en: _Pattern:
pl: _Wzór:

en: _Regular expression
pl: Wyrażenie _regularne

en: _Restart
pl: _Uruchom ponownie

en: _Settings Manager
pl: Menedżer _ustawień

en: _Title:
pl: _Nazwa:
