Whisker Menu - en to uk translation catalogue (139 entries)

en: Add action
uk: Додати дію

en: Add to Desktop
uk: Додати до стільниці

en: Add to Favorites
uk: Додати до обраного

en: Add to Panel
uk: Додати на панель

en: All Applications
uk: Усі програми

en: Alternate application launcher for Xfce
uk: Альтернативний пускач програм для Xfce

en: Amount of _items:
uk: Кількість _елементів:

en: Application icon si_ze:
uk: Розмір піктограми програ_ми:

en: Applications
uk: Програми

en: Are you sure you want to hide "%s"?
uk: Ви впевнені, що хочете приховати "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
uk: Ви впевнені, що хочете вийти?

en: Are you sure you want to restart?
uk: Ви впевнені, що хочете перезапустити систему?

en: Are you sure you want to shut down?
uk: Ви впевнені, що хочете завершити роботу?

en: Background opacit_y:
uk: Непрозорість _фону:

en: Browse the file system to choose a custom command.
uk: Переглянути файлову систему, щоб вибрати зовнішню команду

en: C_ommand:
uk: К_оманда:

en: Categ_ory icon size:
uk: Розмір піктограм _категорії:

en: Choose which menu to popup by instance ID
uk: Виберіть, яке меню відобразити за ID.

en: Clear Recently Used
uk: Очистити історію

en: Copyright © 2013-2024 Graeme Gott
uk: Авторське право © 2013-2024 Ґрем Ґотт

en: Default Category
uk: Типова категорія

en: Details
uk: Більше

en: Di_splay:
uk: По_казувати:

en: Do you want to suspend to RAM?
uk: Хочете призупинити дію ОЗП?

en: Do you want to suspend to disk?
uk: Хочете призупинити роботу на диску?

en: Edit Application...
uk: Редагувати програми...

en: Edit _Profile
uk: Редагувати_Профіль

en: Failed to edit profile.
uk: Не вдалося змінити профіль.

en: Failed to execute command "%s".
uk: Не вдалося виконати команду "%s".

en: Failed to hibernate.
uk: Не вдалося перейти в сплячий режим.

en: Failed to launch menu editor.
uk: Неможливо запустити редактор меню

en: Failed to lock screen.
uk: Не вдалося заблокувати екран.

en: Failed to log out.
uk: Не вдалося вийти з системи.

en: Failed to open settings manager.
uk: Не вдалося відкрити менеджер налаштувань.

en: Failed to restart.
uk: Не вдалося перезавантажити.

en: Failed to shut down.
uk: Не вдалося завершити роботу.

en: Failed to suspend.
uk: Не вдалося призупинити.

en: Failed to switch user.
uk: Не вдалося змінити користувача.

en: Favorites
uk: Обране

en: Hibernating computer in %d seconds.
uk: Глибокий сон через %d секунд.

en: Hidden
uk: Прихований

en: Hide Application
uk: Приховати програму

en: Icon
uk: Піктограма

en: Icon and title
uk: Піктограма і назва

en: Include _favorites
uk: Увімкнути _обране

en: Large
uk: Великий

en: Larger
uk: Дуже великий

en: Log Ou_t...
uk: _Вийти...

en: Log _Out
uk: Вий_ти

en: Logging out in %d seconds.
uk: Вихід через %d секунд.

en: Man Pages
uk: Сторінки допомоги

en: Menu
uk: Меню

en: Menu _height:
uk: _Висота меню:

en: Menu _width:
uk: _Ширина меню:

en: Nam_e:
uk: Наз_ва:

en: Name
uk: Назва

en: None
uk: Нічого

en: Normal
uk: Нормальний

en: Open URI
uk: Відкрити посилання

en: P_rofile:
uk: Про_філь:

en: Panel Button
uk: Кнопка панелі

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Popup menu at center of screen
uk: Вигулькне меню в центрі екрану

en: Popup menu at current mouse position
uk: Відобразити спливаюче меню у поточному положенні курсора миші.

en: Position _search entry on bottom
uk: Позиція вводу пошуку _внизу

en: Position cate_gories on bottom
uk: Позиція _категорій внизу

en: Position cate_gories on left
uk: Позиція категорій _зліва

en: Position categories _horizontally
uk: Розташувати категорії _горизонтально

en: Position commands next to search _entry
uk: Помістити кнопки команд біля р_ядка пошуку

en: Position pro_file on bottom
uk: Позиція _профілю внизу

en: Print available menu instance IDs
uk: Вивести на екран доступні ID.

en: Print version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію та закрити.

en: Recently Used
uk: Нещодавно використані

en: Remove action "%s"?
uk: Вилучити дію "%s"?

en: Remove from Favorites
uk: Вилучити з обраного

en: Remove selected action
uk: Вилучити вибрану дію

en: Restarting computer in %d seconds.
uk: Перезавантаження комп'ютера через %d секунд.

en: Round Picture
uk: Кругле зображення

en: Run %s
uk: Запустити %s

en: Run in Terminal
uk: Запустити в терміналі

en: Search Actio_ns
uk: Шукати ді_ї

en: Search Action
uk: Шукати дію

en: Search for Files
uk: Пошук файлів

en: Search the Web
uk: Шукати в Інтернеті

en: Select Command
uk: Вибрати команду

en: Select an Icon
uk: Виберіть піктограму

en: Session Commands
uk: Команди сеансу

en: Show a menu to easily access installed applications
uk: Показ меню для легкого доступу до програм

en: Show application _descriptions
uk: Показувати _опис програм

en: Show application too_ltips
uk: Показувати виринаючі підказки додатків

en: Show as _icons
uk: Показати як _піктограми

en: Show as lis_t
uk: Показати як _список

en: Show as t_ree
uk: Показати як _дерево

en: Show c_onfirmation dialog
uk: П_оказати діалогове вікно підтвердження

en: Show cate_gory names
uk: Показати назви категор_ій

en: Show generic application _names
uk: Показати загальні _назви програм

en: Shut _Down
uk: Завершити _роботу

en: Small
uk: Малий

en: Smaller
uk: Менший

en: Sort Alphabetically A-Z
uk: Сортувати за алфавітом А-Я

en: Sort Alphabetically Z-A
uk: Сортувати за алфавітом: Я-А

en: Sort ca_tegories
uk: Сорт_увати категорії

en: Square Picture
uk: Квадратне зображення

en: Stay _visible when focus is lost
uk: _Залишайтеся видимими, коли фокус втрачено

en: Suspe_nd
uk: П_ризупинити

en: Suspending computer in %d seconds.
uk: Призупинення роботи комп'ютера за %d секунд.

en: Switch _User
uk: Змінити _користувача

en: Switch categories by _hovering
uk: Перемикати категорії нав_еденням курсору

en: The action will be deleted permanently.
uk: Дію буде вилучено назавжди.

en: Title
uk: Назва

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
uk: Щоб показати його, вам потрібно вручну видалити файл "%s" або відкрити файл і видалити рядок "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
uk: Вимикання комп'ютера за %d секунд.

en: Unable to add launcher to desktop.
uk: Неможливо додати запускач до стільниці.

en: Unable to add launcher to panel.
uk: Неможливо додати запускач на панель.

en: Unable to edit launcher.
uk: Неможливо змінити лауечер.

en: Unable to open the following url: %s
uk: Не вдалося відкрити наступне url: %s

en: Use a single _panel row
uk: Використовуйте _один рядок панелі

en: Very Large
uk: Гігантський

en: Very Small
uk: Крихітний

en: Whisker Menu
uk: Whisker Меню

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: _Appearance
uk: В_игляд

en: _Behavior
uk: Поведінк_а

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Commands
uk: Ко_манди

en: _Delete
uk: Вида_лити

en: _Edit Applications
uk: _Редагувати програми

en: _General
uk: _Загальний

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hibernate
uk: _Сплячий режим

en: _Icon:
uk: _Піктограма:

en: _Lock Screen
uk: _Замкнути екран

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Pattern:
uk: _Шаблон:

en: _Regular expression
uk: _Регулярний вираз

en: _Restart
uk: _Перезапустити

en: _Settings Manager
uk: Менед_жер налаштувань

en: _Title:
uk: На_зва:
