xfce 4-wmdock-plugin - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
cs: Chcete odebrat dokovanou aplikaci "%s"?

en: No dockapp is running!
cs: Není spuštěna žádná dokovaná aplikace.

en: Remove dockapp
cs: Odebrat dokovanou aplikaci

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Dockapp detection
cs: Detekce dokované aplikace

en: Select dockapp to configure:
cs: Vyberte dokovanou aplikaci k nastavení:

en: Shell command:
cs: Příkaz pro příkazový řádek:

en: Display tile in the background.
cs: Zobrazovat dlaždice na pozadí.
