Whisker Menu - en to sr translation catalogue (139 entries)

en: Add action
sr: Додај радњу

en: Add to Desktop
sr: Додај на површ

en: Add to Favorites
sr: Додај у омиљене

en: Add to Panel
sr: Додај на полицу

en: All Applications
sr: Сви програми

en: Alternate application launcher for Xfce
sr: Заменски покретач програма за Иксфце

en: Amount of _items:
sr: Количина _ставки:

en: Application icon si_ze:
sr: Величина сличица_ програма:

en: Applications
sr: Програми

en: Are you sure you want to hide "%s"?
sr: Да ли сте сигурни да желите сакрити „%s“?

en: Are you sure you want to log out?
sr: Да ли сте сигурни да се желите одјавити?

en: Are you sure you want to restart?
sr: Да ли сте сигурни да желите поново покренути рачунар?

en: Are you sure you want to shut down?
sr: Да ли сте сигурни да желите искључити рачунар?

en: Background opacit_y:
sr: Прозирност позадине_:

en: Browse the file system to choose a custom command.
sr: Разгледај систем датотека ради одабира произвољне наредбе.

en: C_ommand:
sr: Н_аредба:

en: Categ_ory icon size:
sr: Величина иконица _врста:

en: Choose which menu to popup by instance ID
sr: Изабери који изборник да искочи по ЛБ примерка

en: Clear Recently Used
sr: Очисти недавно коришћено

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
sr: Права умножавања © 2013-2024 Грејем Гот Graeme Gott

en: Default Category
sr: Подразумевана врста

en: Details
sr: Појединости

en: Di_splay:
sr: Пр_иказ:

en: Do you want to suspend to RAM?
sr: Да ли желите обуставити у РАМ?

en: Do you want to suspend to disk?
sr: Да ли желите обуставити на диску?

en: Edit Application...
sr: Уреди програм...

en: Edit _Profile
sr: Уреди _профил

en: Failed to edit profile.
sr: Нисам успео да уредим профил.

en: Failed to execute command "%s".
sr: Нисам успео да извршим наредбу „%s“.

en: Failed to hibernate.
sr: Нисам успео да успавам систем.

en: Failed to launch menu editor.
sr: Нисам успео да покренем уређивача изборника.

en: Failed to lock screen.
sr: Нисам успео да закључам екран.

en: Failed to log out.
sr: Нисам успео извршим одјаву.

en: Failed to open settings manager.
sr: Нисам успео да отворим управника поставки.

en: Failed to restart.
sr: Нисам успео да поново покренем рачунар.

en: Failed to shut down.
sr: Нисам успео да искључим рачунар.

en: Failed to suspend.
sr: Нисам успео да обуставим рачунар.

en: Failed to switch user.
sr: Нисам успео да променим корисника.

en: Favorites
sr: Омиљено

en: Hibernating computer in %d seconds.
sr: Успављујем рачунар кроз %d секунди.

en: Hidden
sr: Скривен

en: Hide Application
sr: Сакриј програме

en: Icon
sr: Сличица

en: Icon and title
sr: Сличица и наслов

en: Include _favorites
sr: Укључи _омиљене

en: Large
sr: Велике

en: Larger
sr: Веће

en: Log Ou_t...
sr: Одјав_а...

en: Log _Out
sr: Одја_ва

en: Logging out in %d seconds.
sr: Одјава кроз %d секунди.

en: Man Pages
sr: Упутне странице

en: Menu
sr: Изборник

en: Menu _height:
sr: _Висина изборника:

en: Menu _width:
sr: _Ширина изборника:

en: Nam_e:
sr: И_ме:

en: Name
sr: Име

en: None
sr: Ништа

en: Normal
sr: Обичне

en: Open URI
sr: Отвори адресу

en: P_rofile:
sr: П_ресек:

en: Panel Button
sr: Дугме полице

en: Pattern
sr: Образац

en: Popup menu at center of screen
sr: Искачући изборник на средишту заслона

en: Popup menu at current mouse position
sr: Искачући изборник на тренутном положају миша

en: Position _search entry on bottom
sr: Положај уноса _претраге на дно

en: Position cate_gories on bottom
sr: Положај вр_ста на дну

en: Position cate_gories on left
sr: Положај вр_ста на лево

en: Position categories _horizontally
sr: Положај врста _водоравно

en: Position commands next to search _entry
sr: Постави наредбе до кућице претраге

en: Position pro_file on bottom
sr: Положај пре_сека на дно

en: Print available menu instance IDs
sr: Штампај доступне ЛБ-ве примерка изборника

en: Print version information and exit
sr: Штампај податке издања и изађи

en: Recently Used
sr: Недавно коришћено

en: Remove action "%s"?
sr: Да ли да уклоним радњу „%s“?

en: Remove from Favorites
sr: Уклони из омиљених

en: Remove selected action
sr: Уклони означену радњу

en: Restarting computer in %d seconds.
sr: Поново покрећем рачунар кроз %d секунди.

en: Round Picture
sr: Обла слика

en: Run %s
sr: Покрени %s

en: Run in Terminal
sr: Покрени у терминалу

en: Search Actio_ns
sr: Р_адње претраге

en: Search Action
sr: Радње претраге

en: Search for Files
sr: Претражи датотеке

en: Search the Web
sr: Претражи мрежу

en: Select Command
sr: Изаберите наредбу

en: Select an Icon
sr: Изабери сличицу

en: Session Commands
sr: Наредбе седнице

en: Show a menu to easily access installed applications
sr: Приказуј изборник за брзи приступ уграђеним програмима

en: Show application _descriptions
sr: Приказуј _описе програма

en: Show application too_ltips
sr: Приказуј програмске напомене

en: Show as _icons
sr: Приказуј као сличице

en: Show as lis_t
sr: Приказуј као спис_ак

en: Show as t_ree
sr: Приказуј као грана_ње

en: Show c_onfirmation dialog
sr: Приказуј прозорче потврд_е

en: Show cate_gory names
sr: Прикажи имена врста_

en: Show generic application _names
sr: Приказуј уопштене _називе програма

en: Shut _Down
sr: Искључи

en: Small
sr: Мале

en: Smaller
sr: Малецне

en: Sort Alphabetically A-Z
sr: Поређај азбучно А-Ш

en: Sort Alphabetically Z-A
sr: Поређај азбучно Ш-А

en: Sort ca_tegories
sr: Распореди вр_сте

en: Square Picture
sr: Четвороугаона слика

en: Stay _visible when focus is lost
sr: Остани _видљив при губитку жиже

en: Suspe_nd
sr: Обустав_и

en: Suspending computer in %d seconds.
sr: Обустави рачунар кроз %d секунди.

en: Switch _User
sr: Промени _корисника

en: Switch categories by _hovering
sr: Мењај врсте _надношењем миша

en: The action will be deleted permanently.
sr: Радња ће бити трајно избрисана.

en: Title
sr: Наслов

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
sr: Ради откривања треба ручно да уклоните датотеку„%s“ или отворите датотеку и уклоните линију „%s“.

en: Turning off computer in %d seconds.
sr: Искључујем рачунар кроз %d секунди.

en: Unable to add launcher to desktop.
sr: Нисам успео да додам покретач на радну површ.

en: Unable to add launcher to panel.
sr: Нисам успео да додам покретач на полицу.

en: Unable to edit launcher.
sr: Нисам успео да уредим покретач.

en: Unable to open the following url: %s
sr: Нисам успео да отворим следећу адресу: %s

en: Use a single _panel row
sr: Користи један ред _површи

en: Very Large
sr: Врло велике

en: Very Small
sr: Врло мале

en: Whisker Menu
sr: Бркин изборник

en: Wikipedia
sr: Википедија

en: _Appearance
sr: _Изглед

en: _Behavior
sr: _Понашање

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Commands
sr: _Наредбе

en: _Delete
sr: _Избриши

en: _Edit Applications
sr: _Уреди програме

en: _General
sr: _Опште

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _Hibernate
sr: _Успавај

en: _Icon:
sr: _Иконица:

en: _Lock Screen
sr: _Закључај екран

en: _OK
sr: _У реду

en: _Pattern:
sr: _Образац:

en: _Regular expression
sr: Општи из_раз

en: _Restart
sr: _Поново покрени

en: _Settings Manager
sr: _Управник поставки

en: _Title:
sr: _Наслов:
