xfce4-wmdock-plugin master - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
de: Soll das Dockapp »%s« entfernt werden?

en: No dockapp is running!
de: Kein Dockapp gestartet!

note: Create the configure dialog.
en: WMdock
de: Windowmaker-Dock

en: Remove dockapp
de: Dockapp entfernen

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Dockapp detection
de: Dockapp-Erkennung

en: Select dockapp to configure:
de: Wählen Sie ein Dockapp aus:

en: Shell command:
de: Shell-Befehl:

en: Display tile in the background.
de: Kachel im Hintergrund anzeigen.
