Whisker Menu - en to he translation catalogue (105 entries)

en: Add action
he: הוספת פעולה

en: Add to Desktop
he: הוסף לתוך שולחן עבודה

en: Add to Favorites
he: הוסף לתוך מועדפים

en: Add to Panel
he: הוסף לתוך לוח

en: All Applications
he: כל היישומים

en: Alternate application launcher for Xfce
he: מפעיל יישום חלופי ל-Xfce

en: Amount of _items:
he: כמות _פריטים:

en: Applications
he: יישומים

en: Are you sure you want to hide "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסתיר את "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לצאת?

en: Are you sure you want to restart?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להפעיל מחדש?

en: Are you sure you want to shut down?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לכבות?

en: Background opacit_y:
he: א_טימות רקע:

en: Browse the file system to choose a custom command.
he: סייר במערכת הקבצים לבחירת פקודה מותאמת אישית.

en: C_ommand:
he: פ_קודה:

en: Categ_ory icon size:
he: גודל איקון _קטגוריה:

en: Clear Recently Used
he: נקה תפריט בשימוש לאחרונה

en: Copyright © 2013-2025 Graeme Gott
he: זכויות יוצרים © 2013-2025 Graeme Gott

en: Details
he: פרטים

en: Di_splay:
he: ת_צוגה:

en: Do you want to suspend to RAM?
he: האם ברצונך להשהות לתוך RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
he: האם ברצונך להשהות לתוך כונן?

en: Edit Application...
he: ערוך יישומים...

en: Edit _Profile
he: ערוך _פרופיל

en: Failed to edit profile.
he: נכשל לערוך פרופיל.

en: Failed to execute command "%s".
he: נכשל לבצע פקודה "%s".

en: Failed to launch menu editor.
he: נכשל להפעיל עורך תפריט.

en: Failed to lock screen.
he: נכשל לנעול מסך.

en: Failed to log out.
he: נכשל להתנתק.

en: Failed to open settings manager.
he: נכשל לפתוח מנהל הגדרות.

en: Favorites
he: מועדפים

en: Hibernating computer in %d seconds.
he: מרדים מחשב בעוד %d שניות.

en: Hidden
he: מוסתרים

en: Icon
he: איקון

en: Icon and title
he: איקון וכותרת

en: Large
he: גדול

en: Larger
he: גדול יותר

en: Log _Out
he: הת_נתק

en: Logging out in %d seconds.
he: מתנתק בעוד %d שניות.

en: Man Pages
he: עמודי Man

en: Menu
he: תפריט

en: Nam_e:
he: _שם:

en: Name
he: שם

en: None
he: אף אחד

en: Normal
he: רגיל

en: Open URI
he: פתח URI

en: Panel Button
he: כפתור לוח

en: Pattern
he: דפוס

en: Popup menu at current mouse position
he: תפריט קופץ באזור העכבר הנוכחי

en: Position _search entry next to panel button
he: מקם ערך _חיפוש ליד כפתור לוח

en: Position cate_gories next to panel button
he: מקם ק_טגוריות לצד כפתור לוח

en: Position commands next to search _entry
he: מקם פקודות ליד _ערך חיפוש

en: Print version information and exit
he: הדפס את מידע הגרסה וצא

en: Recently Used
he: בשימוש לאחרונה

en: Remove action "%s"?
he: להסיר את פעולה "%s"?

en: Remove from Favorites
he: הסר מתוך מועדפים

en: Remove selected action
he: הסרת פעולה נבחרת

en: Restarting computer in %d seconds.
he: מפעיל מחדש מחשב בעוד %d שניות.

en: Run %s
he: הפעל %s

en: Run in Terminal
he: הפעל בתוך מסוף

en: Search Actio_ns
he: פעו_לות חיפוש

en: Search Action
he: פעולת חיפוש

en: Select Command
he: בחירת פקודה

en: Select an Icon
he: בחר איקון

en: Show a menu to easily access installed applications
he: הצג תפריט כדי לגשת בקלות אל יישומים מותקנים

en: Show application _descriptions
he: הצג _תיאורי יישום

en: Show application too_ltips
he: הצג תיבת _עזר יישום

en: Show cate_gory names
he: הצג שמות_קטגוריה

en: Show generic application _names
he: הצג שמות יישום _כלליים

en: Shut _Down
he: _כבה

en: Small
he: קטן

en: Smaller
he: קטן יותר

en: Sort Alphabetically A-Z
he: מיין לפי אלף-בית א-ת

en: Sort Alphabetically Z-A
he: מיין לפי אלף-בית ת-א

en: Suspending computer in %d seconds.
he: משהה מחשב בעוד %d שניות.

en: Switch categories by _hovering
he: העבר בין קטגוריות על ידי _מיקום עליהן

en: The action will be deleted permanently.
he: הפעולה תימחק באופן קבוע.

en: Title
he: כותרת

en: Turning off computer in %d seconds.
he: מכבה מחשב בעוד %d שניות.

en: Unable to add launcher to desktop.
he: לא יכול להוסיף מפעיל לשולחן עבודה.

en: Unable to add launcher to panel.
he: לא יכול להוסיף מפעיל ללוח.

en: Unable to edit launcher.
he: לא ניתן לערוך את המפעיל.

en: Unable to open the following url: %s
he: לא יכול לפתוח כתובת url הבאה: %s

en: Use a single _panel row
he: השתמש בשורת _לוח בודדת

en: Very Large
he: גדול מאוד

en: Very Small
he: קטן מאוד

en: Whisker Menu
he: תפריט Whisker

en: Wikipedia
he: ויקיפדיה

en: _Appearance
he: הו_פעה

en: _Behavior
he: הת_נהגות

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגור

en: _Commands
he: _פקודות

en: _Delete
he: _מחק

en: _Edit Applications
he: _ערוך יישומים

en: _General
he: _כללי

en: _Help
he: _עזרה

en: _Hibernate
he: ה_רדם

en: _Icon:
he: אי_קון:

en: _Lock Screen
he: _נעל מסך

en: _OK
he: _אישור

en: _Pattern:
he: _דפוס:

en: _Regular expression
he: _ביטוי רגולרי

en: _Restart
he: ה_פעל מחדש

en: _Title:
he: _כותרת:
