Whisker Menu - en to tr translation catalogue (137 entries)

en: Add action
tr: Komut ekle

en: Add to Desktop
tr: Masaüstüne Ekle

en: Add to Favorites
tr: Sık Kullanılanlara Ekle

en: Add to Panel
tr: Panele Ekle

en: All Applications
tr: Tüm Uygulamalar

en: Alternate application launcher for Xfce
tr: Xfce için alternatif uygulama başlatıcısı

en: Amount of _items:
tr: Ögelerin _miktarı:

en: Application icon si_ze:
tr: Uygulama simge bo_yutu:

en: Applications
tr: Uygulamalar

en: Are you sure you want to hide "%s"?
tr: "%s" gizlemek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to log out?
tr: Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to restart?
tr: Yeniden başlatmak istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to shut down?
tr: Sistemi kapatmak istediğinize emin misiniz?

en: Background opacit_y:
tr: Arka plan _matlığı:

en: Browse the file system to choose a custom command.
tr: Dosya sistemine gözatmak için bir komut seçin.

en: C_ommand:
tr: K_omut:

en: Categ_ory icon size:
tr: Kategori simge boyutu:

en: Choose which menu to popup by instance ID
tr: Örnek kimliğine göre hangi menünün açılacağını seçin

en: Clear Recently Used
tr: Son Kullanılanları Temizle

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
tr: Telif Hakkı © 2013-2024 Graeme Gott

en: Default Category
tr: Varsayılan Kategori

en: Details
tr: Detaylar

en: Di_splay:
tr: Gö_rünüm:

en: Do you want to suspend to RAM?
tr: Sistemi RAM belleğe askıya almak istiyor musunuz?

en: Do you want to suspend to disk?
tr: Diske askıya almak istiyor musunuz?

en: Edit Application...
tr: Uygulamayı Düzenle...

en: Edit _Profile
tr: Profili _Düzenle

en: Failed to edit profile.
tr: Profil düzenlenemedi.

en: Failed to execute command "%s".
tr: "%s" komutu çalıştırılamadı.

en: Failed to hibernate.
tr: Hazırda bekletme başarısız oldu.

en: Failed to launch menu editor.
tr: Menü düzenleyici başlatılamadı.

en: Failed to lock screen.
tr: Ekran kilitlenemedi.

en: Failed to log out.
tr: Çıkış yapılamadı.

en: Failed to open settings manager.
tr: Ayarlar yöneticisi açılamadı.

en: Failed to restart.
tr: Yeniden başlatılamadı.

en: Failed to shut down.
tr: Kapatılamadı.

en: Failed to suspend.
tr: Askıya alınamadı.

en: Failed to switch user.
tr: Kullanıcı değiştirilemedi.

en: Favorites
tr: Sık Kullanılanlar

en: Hibernating computer in %d seconds.
tr: Bilgisayar %d saniye içinde hazırda beklet duruma geçecek.

en: Hidden
tr: Gizli

en: Hide Application
tr: Uygulamayı Gizle

en: Icon
tr: Simge

en: Icon and title
tr: Simge ve başlık

en: Include _favorites
tr: _Sık kullanılanları dahil et

en: Large
tr: Büyük

en: Larger
tr: Daha Büyük

en: Log Ou_t...
tr: Çık_ış...

en: Log _Out
tr: Çık_ış

en: Logging out in %d seconds.
tr: %d saniye içinde çıkış yapılacak.

en: Man Pages
tr: Man Sayfaları

en: Menu
tr: Menü

en: Menu _height:
tr: Menü _yüksekliği:

en: Menu _width:
tr: Menü _genişliği:

en: Nam_e:
tr: İsi_m:

en: Name
tr: İsim

en: None
tr: Hiçbiri

en: Open URI
tr: URI aç

en: P_rofile:
tr: P_rofil:

en: Panel Button
tr: Panel Düğmesi

en: Pattern
tr: Desen

en: Popup menu at center of screen
tr: Ekranın ortasında açılır menü

en: Popup menu at current mouse position
tr: Geçerli fare konumunda açılır menü

en: Position _search entry on bottom
tr: _Arama çubuğu altta konumlansın

en: Position cate_gories on bottom
tr: _Kategoriler altta konumlansın

en: Position cate_gories on left
tr: Kategoriler _solda konumlansın

en: Position categories _horizontally
tr: Kategoriler _yatay konumlansın

en: Position commands next to search _entry
tr: Komutlar, arama _kutusunun yanında konumlansın

en: Position pro_file on bottom
tr: _Profil altta konumlansın

en: Print available menu instance IDs
tr: Kullanılabilir menü örnek kimliklerini yazdır

en: Print version information and exit
tr: Sürüm bilgilerini yazdır ve çık

en: Recently Used
tr: Son Kullanılanlar

en: Remove action "%s"?
tr: "%s" komutu silinsin mi?

en: Remove from Favorites
tr: Sık Kullanılanlardan Kaldır

en: Remove selected action
tr: Seçili komutu sil

en: Restarting computer in %d seconds.
tr: Bilgisayar %d saniye içinde yeniden başlatılacak.

en: Round Picture
tr: Yuvarlak Resim

en: Run %s
tr: Çalıştır %s

en: Run in Terminal
tr: Uçbirimde Çalıştır

en: Search Actio_ns
tr: Komut_ları Ara

en: Search Action
tr: Komut Ara

en: Search for Files
tr: Dosyaları Ara

en: Search the Web
tr: İnternette Ara

en: Select Command
tr: Komut Seç

en: Select an Icon
tr: Simge Seç

en: Session Commands
tr: Oturum Komutları

en: Show a menu to easily access installed applications
tr: Kurulu uygulamalara kolayca erişmek için bir menü göster

en: Show application _descriptions
tr: Uygulama _açıklamalarını göster

en: Show application too_ltips
tr: Uygulama ip_uçlarını göster

en: Show as _icons
tr: _Simge olarak göster

en: Show as lis_t
tr: Lis_te olarak göster

en: Show as t_ree
tr: A_ğaç olarak göster

en: Show c_onfirmation dialog
tr: Onay i_letişimini göster

en: Show cate_gory names
tr: Kate_gori isimlerini göster

en: Show generic application _names
tr: Genel uygulama _isimlerini göster

en: Shut _Down
tr: Kap_at

en: Small
tr: Küçük

en: Smaller
tr: Daha Küçük

en: Sort Alphabetically A-Z
tr: Alfabetik Diz A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
tr: Alfabetik Diz Z-A

en: Sort ca_tegories
tr: Ka_tegorileri sırala

en: Square Picture
tr: Kare Resim

en: Stay _visible when focus is lost
tr: Odak kaybolduğunda _görünür kal

en: Suspe_nd
tr: Askıya A_l

en: Suspending computer in %d seconds.
tr: Bilgisayar %d saniye içinde askıya alınacak.

en: Switch _User
tr: _Kullanıcı Değiştir

en: Switch categories by _hovering
tr: İmleç _üzerine gelince kategori değişsin

en: The action will be deleted permanently.
tr: Komut kalıcı olarak silinecek.

en: Title
tr: Başlık

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
tr: Uygulamayı göstermek için "%s" dosyasını elle kaldırmanız ya da dosyayı açıp "%s" satırını silmeniz gerekir.

en: Turning off computer in %d seconds.
tr: Bilgisayar %d saniye içinde kapatılacak.

en: Unable to add launcher to desktop.
tr: Başlatıcı masaüstüne eklenemedi.

en: Unable to add launcher to panel.
tr: Başlatıcı panele eklenemedi.

en: Unable to edit launcher.
tr: Başlatıcı düzenlenemedi.

en: Unable to open the following url: %s
tr: Aşağıdaki URL açılamıyor: %s

en: Use a single _panel row
tr: Tek satırlık _panel kullan

en: Very Large
tr: Çok Büyük

en: Very Small
tr: Çok Küçük

en: Whisker Menu
tr: Whisker Menü

en: _Appearance
tr: _Görünüm

en: _Behavior
tr: _Davranış

en: _Cancel
tr: _Vazgeç

en: _Close
tr: _Kapat

en: _Commands
tr: _Komutlar

en: _Delete
tr: _Sil

en: _Edit Applications
tr: _Uygulamaları Düzenle

en: _General
tr: _Genel

en: _Help
tr: _Yardım

en: _Hibernate
tr: _Hazırda Beklet

en: _Icon:
tr: _Simge

en: _Lock Screen
tr: _Ekranı Kilitle

en: _OK
tr: _Tamam

en: _Pattern:
tr: _Desen:

en: _Regular expression
tr: _Düzenli ifade

en: _Restart
tr: _Yeniden Başlat

en: _Settings Manager
tr: _Ayarlar Yöneticisi

en: _Title:
tr: _Başlık:
