xfce4-wmdock-plugin 0.3.2 - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
ja: Dockapp "%s" を削除しますか?

en: No dockapp is running!
ja: Dockapp は実行されていません!

en: Remove dockapp
ja: Dockapp を削除

en: General settings
ja: 基本設定

en: Dockapp detection
ja: Dockapp 検出

en: Select dockapp to configure:
ja: 設定する dockapp を選択:

en: Shell command:
ja: シェルコマンド:

en: Display tile in the background.
ja: 背景にタイル状に表示
