master - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
kk: "%s" апплетін өшіруді қалайсыз ба?

en: No dockapp is running!
kk: Апплеттер қосылған жоқ!

en: Remove dockapp
kk: Апплетті өшіру

en: General settings
kk: Жалпы баптаулар

en: Dockapp detection
kk: Апплетті анықтау

en: Select dockapp to configure:
kk: Баптау үшін апплетті көрсетіңіз:

en: Shell command:
kk: Қоршам командасы:

en: Display tile in the background.
kk: Артқы жақта жалғастырып орнату.
