Whisker Menu - en to sk translation catalogue (135 entries)

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: Add to Desktop
sk: Pridať na plochu

en: Add to Favorites
sk: Pridať k obľúbeným

en: Add to Panel
sk: Pridať do panela

en: All Applications
sk: Všetky aplikácie

en: Alternate application launcher for Xfce
sk: Alternatívny spúšťač aplikácií pre XFCE

en: Amount of _items:
sk: Počet polož_iek:

en: Application icon si_ze:
sk: _Veľkosť ikony aplikácie:

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Are you sure you want to hide "%s"?
sk: Naozaj chcete skryť „%s”?

en: Are you sure you want to log out?
sk: Naozaj sa chcete odhlásiť?

en: Are you sure you want to restart?
sk: Naozaj chcete reštartovať počítač?

en: Are you sure you want to shut down?
sk: Naozaj chcete vypnúť počítač?

en: Background opacit_y:
sk: Neprie_hľadnosť pozadia

en: Browse the file system to choose a custom command.
sk: Prezrieť súborový systém a zvoliť vlastný príkaz.

en: C_ommand:
sk: P_ríkaz:

en: Categ_ory icon size:
sk: Veľkosť ikony _kategorie

en: Choose which menu to popup by instance ID
sk: Zvoľte, ktoré menu zobraziť pomocou ID inštancie

en: Clear Recently Used
sk: Vymazať nedávne

en: Default Category
sk: Predvolená kategória

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Di_splay:
sk: _Zobraziť:

en: Do you want to suspend to RAM?
sk: Naozaj chcete systém uspať do RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
sk: Naozaj chcete systém uspať na disk?

en: Edit Application...
sk: Upraviť aplikáciu...

en: Edit _Profile
sk: Upraviť _profil

en: Failed to edit profile.
sk: Úprava profilu zlyhala.

en: Failed to execute command "%s".
sk: Zlyhalo vykonanie príkazu „%s”.

en: Failed to hibernate.
sk: Hibernácia zlyhala.

en: Failed to launch menu editor.
sk: Zlyhalo spustenie editora menu.

en: Failed to lock screen.
sk: Zlyhalo zamknutie obrazovky.

en: Failed to log out.
sk: Zlyhalo odhlásenie.

en: Failed to open settings manager.
sk: Zlyhalo otvorenie správcu nastavení.

en: Failed to restart.
sk: Reštart zlyhal.

en: Failed to shut down.
sk: Vypnutie zlyhalo.

en: Failed to suspend.
sk: Uspanie zlyhalo.

en: Failed to switch user.
sk: Prepnutie používateľa zlyhalo.

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Hibernating computer in %d seconds.
sk: Hibernácia počítača za%d sekúnd.

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hide Application
sk: Skryť aplikáciu

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon and title
sk: Ikona a názov

en: Include _favorites
sk: Zahrnúť obľúbené

en: Large
sk: Veľké

en: Larger
sk: Väčšie

en: Log Ou_t...
sk: O_dhlásiť…

en: Log _Out
sk: _Odhlásiť

en: Logging out in %d seconds.
sk: Odhlásenie za %d sekúnd.

en: Man Pages
sk: Manuálové stránky

en: Menu _height:
sk: _Výška menu:

en: Menu _width:
sk: Ší_rka menu:

en: Nam_e:
sk: M_eno:

en: Name
sk: Meno

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálne

en: Open URI
sk: Otvoriť URI

en: P_rofile:
sk: P_rofil:

en: Panel Button
sk: Tlačidlo panela

en: Pattern
sk: Vzor

en: Popup menu at center of screen
sk: Vyskakovacie menu v strede obrazovky

en: Popup menu at current mouse position
sk: Zobraziť menu v aktuálnej pozícii kurzora

en: Position _search entry on bottom
sk: Umiestniť položku hľadať dole

en: Position cate_gories on bottom
sk: Umiestniť kate_górie dole

en: Position cate_gories on left
sk: Umiestniť kate_górie vľavo

en: Position categories _horizontally
sk: Umiestniť kategórie _horizontálne

en: Position commands next to search _entry
sk: Umiestniť príkazy _vedľa položky hľadať

en: Position pro_file on bottom
sk: Umiestniť pro_fil dole

en: Print available menu instance IDs
sk: Vypísať ID dostupných inštancií menu

en: Print version information and exit
sk: Vypísať verziou a skončiť

en: Recently Used
sk: Nedávne

en: Remove action "%s"?
sk: Odstrániť akciu „%s”?

en: Remove from Favorites
sk: Odstrániť z obľúbených

en: Remove selected action
sk: Odstrániť zvolenú akciu

en: Restarting computer in %d seconds.
sk: Reštart počítača za%d sekúnd.

en: Round Picture
sk: Zaoblený obrázok

en: Run %s
sk: Spustiť %s

en: Run in Terminal
sk: Spustiť v termináli

en: Search Actio_ns
sk: Hľadať ak_cie

en: Search Action
sk: Hľadať akciu

en: Search for Files
sk: Hľadať v súboroch

en: Search the Web
sk: Hľadať na webe

en: Select Command
sk: Zvoľte príkaz

en: Select an Icon
sk: Vyberte ikonu

en: Session Commands
sk: Príkazy relácie

en: Show a menu to easily access installed applications
sk: Zobrazí menu na jednoduché prechádzanie nainštalovanými aplikáciami

en: Show application _descriptions
sk: Zobraziť _popis aplikácie

en: Show application too_ltips
sk: Zobraziť nástrojové tipy ap_likácie

en: Show as _icons
sk: Zobraziť ako _ikony

en: Show as lis_t
sk: Zobraziť ako _zoznam:

en: Show as t_ree
sk: Zobraziť ako st_rom:

en: Show c_onfirmation dialog
sk: Z_obraziť potvrdzovací dialóg

en: Show cate_gory names
sk: Zobraziť názvy kate_górií

en: Show generic application _names
sk: Zobraziť všeobecné mená aplikácií

en: Shut _Down
sk: _Vypnúť

en: Small
sk: Malé

en: Smaller
sk: Menšie

en: Sort Alphabetically A-Z
sk: Zoradiť abecedne A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
sk: Zoradiť abecedne Z-A

en: Sort ca_tegories
sk: Zoradiť ka_tegórie

en: Square Picture
sk: Hranatý obrázok

en: Stay _visible when focus is lost
sk: Ponechať _zobrazené po strate zamerania

en: Suspe_nd
sk: _Uspať

en: Suspending computer in %d seconds.
sk: Uspanie počítača za%d sekúnd.

en: Switch _User
sk: Prepnúť po_užívateľa

en: Switch categories by _hovering
sk: Nasledovať kategóriu po_d myšou

en: The action will be deleted permanently.
sk: Akcia bude odstránená natrvalo

en: Title
sk: Názov

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
sk: Na opätovné zobrazenie musíte manuálne odstrániť súbor „%s” alebo ho otvoriť a odstrániť riadok „%s”.

en: Turning off computer in %d seconds.
sk: Vypnutie počítača za%d sekúnd.

en: Unable to add launcher to desktop.
sk: Nemožno pridať spúšťač na plochu

en: Unable to add launcher to panel.
sk: Nemožno pridať spúšťač do panela

en: Unable to edit launcher.
sk: Nemožno upraviť spúšťač

en: Unable to open the following url: %s
sk: Nemožno otvoriť URL: %s

en: Use a single _panel row
sk: _Panel v jednom riadku

en: Very Large
sk: Celkom veľké

en: Very Small
sk: Celkom malé

en: Wikipedia
sk: Wikipédia

en: _Appearance
sk: Vzhľ_ad

en: _Behavior
sk: _Správanie

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Commands
sk: Príka_zy

en: _Delete
sk: __Odstrániť

en: _Edit Applications
sk: Upraviť aplikáci_e

en: _General
sk: _Všobecné

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Hibernate
sk: _Hibernovať

en: _Icon:
sk: _Ikona:

en: _Lock Screen
sk: _Zamknúť obrazovku

en: _Pattern:
sk: _Vzor:

en: _Regular expression
sk: _Regulárny výraz

en: _Restart
sk: _Reštartovať

en: _Settings Manager
sk: _Správca nastavení

en: _Title:
sk: _Názov:
