xfce4-wmdock-plugin - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Do you want remove the dockapp "%s"?
pt: Pretende remover a aplicação "%s"?

en: No dockapp is running!
pt: Nenhuma aplicação em execução!

en: Remove dockapp
pt: Remover aplicação

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Dockapp detection
pt: Deteção de aplicação

en: Select dockapp to configure:
pt: Selecione a aplicação a configurar:

en: Shell command:
pt: Comando de consola:

en: Display tile in the background.
pt: Exibir título em segundo plano.
