Whisker Menu - en to sl translation catalogue (130 entries)

en: Add action
sl: Dodaj dejanje

en: Add to Desktop
sl: Dodaj na namizje

en: Add to Favorites
sl: Dodaj med priljubljene

en: Add to Panel
sl: Dodaj v pult

en: All Applications
sl: Vsi programi

en: Alternate application launcher for Xfce
sl: Alternativni zaganjalnik programov za Xfce

en: Amount of _items:
sl: Štev_ilo predmetov:

en: Application icon si_ze:
sl: Velikos_t ikon programov

en: Applications
sl: Programi

en: Are you sure you want to hide "%s"?
sl: Ali ste prepričani, da želite skriti "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
sl: Ali ste prepričani, da se želite odjaviti?

en: Are you sure you want to restart?
sl: Ali ste prepričani, da želite sistem ponovno zagnati?

en: Are you sure you want to shut down?
sl: Ali ste prepričani, da želite izklopiti računalnik?

en: Background opacit_y:
sl: Pro_zornost ozadja:

en: Browse the file system to choose a custom command.
sl: Izberite datoteko za zagon.

en: C_ommand:
sl: _Ukaz:

en: Categ_ory icon size:
sl: Velikost ikon kateg_orij

en: Clear Recently Used
sl: Počisti nedavno uporabljene

en: Default Category
sl: Privzeta kategorija

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Di_splay:
sl: Pok_aži:

en: Do you want to suspend to RAM?
sl: Ali želite preklopiti v stanje pripravljenosti v RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
sl: Ali želite preklopiti v stanje pripravljenosti da diskovni pogon?

en: Edit Application...
sl: Uredi program ...

en: Edit _Profile
sl: Uredi _profil

en: Failed to edit profile.
sl: Ni mogoče urejati profila.

en: Failed to execute command "%s".
sl: Ni mogoče izvesti ukaza "%s".

en: Failed to hibernate.
sl: Sistema ni bilo mogoče preklopiti v stanje pripravljenosti (hibernirati).

en: Failed to launch menu editor.
sl: Ni mogoče zagnati urejevalnika menija.

en: Failed to lock screen.
sl: Ni mogoče zakleniti zaslona.

en: Failed to log out.
sl: Odjavljanje neuspešno.

en: Failed to open settings manager.
sl: Ni mogoče zagnati upravljalnika nastavitev.

en: Failed to restart.
sl: Sistema ni bilo mogoče ponovno zagnati.

en: Failed to shut down.
sl: Sistema ni bilo mogoče zaustaviti.

en: Failed to suspend.
sl: Sistema ni bilo mogoče preklopiti v stanje pripravljenosti.

en: Failed to switch user.
sl: Zamenjava uporabnika ni uspela.

en: Favorites
sl: Priljubljene

en: Hibernating computer in %d seconds.
sl: Preklapljanje v stanje pripravljenosti v %dsekundah.

en: Hidden
sl: Skrito

en: Hide Application
sl: Skrij program

en: Icon
sl: Ikono

en: Icon and title
sl: Ikono in naziv

en: Include _favorites
sl: Vključi _priljubljene

en: Large
sl: Velika

en: Larger
sl: Večja

en: Log Ou_t...
sl: _Odjava

en: Log _Out
sl: _Odjava

en: Logging out in %d seconds.
sl: Odjavljanje v %d sekundah.

en: Man Pages
sl: Priročniki

en: Menu
sl: Meni

en: Nam_e:
sl: Naz_iv:

en: Name
sl: Naziv

en: None
sl: Brez

en: Normal
sl: Običajna

en: Open URI
sl: Odpri URL

en: P_rofile:
sl: P_rofil:

en: Panel Button
sl: Gumb pulta

en: Pattern
sl: Vzorec

en: Popup menu at current mouse position
sl: Pojavni meni pri trenutnem položaju miške

en: Position _search entry next to panel button
sl: Postavi is_kalno polje k gumbu za prikaz

en: Position cate_gories next to panel button
sl: Postavi kate_gorije poleg gumba v pultu

en: Position categories _horizontally
sl: Postavi kategorije _vodoravno

en: Position commands next to search _entry
sl: Postavi d_ejanja ob iskalno polje

en: Print version information and exit
sl: Izpiši informacijo o verziji in končaj

en: Recently Used
sl: Nedavno uporabljeno

en: Remove action "%s"?
sl: Odstrani dejanje "%s"?

en: Remove from Favorites
sl: Odstrani iz priljubljenih

en: Remove selected action
sl: Odstrani izbrano dejanje

en: Restarting computer in %d seconds.
sl: Ponoven zagon sistema v %d sekundah.

en: Round Picture
sl: Okrogla slika

en: Run %s
sl: Zaženi %s

en: Run in Terminal
sl: Zaženi v terminalu

en: Search Actio_ns
sl: Deja_nja iskanja

en: Search Action
sl: Dejanje iskanja

en: Search for Files
sl: Išči datoteke

en: Search the Web
sl: Išči po spletu

en: Select Command
sl: Izbira programa

en: Select an Icon
sl: Izbira ikone

en: Session Commands
sl: Dejanja seje

en: Show a menu to easily access installed applications
sl: Prikaži meni za preprost dostop do nameščenih programov

en: Show application _descriptions
sl: Pokaži opise _programov

en: Show application too_ltips
sl: Pokaži orodni _namig programov

en: Show as _icons
sl: Prikaži kot _ikone

en: Show as lis_t
sl: Prikaži kot se_znam

en: Show as t_ree
sl: Prikaži kot d_revo

en: Show c_onfirmation dialog
sl: P_okaži pogovorno okno za potrditev

en: Show cate_gory names
sl: Pokaži imena kate_gorij

en: Show generic application _names
sl: Pokaži posplošena ime_na programov

en: Shut _Down
sl: _Zaustavitev sistema

en: Small
sl: Majhna

en: Smaller
sl: Manjša

en: Sort Alphabetically A-Z
sl: Razvrsti po abecedi A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
sl: Razvrsti po abecedi Z-A

en: Sort ca_tegories
sl: Razvrsti ka_tegorije

en: Square Picture
sl: Kvadratna slika

en: Stay _visible when focus is lost
sl: Meni naj ostane _viden, tudi ko ni v žarišču

en: Suspe_nd
sl: V sta_nje pripravljenosti

en: Suspending computer in %d seconds.
sl: Preklapljanje v stanje pripravljenosti v %dsekundah.

en: Switch _User
sl: Zamenjaj _uporabnika

en: Switch categories by _hovering
sl: Preklopi kategorije ob pre_hodu

en: The action will be deleted permanently.
sl: Dejanje bo trajno izbrisano.

en: Title
sl: Naziv

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
sl: Za ponoven prikaz morate ročno odstraniti datoteko "%s" oz. odpreti to datoteko in odstraniti vrstico "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
sl: Zaustavljanje sistema v %d sekundah.

en: Unable to add launcher to desktop.
sl: Zaganjalnika ni bilo mogoče dodati na namizje.

en: Unable to add launcher to panel.
sl: Zaganjalnika ni bilo mogoče dodati v pult.

en: Unable to edit launcher.
sl: Zaganjalnika ni mogoče urediti.

en: Unable to open the following url: %s
sl: Ni bilo mogoče odpreti URL naslova: %s

en: Use a single _panel row
sl: Zasedi eno samo vrstico pulta

en: Very Large
sl: Največja

en: Very Small
sl: Najmanjša

en: Whisker Menu
sl: Whisker meni

en: _Appearance
sl: _Izgled

en: _Behavior
sl: O_bnašanje

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Commands
sl: _Ukazi

en: _Delete
sl: I_zbriši

en: _Edit Applications
sl: Uredi programe

en: _General
sl: _Splošno

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Hibernate
sl: _Hibernacija

en: _Icon:
sl: _Ikona:

en: _Lock Screen
sl: Zak_leni zaslon

en: _OK
sl: _V redu

en: _Pattern:
sl: _Vzorec:

en: _Regular expression
sl: _Regularni izraz

en: _Restart
sl: _Ponovni zagon

en: _Settings Manager
sl: Nastavitve

en: _Title:
sl: _Naziv:
